Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Bojuji mnoho let.marne
#57145
Re: Bojuji mnoho let.marne Před 4 rok, 5 měsíce  
taky s tím bojuji dlouhou dobu a nevím jak skončit.v rodině se dost pilo tak jsem snima trávila dost času hlavně s babičkou pak umřela,měla devadesát let pak to přešlo ale zase mamka umřela na rakovinu to mě dost vzalo jsou to dva roky ale pořát to mám v sobě,teď zjistily taťkovi že má rakovinu má vývod do žaludku ale bylo to ze začátku dost těžké byla jsem strašně vynervovaná prostě ten život je na nic
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57193
Re: Bojuji mnoho let.marne Před 4 rok, 5 měsíce  
ahoj, taky som bojoval, ale bohuzel, pijem stale 2 x do tyzdna, a jedine co ma niekedy drzi je strach, alebo uvedomenie, ze to je hrozne, ale to mi dlho nevydrzi a chut pocitit pozitivne ucinky alkoholu vyhrava :/ je mi luto, ze nedokazem zit slobodny zivot, neviem sam sebe pomoct, nedokaze mi nik pomoct, alkohol ma ovlada, a mam pocit, ze to uz ani nezmenim svojou volou, je to nanic, tie problemy vsetky co to sposobuje, ta tuzba byt normalny, Vidim, ze v tom nesom sam :/
K tomu ta hlupa spolocnost, som nahnevany, na seba, na zivot ... ani Naltrexon nejde zohnat, pre niekoho jedina zachrana a oni to neumoznia ...
Cital som dnes, clanok kde sa pisalo, ze potkany vyliecili z alkoholizmu pomocou aplikacie kmenovych buniek, rok stary clanok, bohuzial, zatial to nieje v praxi pre cloveka :/

a ze vraj zivot je dar ...

1url.cz/@kmenovebunky
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57202
Re: Bojuji mnoho let.marne Před 4 rok, 5 měsíce  
Stef, rozumím ti a chápu tě...
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58231
Re: Bojuji mnoho let.marne Před 4 rok  
zdravim,moc sem ,nepisu ,nepila jsem asi 3 .mesice,a zase jsem do toho vletela,cely den jsem prospala a na noc si vzala hhypnotika pro lesi spani,neco,priserneho,vidiny,halucunace,priserna noc
Judita
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58232
Re: Bojuji mnoho let.marne Před 4 rok  
Ahoj Judito,
nepřemýšlela jsi o tom, že byjsi zašla třeba do psych poradny, do AA?
Koukala jsem na tvé starší příspěvky a Tvůj boj tvrá už moc dlouho
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter