Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: jsem alkoholik.vím to.
#7658
Re: jsem alkoholik.vím to. Před 12 rok, 3 měsíce  
Nyní se připravuji psychicky na antabus, je to pro mě nové, důležité rozhodnutí. Srovnat si myšlenky, protože jak člověk myslí takový je a pustit se do tvořivosti. Díky za tipy.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7723
Re: jsem alkoholik.vím to. Před 12 rok, 3 měsíce  
Tak to ti chválím.Skvělé rozhodnutí!Drž se!!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57180
Re: jsem alkoholik.vím to. Před 4 rok, 6 měsíce  
Dnes jsem uklízel maily a našel i odkaz sem do tohoto fóra...To je už sedm let?To je fofr...před sedmi lety jsem byl hodně v háji,vzpomínám si na to.A pokud to bude někoho zajímat,rád se podělím...Zvládl jsem to.Sám.Jsem z toho venku.Nějak jsem si v hlavě přetočil myšlení a nepiju.Už tak dlouho že to nepočítám a dneska si tady čtu- 7 let... Teď mi to příjde jednoduché jak facka,ale moc dobře si pamatuju že ten start,ta otočka,to rozhodnutí skončit,to byla největší dřina.Všechno je to v hlavě.. Držím palce každému z nás,aby našel tu sílu a chuť mít se rád
erik
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57181
Re: jsem alkoholik.vím to. Před 4 rok, 6 měsíce  
A co s tou hlavou? Vymenili ti ju alebo zoperovali? Vymenili mozog? Inak samozrejme gratulacia.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57182
Re: jsem alkoholik.vím to. Před 4 rok, 6 měsíce  
Eriku, gratuluju. Já jsem nejdřív četla tvůj první příspěvek a nevšimla jsem si, jak je starý a říkala jsem si - jezis, tanebo je v pr... to bude mazec se z toho vyhrabat. A hurá, ono to šlo. Já abstinuju 3 roky. Stoji to za to. Čistý život.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter