Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: prosba o pomoc
#8067
prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
chcel by som poprosit o akekolvek rady ako sa mam cez vikendy ozierat aj tri dni do nemoty.mam uz obyvy,ze skoncim velmi zle kedze otec bol alkoholik.po opici trojdnovej nemozem spavat,prebudzam sa spoteny a mavam strasne tlaky v hrudniku a sem tam ti tecie krv z nosa.naozaj potrebujem pomoct hoociakou radou
janosik peter
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8068
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
prestat opijat som chcel
janosik peter
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8069
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
Přestat se opíjet bys chtěl, nebo chceš?Prostě nepij, jestliže to vydržíš přes týden, vydržíš i o víkendu.Na to volno si najdi jinou zábavu, koníčky, práci.Zajdi hledat pomoc , návod jak skončit s pitím, na AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8070
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
hm len to nie je take lahke chcem prestat uplne kdysi som stale chodil na treningy teraz uz na to prestava byt na to cas lebo bud som opyti alebo mi je zle ale po dlhsej snure chory teraz som pil styri dni noc som mal hroznu ani oko som nezazmuril,studeny pot a obrovsky tlak v hrudniku mam aj priatelku a skvelu mamu a ani ich dohovory nepomahaju sem tam co vydrzim ale ozaaj len malo stale sa to zhorsuje.
janosik peter
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8071
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj Jánošík,
přestaň pít hned teď. Jak po těch stavech na to můžeš jěště pomýšlet, taký jed to je co žere tvoje tělo. Já mám v hlavě naprosto jasno, den ode dne se cítím silnější zdravější, mozkové buňky se dávaj do pucu a svět je tak krásnej. Nevim jakou formou jsi se dostal k chlastu ty, ale já jen díky putykám a lidem.
Jenže už je mi to ukradený, nebudu se nikam začleňovat, řeknu ti pak mi asi budou ty lidi k ničemu. Myslím že přítelkyně a skvělá máma je mnohenm důležitější, než alkoholové z.....é tahy ne.
Foxy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8072
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
Rada je jednoduchá.Přestat myslet na chlast a už vůbec neuvažovat o tom,že by sis dal jednu nebo jedno-tím své stavy ještě zhoršíš.A to už víš!Začít jednat je nejjednodužší rada-najdi si psychiatra.5ekni mu všechny své problémy-i se svým pitím.Přijmi její pomoc,kterou ti nabídne.nemusí jít rovnou o léčebnu ve tvém případě.Může ti po dohodě nastavit Antabus.Napsat vitamíny,které se pitím z těla rychle spalují,může ti nabídnout antidepresiva,či prášky na spaní.To je pomoc na dobu,než se tvoje tělo zklidní a začne fungovat jako dřív.Převážně,když se všechno zklidní?Přichází další období pokoušení a přesvědčování se,vždyt´to nebylo tak zlé,zvládl jsem to-jednoduše přestaneš být opatrný?A piješ dál-proto pomáhá docházka mezi Anonymních alkoholiků,kde máš možnost poznat víc a nezapomínat,že stále patříš mezi alkoholiky.Pokud se dostaví chut´na alkohol?Máš mít po ruce minerálku,čaj,jakýkoliv nealko nápoj-a pořádně se napít,musíš především myslet i na to,aby jsi pravidelně jedl a nevyhládl-v nejhorším pomáhá sníst kousek čokolády,něco sladkého.Chutě samotné časem odejdou-nenabídneš-li si nic alkoholického.Chce to trpělivost a vytrvat-a hlavně začít něco dělat s celým problémem,kterým pití pro tebe je!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8073
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
Peter, Ty moc nechceš přestat pít, viď?Je tu dost příspěvků, kde se dozvíš, že brzy můžeš přijít o mámu, přítelkyni, o život.Začni se sebou něco dělat, dokud je čas, a máš trochu sílu na střízlivění.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8074
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
mas pravdu velku.nuz musim zacat bojovat.ze ma este neporazilo sa cudujem
janosik peter
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8075
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
tak ver tomu,ze nic ine v zivote si viac nezelam ako prestat pit.len ja neviem ako rad som dostal dost chcem sa ponaucit.velmi
janosik peter
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8076
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 2 měsíce  
Peter pokud opravdu chceš tak jdi do toho hned, pokavad se na to necítíš sám, vyhledej odbornou pomoc. Nevim na kolik se cítíš a jak silnou máš vůli.
Mě stačilo dát si to dohromady, a pochopit co to vlastně alkohol je a co po nás společnost vyžaduje. Uvědom si jak jsi se do toho vlastně dostal, a jaké jsou faktory co tě k tomu vedou. Pokud bez alkoholu vydržíš můžeš to zvládnot, ale jen když si uděláš v hlavě jasno.
Chlast za nic nestojí věř mi, když to pochopíš spadne ti celoživotní zátěž. A život začne mít dobrý směr.
Foxy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter