Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: prosba o pomoc
#8077
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 1 měsíc  
Víš,já jsem bojovala s pitím,s chutěma a nikdy mi to nepomohlo.Vždycky jsem ten boj prohrála a začala pít.Až do doby,NEŽ JSEM DOKÁZALA PŘIJMOUT,ŽE MÁM PROBLÉMY S PITÍM A TO,ŽE JSEM ALKOHOLIČKA.V tom už byla má jistota a žádné pochybnosti!A později jsem přišla na to-když jsem ještě bojovala s alkoholem(svým pitím)?BOJOVALA JSEM VLASTNĚ SAMA SE SEBOU.NEPŘEMÝŠLET,PŘESTAT DEDUKOVAT A JEDNAT JE NEJLEPŠÍ CESTA-SÍLU ŠETŘIT NA HORŠÍ ČASY.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8078
Re: prosba o pomoc Před 12 rok, 1 měsíc  
Bojovat s alkoholem je nesmysl.Předem je ten boj prohraný Je vždy silnější nepřítel.Člověk se musí učit a naučit vedle něj žít,a to se právě naučí v AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25074
Re: prosba o pomoc Před 9 rok, 1 měsíc  
taketo v úvodzovkách rady prestaň piť sú od takých čo to nikdy nezažili ...postupne znižuj dávky,je to tažké vydržať,ale musíš...keď prejdu stavy,čo mne trvá aj tri týždne treba skoncovať a ani jedno pivo!...ak to nedokážeš,tak liečenie...to však neodporúčam pokial si normálny človek,lebo tam je hrozba psychickej traumy z tých metód .drzim palce.
Jarodaubner

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25091
Re: prosba o pomoc Před 9 rok, 1 měsíc  
Jarodaubner napsal:
...ak to nedokážeš,tak liečenie...to však neodporúčam pokial si normálny človek,lebo tam je hrozba psychickej traumy z tých metód .drzim palce.[/quote]

p.Daubner Jaro,

...o čom to tu píšeš? Definuj a konkretizuj *tie metódy*! Uveď do obrazu, popíš scénu!

Stredovek psychiatrie v civilizovanom svete EÚ dávno skončil.

(Anders Breivik je prevychovávaný v cele s PC, bez elektrostimulácií, chemického vymývania mozgu, klietkového odchovu a pod. vymožeností v hollywoodskych horroroch...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25093
Re: prosba o pomoc Před 9 rok, 1 měsíc  
Ani ja si nejsem vedoma nejakych silenych metod. Naopak metody,ktere jsem pouzivala doma ja, byly silene. Zaplatpanbuh,ze lecebna existuje, jinak bych uz tady nebyla. Na personal- lekare, primare, sestry a terapeuty, stejne jako celou komunitu nedam dopustit. Nemuzes ocekavat, ze jedes na dovolenou. My jsme mely rad od pul sedme do pul osme vecer. Pro me to byla dovolena, ne ten vnitrni tryznivy teror v me hlave a dusi, ktery jsem doma zazivala. Dost silne reci. Takhle odradis vsechny, kteri se rozhoduji lecbu nastoupit. Nevim, co tim sledujes.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25095
Re: prosba o pomoc Před 9 rok, 1 měsíc  
Ze začátku mé léčby mně vše tam připadalo špatné, hloupé, buzerace.Dnes jsem vděčná za to, že jsem v léčebně byla, že mně dala prostor k zamyšlení, nepít, abstinovat, že si dali se mnou terapeuti, vedení, celý personál tolik práce.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter