Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: flaška je můj útěk od reality
#899
flaška je můj útěk od reality Před 14 rok  
čím víc si říkám, že přestanu, tím víc chlastám
Radka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#915
Re: flaška je můj útěk od reality Před 14 rok  
Přad realitou se neschováš, sice díky pití na chvíly zapomeneš, ale ráno máš ještě navíc kocovinu, je ti zle.Už jsi sluha alkoholu, bez svobody.Cítíš to, víš, že něco není v pořádku, ale nepřestaneš pít.Tohle musíš jen Ty sama, skončit.Najdi si pomoc, je velice těžké zvládat alkohol sám, bez pomoci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1333
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 9 měsíce  
Mám stejný problém,snažím se přestat,ale čím víc to chci,tak tím víc chlastám.Musím přiznat že poslední dobou je to mnohem horší,proto jsem se rozhodla najít pomoc,mám doma ultimátum,bud chlast nebo přítel a mě konečně došlo co vše mužů ztratit.Mám strach z budoucnosti,hodně jsem zkazila a mám co napravovat.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1334
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 9 měsíce  
Musíš si jednoznačně vybrat. A to přítele, tím si zachrábíš svoje zdraví a svůj život. Určitě jsi zkoušela sama přestat a asi vše selhalo. Vyhledej hned ambulantní léčbu.Buď ráda, že s Tebou přítel ještě počítá a dává Ti šanci. Taky se mohl sebrat a odejít hned...tvrdé..ale pravdivé. Znám To !
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1408
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 8 měsíce  
Dobře tě chápu, já vydržím abstinovat pár dní, zase v tom lítám.Mám hrůzu z ambulantní léčby-psychicky, ani časově bych to nezvládla.Jsem sama s holčičkou, chodí do školy, taky nevím, jak bych to zvládala finančně.Tady je každá rada blbost.Nestačí jen chtít, ale to víme obě.Totálně mne dokážou odrovnat rady tohoto typu.
Kdo to nezažil, neví, v jaké jsme pasti.
babočka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1416
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 8 měsíce  
Právě že jsem to zažila....a taky si myslela, že rady typu vyhledat odbornou pomoc jsou kecy, že nemám čas...každý na to asi musí přijít sám. Jestli to vyznělo jako poučování, to by mě mrzelo, já s Váma soucítím, protože jsem jedna z Vás. A protože teď nepiji, tak to vidím trošku střízlivějšíma očima. A přeju vše dobré a hodně síly !!
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1420
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 8 měsíce  
Babočko, jaké blbé rady.Jasně, že ambulantní léčbu zvládneš.Antabus stojí asi 500 kč, 2x týdně si ho zajdeš vypít , na AA 1x týdně hodinku..?Na co se vymlouváš?Malá taky může skončit v děcáku, ty umřít, nebo jako dement, neschopná se o dítě postarat.Jestliže jsi myslela léčebnu, tak to by Ti tyto věci nepomohly, a taky by to muselo nějak jít.Vůbec netušíš, jaký je alkohol zrádný nepřítel, plíživý, počká si, dostane Tě.Na to vem jed!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1440
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 8 měsíce  
Babočko, všichni tady víme, že to není vůbec jednoduché. Mysli na svou holčičku, co asi prožívá, když jsi opilá...moje máma je alkoholička a to, co si s ní zažíváme, je peklo. Ona ovšem zdá se nemá tušení, jak moc nás to do života poznamenalo...a to jsme už dospělé, co teprve malá, která to zřejmě vůbec nechápe...Taky myslím, že hodina týdně za tuto cenu není moc...
Verča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1445
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 8 měsíce  
Dnes 10 den bez alkoholu a musím říct že úplně v pohodě.Hlavně dělám věci,který jsem dřív zanedbávala.Všechno jde,ale člověk musí doopravdy chtít a né se pořád vymlouvat.Babočko,kdybys vyděla mého přítele jak je štastný a doslova září,že nepiju,doslova si vychutnáváme chvíle spolu.Uvědom si že život rychle utíká a děti vyrostou a ty ten nejkrásnější čas co si s nima mohla strávit prochlastáš,opravdu to chceš?Přestan se vymluvat a začni se sebou něco dělat jako já.Možná je to drsné,ale je to tak.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1456
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 8 měsíce  
Ali, počítej s tím, že tato euforie pomine, přijdou depky, chutě na alkohol, buď na to připravená.Aby Tě to nezaskočilo!Vydrž, bude ještě lépe, tutově.Chraň si své štěstíčko.Kdyby něco, klidně zavolej!Nějak to rozebereme, nevím , jestli pomůžu, budu se snažit.Ale volej jako střízlivá, opilých canců už jsem slyšela moc, a je to zbytečné, řešit něco, hlavně abstinenci s nalitým člověkem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter