Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: flaška je můj útěk od reality
#1460
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 8 měsíce  
Moc díky Líbo,když bude nejhůř určitě se ozvu,ale zatím v pohodě.Vím že to nemám ještě za sebou,ale věřím si.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2818
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
lepší napitý....než zabitý....
Munclinger

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2820
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
Ahoj, já mám dvě nádherné princezny a ani nevím, kdy jsem s pitím začala...ale piju! Předtím to bylo jen do té míry, kdy jsem se cítila trošku jinak - pak jsem přestala. Ted jenom "čuchnu k chlastu" a nepřestanu pít, dokud nemám pocit opilosti. A není to jednou za měsic. Z počátku jsem si říkala, že je to kvůli problémům...ale ty dny, kdy jsem se cítila dobře, tak se mi v mysli hned odehrálo - tak to si můžu dát skleničku. Nezůstalo to u skleničky a neměla jsem problém. Probléby mám spíš kvůli tomu pití a takoví strašný pocit vinny...sleduju na sobě, že si už nějaké maličkosti v denním životě nepamatuju...
Klára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2821
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
Klárko, zamysli se.Alkohol Tě jistě dostane, jako každého člověka, je silnější než my, 100%.Tady je popsáno mnoho příběhů alkoholiků.Tvé takzvané okna jsou první náznaky, že je zle.Zajdi na nejbližší AA, tam pochopíš, poznáš svou nemoc, dozvíš se, jak jiní začali abstinovat.Neboj, zvládneš to, princezničky chtějí mít bezva mamku.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2851
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
A přesně o tom to je,jak správně píšeš Libuško pochopit ten chlast,nebojovat s ním,bitva je předem prohraná,ale pochopit a smířit se s realitou je první důležitý krok.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2853
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
Jasná věc, vyzkoušená, potvrzená, nelze s chlastem bojovat, je nutné se naučit vedle něj žít.Mám své vypito, stačilo, dost.Zdálo se mě to nemožné, nyní je to normální, alkoholu všude je moc a hodně, no a?Dnes slavím 60 tiny, několik oslav, musím, ať si pije kdo chce, co chce, já si ťukám limonádou, je to bezva.A jak je dobře na světě.Vždyť je to jen chlast, co nás ničil, dělal z nás zvířata, samotáře, nuly.....jen vydržet, a jde to, lehčeji a lehčeji.Tak vzhůru k abstinenci.Jedem.Upřímně přeji každému vydržet.Poznat tu krásu života ve střízlivosti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2854
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
tak mila libo pekne narozeniny a spoustu peknych chvil v zivote, ja slavila minuly tyden a vse ok, je mi dobre i bez alkohou, je to lepsi a jasnejsi svet, tak ahoj petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2859
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
Taky se připojuju Libuško.Vše nej nej,hlavně zdravííííííí.Chlast tu je ale ne pro nás,je to pesimista a od těch dál.nepřítele si do bytu nepouštím.I Tobě Petrato vše dobré.Dámy,dlouhou a krásnou cestu životem
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2862
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
Já Vám děkuji holubičky, za přání.V práci jasná oslava, myslela jsem tak hodinku, něco alkoholu jsem vzala, přeci nemůžu ostatní omezovat, když já nepiju.Protože máme v práci alkoholu bedny, rozjelo se to.Místo hodinky bylo 8 hodin slávy! Fuj.Když se Maruš počůrala, namol, nechtěla , abych jí odvedla domů, je už stará.Holky se polily vínem, zábava-sex, chlapi, porody, pak práce a práce......zapomněly na děti, manžele.Smutné.Nehorší je, že v práci to odskáču já, nevadí, dámy budou blinkat, zelenat, v kuchyni, kde pracujeme, výpary, smrad z jídla, to bude den.Šéf v kocovině bude řvát na mně,což dělá rád a pořád.Dnes bude obzvlášť milý, blb, ser. mě už dávno.Včera díky chlastu mě chválil, až jsem měla husinu, nezvyk.Ale zase důkaz toho, co ten chlast z lidí udělá, hovada.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2866
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 3 měsíce  
Ahoj, potřebuji se s někým poradit o své závislosti. stále si slibuji, že to zvládnu sama, ale skutek utek. po 10dnech se na pití zase těším. přitom nemám žádné strašné starosti. Dva dospělé syny, úžasnýho manžela, který mi chce pomoci. Ale vždy jen slíbím a slib nedodržím. to bažení je silnější než já.Prosím poraďte.
žižala

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter