Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: flaška je můj útěk od reality
#2867
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj Libuš,
dodatečně gratuluju, k jubileum i oslavě za střízliva, máš to fakt požádně srovnaný, snad budeš i v práci příkladem. Prozatím jsi trnem v oku, alespoň pro šéfa, když pro tebe nemá vlídný slovo.
Teda, co jsi podpořila za orgie
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2868
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 2 měsíce  
Žížalo,proberte se tady pořádně po tomto foru,pročtěte,studujte,těch rad je tu desítky.S chutí do toho.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2869
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 2 měsíce  
Žížalo, zkuste AA, na stránkách Anonymních alkoholiků najdete nejbližší skupinu, můžete tam jít s manželem, jen tak, omrknout.Nedopusťte, aby chlast zničil Vás, rodinu,máte velkou oporu v manželovi, stává se to málokdy, že by druhý partner chápal, chtěl pomoc.Zatím.A Iviku, orgie chlastací si udělali v práci sami, kdybych jim nic nedala, bylo by to horší, jsou dospělý, svéprávný,taky ale vypadali!!Vzala jsem jim opět flašku, ale zavináčů, a makala za ně.A tak přemýšlím,je málo hodin, a říkám si, co je bezva na té abstinenci, vlastně, dnes ani nelituji toho, že jsem tolik pila, je to pryč, a našla jsem v AA tolik moc dobrých lidí, přátel,Lidí s dobrým srdcem-dnes už vzácnost.Včera jsem jen odepisovala na blahopřání, dojatá, rozesmátá, bylo to pohlazení na duši.A hlavně, byla jsem ráda, že jsem střízlivá,že funguju,žiju........tolik bych tento pocit přála zažít všem alkoholikům.Vím, jak trpí, nenávidí svět, vše je černé, chlast jim už nechutná, musí ho do sebe lít, hnusný smutný život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2870
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 2 měsíce  
Máš pravdu Libuško,taky se neohlížím nazpátek,ničeho nelituji,poznání mě posunulo o hodný kus dopředu.Razím heslo"nelituj toho co jsi udělala,lituj toho co jsi neudělala a ted máš šanci".Taky bych přála pijákům uvědomění,ale k tomu musí každý dospět sám.Je to to samý jako když 150ti kilovýmu člověku říkáš nejez ten bůček zabíjí těto a on nedbá dokud z něj neteče krev.Alkohol je nemoc duše a když jí léčíš chlastem je to jako když do živý rány sypeš sůl.Taky jsem poznala spoustu skvělích alkoholiků se srdcem na dlani,to srdce ale mohli rozdávat až když prozřeli.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2871
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 2 měsíce  
děkuji za odpověď. potřebuji asi mluvit o svých problémech: v práci, po úmrtí táty se to všechno spustilo. starala jsem se o něj s rodinou 2 roky, měl Alzheimera. musela jsem změnit práci, abych ho mohla hlídat.když před 2 lety odešel, myslela jsem, že se mi strašně uleví. začala jsem chodit na keramiku, starat se o zahradu, chodit s přáteli do hospody. jako bych si vynahrazovala to, co jsem 3 roky nemohla. ovšem návyk na skleničku, abych se zklidnila a uvolnila mi zůstal. stále mám pocit, že dělám něco špatně!žádné léky neberu a víno mi pomáhá se uvolnit, ale cítím, že tudy cesta nevede.našla jsem si protialkoholní poradnu ve Štěpánské? máte s ní někdo zkušenost?
žížala

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2872
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok, 2 měsíce  
To nemůžu sloužit,ale jestli jste z Prahy máte spoustu možností,fungujou tam AA perfektně,nebo zkuste Apolináře,další možnost EMBLEMA,zadejte do vyhledávače a prostudujte.Přikláněla bych se k verzi AA tam si popovídáte a zjistíte jak na tom jste.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3472
Re: flaška je můj útěk od reality Před 13 rok  
text uživatele byl smazán administrátorem webu
Táňa

Poslední úprava: 04/03/2011 00:49 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter