Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: muj problem s pitím alkoholu
#45920
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Dobré ráno všem, fakt dobře...začíná mi čtvrtý den abstinence. Sice má pořád v puse divný pocit, ale určitě to brzy přejde...hlavně, ze mě nebolí hlava a budu udělat čistá do auta..už se těším, až jednou brzy ráno vstanu a budu to zase já, ta veselá, hlavně ok ženská...díky moc za tohle fórum a rady...držte se...a hezký, slunečný den
Sjusan
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45921
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Pro Já.... Velký respekt a klobouk dolů před Tebou. A ano, přesně jak jsi psal, večer jsem na sebe byla pyšná, že jsem nepodlehla a o to dnes větší chuť abstinovat.
Sjuzan, tu kovovou chuť v puse mám stále. Ale ta psychika se fakt dost lepší. I nálady. Jenom občas vylitnu, a někdy divně spím, a dnes zase upocená a sen o alko.
Sochaři, krásně jsi popsal, co už nechci zažívat, když moje děti přijdou domu a tady sedí na gauči matka, která sice jakoby všechny povinnosti zastane, ale blaboli, hádá se, nic si nepamatuje, nemá sílu už moc poslouchat jejich starosti a radosti. A večer si jde lehnout brzy a okamžitě usne a ještě s myslí, že vypadá normálně a nikdo nic nepozná, nevidí a je schopná se i hádat, že nepila, když tak ne moc.. ach jo...
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45922
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Úplně se vidim stejně, taky si uvědomuji, že děti přišly domu a já byla taky na gauči, vše "zvládnuto", ale matka nepoužitelná.....to fakt neeeee!!!!to už fakt nechci...
Sjusan
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45923
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Dobré poledne. Já dneska od rána návaly horka, nervózní, nepřiměřené reakce. Hádka s kolegyní, ale jsem v právu a dnes prostě neustupuju. No už se těším na lepší náladu. Zítra všichni doma, to budou asi taky nervy.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45924
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Šantal, to ani nemusí mít souvislost s alkoholem. Celý život tohle mám jako ženská pravidelně každý měsíc den před.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/09/2017 16:17 Provedl: Agi 1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45925
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Tak jsem dorazila domů a opět přišly chutě. A mě se vybavil sen, co jsem měla poslední noc, kdy jsem pila alkohol. Nepamatuji si to celé, jen vím, že jsem na konci rozbalovala balík a v něm byla urizla koňská hlava. Hrůza. Když jsem to druhý den vyprávěla svému chlapovi, tak říkal, že koňskou hlavu posílala mafie, jako poslední varování. Tak jsem si to okamžitě vylozila, jako že to bylo poslední varování pro mě, že jestli nepřestanu chlastat, tak se něco stane... Jsem dobrý blázen, co ??
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45926
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj Agi Sny djí zabrat, já ten poslední taky beru vážně, něco nám tím ten mozek chce říct, co
jinak to asi nesouvisí s chlastem, i když ze zkušenosti takovýto průběh následující dny přesně mám, bohužel už vím, co mě čeká. Dá to třeba 5 dní, než se dám "do kupy". Jinak už mám snad bezpečný plán na víkend, zítra plánujeme výlet na kolech na celý den, počítám s nástrahami, ale zatím se cítím odolně. Dnes fitko a večer čištění a krájení hub a smaženice . Tak hezký večer všem
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45927
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahojte holky a spol., Tak teda, kluci jsou na tréninku, já sedím na terase a dávám si svou odpolední kávičku, relax. Byla jsem v obchodě, tak jsem se raději nepodívala na regál s vínem, ať mě to neláká...šlo by, u sousedů sedí venku a dávají si vínko, volali mě, ale raději jsem řekla, že nemůžu, že mám hodně práce... Půjdu vytrhat slunečnice a vyslání dýní klukům na polívku a strašidlo...nástrah plno.. jen opravdu, jak čtu ty vaše a uvědomuji si ty mě sny, neeeee...chlast neer. A hlavně pak poslouchat ty kecy od manžela, že mám už vychlastany mozek a měli nesmysly...to fakt se nenechám už urážet a nechat si nasrat na hlavu...do Prčic, přece se furt nenechám kvůli tomu chlastu urážet a ponižovat!!!!chci dokázat jemu a hlavně sobě, že to dokážu!!!!!!
Tak, a ulevila jsem si...diky
Sjusan
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45928
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Agi napsal:
Šantal, to ani nemusí mít souvislost s alkoholem. Celý život tohle mám jako ženská pravidelně každý měsíc den před.
Ja to mám tiež každý mesiac. Ale nie pred tým, ale potom - keď mi príde smska, aká výplata mi prišla na účet.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45929
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj lidi
Konečně volno a u mě až do neděle.
Člověk by řekl, že super!!!
Jenže mi jedem na hory a už dnes se naplánovalo...co, kdo bere za alkohol.
Děsí mě to. Jak už jsem tu psala...v naší rodině je alkoholu, až dost.
Manžel pije každý víkend a připadá mu to normální.
Já vím, že každý bojuje sám za sebe a nebudu se vymlouvat na rodinu.
Nedávno tu někdo psal Šantal, že asi nespadla až na dno, proto se nemůže odrazit a to je i můj případ.
Žádná léčebna, žadní AA...ale vím to.
Jsem alkoholik. Bohužel se poznávám skoro v každém příspěvku....
Kdybych měla odvahu, tak bych to řekla nahlas i doma...ale jsem srab a neudělám to.
Hezký prodloužený víkend všem
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter