Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Můj muž
#13377
Re: Můj muž Před 11 rok  
A ještě-zbavení svéprávnosti je opravdu těžká , dlouhá procedura, dotyčný dostane invalidní důchod, do práce nesmí, a musí mít poručníka, který za něj zodpovídá ve všem, pít ho to neodnaučí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13383
Re: Můj muž Před 11 rok  
Paní Libo, obdivuji vás, že sem přispíváte i v brzkých ranních hodinách..je vidět, že máte svůj řád
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13385
Re: Můj muž Před 11 rok  
Jo, já brzy usínám, ráno straším , jsem tak zvyklá, po ránu nejvíc práce doma, pak jít za vnoučetem, procházka, hlídání, a další povinnosti, v létě vstávám ještě dřív, to je zahrádka, houby......noční život není pro mně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13389
Re: Můj muž Před 11 rok  
Paní, ženo alkoholika, nezbývá než se připojit k ostatním, váš život je jen váš a vy jste strůjcem svého štěstí. Svým přístupem navíc konzervujete patologii, ve které spolu s manželem i širším okolím žijete. Nejste jediná žena mocného muže, i od takových se odchází, podívejte se, jak dopadl doktor Barták. Nejjednodušší je zůstat. Stejně jako je nejjednodušší pít. Držím palce.
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13776
Re: Můj muž Před 10 rok, 11 měsíce  
Ženská nešťastná, Vy si nevážíte svého života? Kde jste na to přišla, že když od něho odejdete, nebudete šťatná? Jemu rozhodně Váš přístup nepomůže, takže jestliže mu chcete pomoci a máte ho ráda, odejděte od něho a nechte ho spadnou na úplné dno. Jen tak si to možná uvědomí, a pokud ne, tak ať v tom alkoholu schnije. Ale jak píšete, jedná se o inteligentního člověka, nemělo by k tomu dojít, ale asi si to musí vyžrat, a Vy mu vůbec svým způsobem nepomáháte, naopak ho svým schovívavým jednáním táhnete ke dnu ! Promiňte, ale je to tak.
Jara

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13778
Re: Můj muž Před 10 rok, 11 měsíce  
Inteligence nemá nic společného s alkoholismem.Jako každá nemoc.Rozchod s alkoholickým partnerem je cesta ke klidu, jenže spousta těch partnerů už je spoluzávislá, ne na alkoholu, ale hrou na ošetřovatelku,vydíráním, dostávají dárky, chtějí se obětovat, nebo čekají marně na zázrak, nechtějí rozbít rodinu, která stejně dávno nefunguje,majetek, finance, bojí se budoucnosti, samoty,co tomu řekne okolí, je toho hodně.Oni už neví, co je ten klid, život bez teroru, lásky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13779
Re: Můj muž Před 10 rok, 11 měsíce  
Pokud je člověk INTELIGENTNÍ a je VĚDOM si svého problému, tak mu inteligence rozhodně pomůže. Tolik inteligence a alkoholismus. (Inteligence vs problem)
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13780
Re: Můj muž Před 10 rok, 11 měsíce  
Ten problém si musí ale včas uvědomit, což se bohužel nestává.Víme přeci, že si pořád namlouvá, že ten alkohol zvládne, že pije jako každý druhý, nic moc......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13847
Re: Můj muž Před 10 rok, 11 měsíce  
Inteligence může pomoci i překážet. U takového zdatného manipulátora, co si navíc připadá (nebo i je ) chytřejší než pomáhající personál...?
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13849
Re: Můj muž Před 10 rok, 11 měsíce  
no mě můj psychiatr jednou říkal, že mi léčbu už nedoporučuje, měla jsem dvě... že by mi byly k něčemu, kdybych byla míň inteligentní, že tady je inteligence spíš na překážku, ideální že je pro lidi, co moc nepřemýšlej, neargumentujou, nedohadujou se a jednoduše přijímaj pokyny a držej se jich... a ten personál v léčebnách... zvlášť střední a nižší většinou skutečně nejsou žádný intelektuálové, co si budeme povídat... ale každý má někde způsob, jak se z toho dostat... jen ho najít a chtít
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter