Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: pořád pije
#22893
pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Ahojky už delší dobu tady chodím navštěvovat tyto stránky jelikož máme doma problém a už dost velký a já už si nevím rady. Můj můž je to už 5let ale rok co jsem skončila mateřskou a začala pracovat. Můj muž od začátku našeho vztahu si dával pravidelně šamprli před spaním ale ted to je čím dál horší už dostal v práci tytyty a doma ani nemluvím začal být agresivní. Když se mu něco nelíbí začne rozbíjet věci i už jsem dostala dva krat já. Pořád se mi omlouvá a říká,že ho vždy já vytočím. Jenom,že mě už to nepřipadá normalní. Má tři dny volno a z toho je poslední den střizlivý. Jenim,že ty dva dny jsou strašné. Nevím co dělat nechce si přiznat,že je alkoholik a,že má problém. Máme dve děti a už kvůli nich to chci řešit.
Laura

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22894
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Pokud jsi dvakrát dostala, je cas byt nekompromisni
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22895
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Až bude střízliví, promluv s ním, řekni, že chceš klid pro děti i sebe a že zvažuješ rozchod.On totiž bude jen horší.Nenech se fackovat, pak ukecat sliby, slzičkou....Možná přestane pít, dá přednost rodině, když ne, chraň děti i sebe, odejdi z pekla, které vás čeká.Vím, že je těžké, ale těžší to bude doma s agresivním opilcem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22896
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Snažím se ale asi málo. Vždy mi na to řekne a co mu ještě zakážu když přestáne pít. Potom všem co se stalo pořád pije a když si vypije je někdo jiný já pořád čekám,že se změní a udělá to co je spravné ale on nechce. Vytočí ho maličkost už to i auto schitalo jelikož byl agresivní před dětmi a já chtěla odejít domu a tím jsem ho vyprovokovala a rozbil zadní dveře u auta.
a

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22897
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Libuško nejde tak o mě jak o ty moje miláčky. On ví,že nemám kde jít a když jsem mu řekla,že s nim chci skončit vyhodil mě z bytu abych si uvědomila co mám.
a

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22898
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Vím, že je to moc těžké.On zneužívá toho, že nemáte kam jít, a opravdu bude jen horší, budete mít doma peklo, nemá vás rád, dal přednost alkoholu.Naštěstí je už doba, kdy jsou azylové domy pro matky s dětmi, kde najdeš první pomoc, pak vám pomůžou sehnat byt, nábytek, vyřídí peníze, podpory, práci, vše!Poptej se, pomalu, v klidu si to vyřiď, odejdi.Nikomu nic neříkej ze známých, aby tě nezabil.....nevím, kde bydlíš, abys mohla navštívit Al-anon, společenství pro příbuzné alkoholiků.Potřebuješ hodně síly, moc ti ji přeji, jestli chceš, zavolej mně, řeknu ti další věci.Měj se ráda, nedělej ze sebe fackovací panu, netrp s grázlem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22901
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Libuško děkuji za podporu. Pořád si říkám dokola proč já a proč děti musí tohle prožívat. Vím,že nejsme dokonalí a myslím si,že za ten alkohol můžou jeho rodiče ale tohle už jde fakt k horšímu. Můžu jít k mojí mamce ale mám tady práci děti školku školu a o to je problém od něho odejít. V dnešní době práci jen tak nenajdeme.. Chtěla jsem jít k psichologovy ale prostě nevím kde aby mi pomohli co mám dělat. Libuško můžete mi poslatváš email.. Děkuji
a

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22902
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Přikláním se k libe, myslete na sebe a děti. Kdybyste nenašla psychologa, zkuste krizova centra nebo telefonní linky důvěry, mohou vám říci, kam se obrátit ve vašem okrese. Zkuste udržovat kontakt s kamarádkami a rodinou, at mate kolem sebe někoho, na koho se v nejhorším obratit
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22907
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
a napsal:
Libuško děkuji za podporu. Pořád si říkám dokola proč já a proč děti musí tohle prožívat. Vím,že nejsme dokonalí a myslím si,že za ten alkohol můžou jeho rodiče ale tohle už jde fakt k horšímu. Můžu jít k mojí mamce ale mám tady práci děti školku školu a o to je problém od něho odejít. V dnešní době práci jen tak nenajdeme.. Chtěla jsem jít k psychologovy ale prostě nevím kde aby mi pomohli co mám dělat. Libuško můžete mi poslatváš email.. Děkuji<
a

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22910
Re: pořád pije Před 9 rok, 6 měsíce  
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter