Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Víkendový ochlasta
#25518
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Anonym napsal:
Sociálku bych zavolala na frajeru i na frajerku. Střevo, co se neumí uživit, tak se radši nechá třískat a když tam dusí vnuka, tak dělá, že spí.

přece si nenechá dát taky..to dá rozum, ne
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25519
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Jen jedno nechapu. Jak jste mohla s nim vydrzet 8 let. To mi hlava nebere.Vic radeji psat nebudu. Chudaci vnuci
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25525
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25528
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Ty jsi byla také taková?Znám spoustu alkoholiků, kteří agresivní nejsou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25531
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25548
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Já také nebyl agresivní..ba dokonce jsem ani nevypadal na 5 promile...Dle mého se tu neřeší ta paní ale ta situace, která se dala předvídat...bohužel je těžké odsoudit někoho, kdo je pouze podezřelí že něco spáchá dokud to skutečně neudělá..To s renatou souhlasím....to by totiž mohli obejít všechny hospody a půlku národa českého pozavírat, aby se něco nestalo...přesně jako s tim řidičákem..sice jsi nic neudělal ale si potenciální zločinec takže ti ho vemem
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25549
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
...a nebo " jsi nezaměstaný a vyhozen z práce? Tak si půjdeš sednout na 20 let neb si potenciálně nebezpečný, že ze vzteku či zoufalstí vystřílíš hospodu v Uherském Brodě nebo jinde..."

kdo řekně, že to je jiný příklad je alibista a nevidí si ani na špičku čumáku
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25561
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Chce to holt poznat svojí opici a podle toho se zařídit. Někdo jí má agresivní- to jsou tydle horší případy(co se perou atd..). Jsem rád za svou depresivní opici, ta je nebezpečná spíš samotnýmu opilci než okolí. Maximálně se barman zeptá jestli nejste třeba po rozchodu.
Vezmou ti řidičák, ale auto ti nechaj. Akorát odrazujou od léčení ty co to chtěj řešit. Zdá se mi to kontraproduktivní. To že do sebe pereš antabus, nebo bůhví co, a občas si pokecáš s doktorem tu společnost nic nestojí. Až budu ležet někde v nemocnici s cirhózou jater, nebo na hřbitově to teprv tomu státu budu prospěšnej.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25577
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Péťa napsal:

Vezmou ti řidičák, ale auto ti nechaj. Akorát odrazujou od léčení ty co to chtěj řešit. Zdá se mi to kontraproduktivní.


S tymto plne suhlasim. Myslim si, ze toto nastavanie zakonu v CR je velmi nestastne. Toho, kto sa chce liecit trestaju odobratim VP a tomu kto sa liecit nechce ho nechavaju ako premiu za jeho nezodpovednost. Je to tak trochu vysmech tym, co sa idu liecit a ti co liecbu odmietaju a veselo popijaju dalej sa im mozu vysmiat akurat tak rovno do tvare.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25578
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Co sa tyka toho pribehu od tej pani, tak si myslim, ze vacsina z Vas si mohla to moralizovanie nechat aj pre seba.

Plne sulasim s Renatou, kazdy z nas ma za usami a hrat sa tu teraz na svatych je tak trochu na smiech.
Ja osobne som prestala pit aj preto, ze tiez som si sebou nebola ista, co mozem pod vplyvom este porobit. Povazujem sa za pomerne kludneho a vyrovnaneho jedinca, ale ked som bola opita, tak som sa menila na niekoho uplne ineho - nebola som to uz ja a tiez som nechcela verit tomu, co mi potom hovorili ostatni dalsi den, ze co som vyvadzala. Ako keby hovorili uplne o niekom inom, o niekom koho vobec nepoznam a ani nikdy spoznat nechcem.

Ta pani to sem napisala ako memento pre vsetkych tych co piju a myslia si, ako to maju pod kontrolou. Opisala tu tragediu dufajuc, ze mozno niekomu to pomoze uvedomit si, co vsetko dokaze alkohol s ludmi a ich spravanim urobit a ze niekto kto sa opija do nemoty nemoze nikdy dopredu vediet, co v nasledujucej opitosti vykona. Nedokazala zabranit tejto situacii, co sa jej stala, tak dufala, ze tym, ze sa tu zveri, mozno pomoze zabranit nejakej tragedii u niekoho ineho. Inak by to sem nepisala.

Urcite si sem neprisla po rozsudok a po urazky. Myslim si, ze zivot ju uz potrestal dost.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter