Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe
#29266
Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý den popíšu vám poslední příběh který mě donutil se zamyslet sám nad sebou

je mi 22 let

Začalo to tak že jsme šli s kamarádem na pivo, mohl jsem vypít cca 10 piv (desítek) nad ránem kamarád už byl unavený a šel domu a já přišel kolem 6-7 domu a našel doma ještě pul litru tvrdého alkoholu (co dostala mamka k narozeninám ale bydlí převážně u přítele) kde jsem neváhal a hned ho načal, po cca hodině a půl už flaška byla prázdná a já si došel koupit do večerky ještě půl litru rumu který jsem následně popijel a celou dobu jsem myslel že to mám pod kontrolou dokonce se ke mě stavil kamarád který byl střízliví a ještě vše bylo relativně ok ale pak už si toho moc nepamatuji a začal jsem být šíleně agresivní ničil jsem si vybavení bytu včetně televize vůbec nechápu proč se mi to stalo, pro mě je to úplně nepochopitelný... sám nemám rád když někdo něco níčí hluboce se za to stydím dokonce mi potom kamarád říkal že mi ten rum schoval a já začal být úplně nepříčetný, až mi ho prostě musel vrátit taky si matně pamatuji že mě před dveřmi zvedala sousedka co chtěla volat rychlou takže bych nejraději chodil kanálama.... jenže nehorší na tom je že já si vždy pamatuji vše co dělám ale tady mi úplně přeskočilo a vůbec se to nepamatuji... je mi ze sebe úplně nablití protože by to příště mohlo skončit mnohem hůř a je taky pravda že tohle rupnutí v bedně se mi tak 3 roky zpět už stalo a já opravdu nepoznal ani svého tátu a úplně stejná pohádka to mě vezla sanitka protože jsem dal pěstí do skla a měl jsem tržnou ránu na ruce a na všechny v té sanitce jsem byl nepříčetnej, agresivní a silně sprostý museli mě přikurtovat.... nyní mám po celém těle nejmín 8 modřin z toho jak jsem furt padal protože u konce už jsem normálně vypínal a odpadával a následně zvedal k tomu naražený ruce a nohu z toho níčení.... stalo se mi to zatím 2x a to že opijet se chodím skoro každý víkend.... další věc co s tím může souviset je že já poslední dobou chlastám klidně 30 hodin v kuse bez spánku tohle sem dřív nikdy nedělal. Mám z toho vážně hnusný pocit
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29267
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 8 rok, 9 měsíce  
A co hledáš tady? Nauč se pít, a nebo lēpe...nepij!
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29268
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 8 rok, 9 měsíce  
Zkusím se na to vykašlat úplně... zajímalo mě jestli má někdo taky takové stavy a jak s tím bojoval jestli se někdy ještě mohl napít nebo se na to vykašlal úplně...
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29269
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 8 rok, 9 měsíce  
Jsi moc mladý, čeká tě pravděpodobně cesta, kdy budeš končit s pitím sám, začneš znova, problémy doma, v práci....léčebna.......abys věděl do čeho jdeš
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29270
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 8 rok, 9 měsíce  
hmmmm ale já bych to chtěl utnout už teď protože jak všichni víme alkohol nic neřeší akorát naopak.
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29271
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 8 rok, 9 měsíce  
Tak to utni!Najdi si pomoc, jsou i skupiny mladých, co abstinují.Najdi si je na internetu pod AA.A na skupiny AA chodí také mladí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29272
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 8 rok, 9 měsíce  
Petr, píšeš:
Zkusím se na to vykašlat úplně... zajímalo mě... jak s tím bojoval jestli...

Peťo,

uč sa žiť vedľa alkoholu.

Ak začneš bojovať, tak čoskoro zistíš, že si na kolbišti sám - sám proti sebe!

Tvoja ruka odviečkuje uzáver -> nalieva, aj dvíha pohár k ústam. PrehÍtaš alebo vypľúvaš opäť len Ty - svojimi ústami.
Toto dokážeš ovplyvniť aj bez boja.

Bojuješ sám so sebou - vo svojej hlave!

Alkohol vo fľaši - sám osebe, ešte nikdy - nikomu neublížil!

Zozbieraj odvahu a 24 hodín iba nepi. Ostatné sa dozvieš v AA.

Aj lekár rešpektuje Tvoju slobodnú vôľu a nenaťahuje sa s Tebou o fľašu. Ak sa chceš zabiť otravou alkoholom alebo postupne si zabíjať mozgové bunky - je to Tvoja voľba/výber.
Ak sa chceš naučiť prekonať craving a vyhrať nad sebou - vyhľadaj pomoc odborníkov a doliečuj sa v skupine.

Prajem Ti mnoho zdaru a úspech!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65274
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 1 rok, 1 měsíc  
Četl jsem co jsi napsal mám úplně stejný problém který se mi nedaří vyřešit snažím se nepit ale když už se napíji mám úplně stejně stavy.Stydim se za sebe.Vyresil jsi to nějak?
Robert
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65308
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 1 rok, 1 měsíc  
Ptej se MichalaB. Čti holky zde. A nepij! Sám s tím mám velký problém.
ZERO66
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65315
Re: Ruplo mi v bedně a mám strach sám ze sebe Před 1 rok, 1 měsíc  
Podpořte mne nyní prosím. Nejsem Troll, jak jste psali. Myslím to opět vážně. Podpořte mne. Děkuji. B.
ZERO66
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter