Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: když se napiju, jsem agresívní
#18922
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 10 měsíce  
Ano, u mě také alkohol VŽDY zvyšuje agresivitu, bohužel
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18924
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 10 měsíce  
To není pravda. Já jsem byl vždy milý a legrační a přecházelo to do různě trapných situací. Nikdy jsem fyzicky neublížil. Není to nic mimořádného, znám spoustu lidí, kteří nebyli agresivní v opici. Alkohol v těle zvyšuje potřebu vyjádření toho co je v nás potřeba opravit. Ten kdo je v opilosti agresivní, je člověk bez sebevědomí, plný strachu a úzkosti. Já jsem byl plný vnitřního hněvu, rovněž bez sebevědomí s potřebou být obdivován. V opilosti jsem hrál svatého...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18929
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 10 měsíce  
Já také nebyla agresívní, jen jsem byla víc veselá, ukecaná, zábavná, proto bohužel velice v hospodách oblíbená.Když došly peníze, našlo se vždy dost lidí, co mně zaplatili další pití.Nikdy jsem nebyla sexuchtivá, nedala se od chlapů ohmatávat, ...naštěstí!Ale to bylo jen náhoda, nevím, jak bych dopadla, kdybych chodila dál do hospod, když mně alkohol ovládl úplně, to jsem se zamykala doma, pila do bezvědomí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23612
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 3 měsíce  
Akkohol má svý výhody, jako jsou ukecanost a kuráž, ale postupně docházím tak na to, že mě spíš jen zpomaluje a likviduje - otupuje mysl a rozmazává osobnost - a to doslova. Tápu v něm už nějakých 20 let a můžu říct, že mi nepřinesl ve výsledku žádný veleúspěch. Snad jen páteční úlevu a sobotní kocovinu, s postupným tendencionalismem léčit ji dalším raním sobotním alkoholem. Lidi važte si svýho volnýho času, už tak je ho málo a ležet v kocovině v posteli za to nestojí. Někdo hledá cestu jak tohoto démona ovládnout, já hledám cestu jak ho totálně zastavit...už jej nepotřebuji...
Janek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23633
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 3 měsíce  
Hledej pomoc, samotný to nezvládáš.AA, tam najdeš zázemí, porozumění, cestu, jak na to!Přeji úspěch, střízlivost je bezva.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23695
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23699
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 3 měsíce  
Časem ti budou vadit všichni, agresivita bude horší.Chlast z tebe dělá hovado.Máš z toho radost?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter