Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Stydím se!
#8120
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
Chci, aby věděl, že to myslím vážně! Ale z mého bytu se mi nechce. On z bytu jít nechce, jen se mi vysmívá a kupuje piva dál Takže mám při střetu okamžitě volat policii? Městskou nebo státní?
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8121
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
Byt jsem koupilá já ještě před sňatkem. Takže není automaticky můj?
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8122
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
PROTOŽE SI VĚŘÍ!A NEVĚŘÍ TOMU,ŽE TO MYSLÍTE VÁŽNĚ!JE SI JISTÝ SÁM SEBOU!ALKOHOLICI MAJÍ MANILULAČNÍ SCHOPNOSTI NA KTERÝCH STAVÍ SVŮJ POCIT JISTOTY.JE SI JISTÝ,ŽE VÁS DOKÁŽE ZMÁST A ZMANIPULOVAT.ON ZNÁ VAŠE CITLIVÉ BODY-TO HO UDRŽUJE V JISTOTĚ.ZVOLTE STEJNOU STRATEGII-NE V DEN,KDY MÁ UPITO-ALE TEHDY,KDY JE STŘÍZLIVÝ-BUDTĚ JASNÁ TVRDÁ A STŮJTE SI ZA SVÝM-KDYŽ BUDE MÍT UPITO-ZVOLTE STRATEGII TOTÁLNÍHO PŘEHLÍŽENÍ A MLČENÍ-ŽÍDNÁ KOMUNIKACE,ŽÁDNÁ ODEZVA,ČI REAKCE-AT´DĚLÁ CO DĚLÁ.VAŠE RAKCE VŽDY PŘIZPŮSOBIT PODLE JEHO STAVU.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8123
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
V TOM PŘÍPADĚ NENÍ PROBLÉM.JE VÁŠ A OPUSTIT HO MUSÍ ON-A VY TRVEJTE NA TOM TRVEJTE.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8124
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
Děkuji za jasné instrukce.
V pondělí volám paní JUDr.
Snad mi to dítko někdy odpustí.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8125
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
NEMÁTE ZA CO DĚKOVAT.PŘEJU KLIDNÝ SPÁNEK,HODNĚ SÍLY BEZ KOMPROMISU.JANA
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8126
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
Děkuji az přání spánku. Moc mi to nejde. Asi sama budu muset někam zajít... Život jsem si představovala jinak. Mám třicet let, mám dvě vysoké školy, mám dvě děti - první chlapec,5 let - jeho početí bylo v předchozím nemanželském vztahu, ale partner to neustál a našel si o 20 let starší paní... Pospíchala jsem na "nového" tatínka. A nyní místo toho, abych se radovala z krásné zdravé rodiny, píšu sem... Myslím, že už naivní ani zamilovaná "nikdy" nebudu.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8127
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
Věřte,že naděje umírá poslední.A stejně tak často až ta hořká situace dokáže člověka poučit.A nikdy neříkej NIKDY.VĚŘÍM,ŽE TEN PRAVÝ A OPRAVDOVÝ MUŽ NĚKDE ČEKÁ!Hodně štěstí.Jana
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8128
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
Magorko, nepodceňuj se!, už ta přezdívka!.Jsi šikovná, uháněj podat rozvod, moc ráda toto neradím, ale musíš chránit i děti!,to je Tvá povinnost.On párkrát naruší Váš klid a pomaže , myslí si, že mu budeš muset sehnat náhradní byt, nemusíš, soudní výpověď a je to.Uleví se, věř, budete mít doma klid.Není lehké být samoživitelka, ale dá se to zvládnout,já to zažila.A chlapů jsou mraky, někteří jsou i bezva, ale jistě neobětuj své mládí alkoholikovi, který na Vás kašle!Bude jen horší, stejně by jednou k rozchodu došlo.Máš ho ještě ráda?Ty i děti potřebujete klidné zázemí, domov, s ním to nikdy nebude!Může se změnit, po rozvodu, nikde není dáno, že spolu dál nebudete, ale jedině , když bude abstinovat.Nevěř slibům, bude slibovat nemožné, plakat, dotáhni to do konce, nenech se zneužívat.Přeji Ti moc, abys ses už smála s dětma, měli jste klídek, bude dobře!!Musí být!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8129
Re: Stydím se! Před 12 rok, 1 měsíc  
Co by Ti dítě mělo odpouštět?Že jsi mu zařídila klid, domov, za to, že táta má radši alkohol, než Vás, Ty jistě nemůžeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter