Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Stydím se!
#8731
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Protokol-povrzení o zásahu policie u vás.V žádném případě se nestyd´.Není to tvoje ostuda!Neboj se využít všeho ve váš prospěch.On na vás také nehledí,chce už jen svoje a to je pít!Ty to děláš pro všechny.Aby jsi uchránila děti.Už ted´mají zmatek v hlavičkách,natož v srdíčku.A jemu vlastně ukazuješ celý problém s jeho pitím.Možná ti bude jednou vděčný.Zatím jeho vděčnost nehrozí-evidentně chce pokračovat v pití!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8757
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Vážení přátelé všichni zde ,
již několik let sem občas zavítám a dnes,když jsem četla zoufalou výpověď Magorky,cítím potřebu odpovědět.Doma jsem měla něco podobného,několik let mi trvalo,než jsem se odhodlala k činům a jsem,,šťastná.Pokud manžel zahodil veškerou nabízenou pomoc,udělej všecko,opravdu všecko co můžeš,aby ses jej zbavila,jinak tě i děti stáhne na samotné dno.Můj příběh je velmi dlouhý a není u konce,konalo se i vykázání,několikrát,ze začátku to vypadá,že všechno půjde,ale on ten opilý agresor a tyran zjistí,že se nejlíp měl s tebou a bude se tě zuby nehty držet,takže to bude velké psychické vypětí,ale když budete chvíli bez něj zjistíš,že všecko,úplně všecko zvládneš a budete s dětmi moct žít jako lidé.Toto,co zažívají je poznamená,i tebe a proto nedoporučuji váhat.Z vlastní zkušenosti.Jeden člověk nemůže ničit život třem lidem.
motoristka
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/04/2012 09:21 Provedl: šťastná.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8774
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Opravdu je to jediná rozumná cesta.Čím déle člověk člověk vytrvává v tomto vztahu s alkoholikem,který nechce,či nemůže přestat pít tím víc on sám a všichni kolem-především děti trpí.Jakmile onemocní vztahy mezi dvěma,onemocní tím celá rodina.Bohužel v tomto je alkoholismus jako morová nákaza.Kdybych sama nezažila-nevěřila bych!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12247
Re: Stydím se! Před 11 rok, 4 měsíce  
ahoj stydim jse za to že jsem po akloholu také agresivní.nepiju často jen jednou za týden možná za měsíc.ale mám problém že když začnu tak piju do kud nemám dost a pak jse peru.hci spitím ulně přestat.nejhorší je že moji kolegové v práci jsou na tom ještě huř.jim alkohol příjde uplně normální a pijí to každý den.Já mám krásnou přítelkyni a nechci takle skončit.poradte jak jse stát uplným abstynentem.
kul

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12248
Re: Stydím se! Před 11 rok, 4 měsíce  
Kolegy a kamarády neřeš.Oni ať si pijí.Abstinentem se staneš jednoduše.Přestaň pít a je to!Je to o rozhodnutí,které můžeš učinit jen ty sám.Pokud se ti nebude dařit utnout pití?pak je tu psychiatr,Antabus,AA,léčebny.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12391
Re: Stydím se! Před 11 rok, 4 měsíce  
Děkuji všem za dlouhodobá psaníčka... Čas přešel a my jsme stále tam, kde jsme byli. O vídenku pije, já se rozvádím, v pondělí hurá do práce, ve středu mu odpustím a čekám na pěkný víkend. Hned v pátek se opije. A tak je to stále dokola. Dnes jsem zjistila, že má alkohol schovaný i ve sklepě... a vzhlédl se v novém koníčku. Chce si udělat zbrojní pas... Totálně se zbláznil... Holky, já bych vás tu tak potřebovala, abych měla sílu jít s dětmi pryč!
Magorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12392
Re: Stydím se! Před 11 rok, 4 měsíce  
Ahojky,letmo jsem procetla tve prispevky a musim jako mama reagovat.Tvuj 1.prispevek jsi psala nekdy pred 8-9mesici,dnes pises,ze se nic nezmenilo.Doufala bych,ze za tu dobu uz jsi sebrala dost sily a rozumu manzela opustit.Kdyby se jednalo jen o Tebe,nepisnu ani radku,jsi dospela,jestlize se svobodne rozhodnes marnit jeden jediny zivot,ktery tu mas sanci zit-je to Tvoje vec.Ze ale jako mama nemas slitovani se svym ditetem a svym rozhodnutim nic neudelat tak dopustis,aby bylo poznamenane jeho alkoholismem-to nemuzu pochopit.Milujes sve dite??????A jestli si myslis,ze to deti neovlivni,ze to nevidi,seredne se mylis.Uz jen to,ze se trapis,nejsi stastna,zadny vzor v otci..
prosim Te prober se,promin,ze to pisu takhle tvrde,ale jak se jedna o deti,vidim rude.Jestli na to sama nemas,pozadej o pomoc-socialku,rodice,pratele,ale jednej,jinka by jsi si to taky mohla do smrti vycitat!!!!Drzim Ti palce,bud silna,jako mama musis byt,uz se nejedna jen o Tebe.Pa Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12393
Re: Stydím se! Před 11 rok, 4 měsíce  
Magorko,opravdu čekáš na to, že Vás třeba zastřelí?Neděsí Tě to?Určitě má Markéta pravdu, jsi máma dětí, které musíš chránit, ten život jsi jim dala Ty, nebo je dej někam pryč, nenech je trpět, ničit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12409
Re: Stydím se! Před 11 rok, 4 měsíce  
Máte zcela pravdu! Byla jsem hloupá. Tolik promarněného času, slz, trápení. Zase se ozvu.
Magorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12410
Re: Stydím se! Před 11 rok, 4 měsíce  
Moc Ti to preju,aby jsi v sobe nasla dost sil to ukoncit a zachranit sebe i deti.Mas za sebe i ne odpovednost,bude Ti 1000x lepe,neboj se toho.Urcite o sobe davej vedet a hlavne,zacni jednat,uz to neodkladej!!!!!Jsme s Tebou a myslime na Tebe,pa dobrou noc,Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter