Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: je nutné brát antabus 2 x týdně?
#10361
je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 11 rok, 8 měsíce  
Ráda bych se zeptala, zda nevíte proč se musí brát antabus 2 x týdně. Beru ho už něco přes měsíc. Ale říkám si jestli to je nutné. Jestli to nestačí jednou týdně, když antabus v těle účinkuje 14 dní po požití. Nehledám kličky, jsem za něj ráda, vždyť jsem se pro jeho léčbu rozhodla dobrovolně, ale také vím o jeho vedlejších účincích na játra. Může mě někdo odpovědět. Děkuji
Jasmína

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10362
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 11 rok, 8 měsíce  
2x týdně je doporučené dávkování pro udržení hladiny účinné látka, pokud ho chodíš užívat k lékaři mělo by to mít ještě psychologický efekt.
Na játra je pořád lepší než chlast, kdyžtak nakup lipovitan a ostropestřec pro posílení jater
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10363
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 11 rok, 8 měsíce  
Chodím na antabus také. Pouze jednou týdně. Nevidím žádný důvod, proč chodit dvakrát týdně. Beru to dobrovolně, když s tím bud chtít prašti, tak to je moje svobodná volba. Jde přece o nepití ne o braní antabusu.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10392
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 11 rok, 8 měsíce  
Jasmíno.Antabus není jen o užívání a účinku.Je taky o tom,že tím,že si na něj docházíš máš možnost připomenout,že jsi alkoholička.Je to také o tom,že je nutno přijmout tuto nemoc-svůj alkoholismus jako součást sebe sama a svého života.Já pro něj jezdím každý den.A jsem tomu ráda.Mám toho doma hodně,hodně povinností ale vím,že si musím na tu dobu udělat čas.A dělám si ho s radostí a pokaždé se těším.Vím,že můj problém je v tom,že si čas pro sebe musím naučit dělat za všech podmínek,ve všech situacích.A tak se to s radostí učím!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10394
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 11 rok, 8 měsíce  
Velmi silně pochybuji, že je zdravé brát antabus 5 krát týdně. Doufám, že má adiktolog tolik rozumu, aby 3 krát týdně nasadil placebo.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10499
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 11 rok, 8 měsíce  
Neberu po 2tbl.Mám každý den 1tbl.Jinak se běžně podává 2x v týdnu po 2tbl.Tak to není takový rozdíl.Neřeším,jestli mi to může rozhodit trochu zdrav.stav.Nepít je pro mne prioritou.Navíc víc by mi zdravotní komlikace přivodilo hlavně pokračující pití.Mám už chycenou játru-ta se regeneruje,ale hlavně mám poškozený pankreas.Pár panáků tvrdého a slinivka mi odejde.Čili mám svůj klid,že jsem chráněná.Kecala bych,kdybych tvrdila,že myšlenky na pití mne opustily.Jsou tu,budou tu-jen jim nevěnuju pozornost a hlavně nedovolím těmto myšlenkách,aby se rozvinuly-tyto fígle už znám.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10502
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 11 rok, 8 měsíce  
Tak já vždycky začala pít, protože jsem se chtěla cítil příjemně... a s antabusem bych se příjemně necítila, takže odpadá ta myšlenka na pití... jinak myslím, že doporučená dávka je 2 tbl. týdně... ale já bych na něj teda nepila ani za nic, i kdybych brala čtvrtku jednou za 14 dní
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10503
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 11 rok, 8 měsíce  
Já vím jen o braní 2x týdně, jedna tableta.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19765
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 9 rok, 10 měsíce  
Já beru antabus přes dva měs.a též dva krát týdně po 1 tabletě.Kdyby jednou týdně tak asi nemá takovej účinek.
Štefan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65917
Re: je nutné brát antabus 2 x týdně? Před 8 měsíce, 4 týdnů  
Antabus bez předpisu - euhealth24.com/cs/drug/antabuse
Tohle funguje jen u lidí, co přestat chtějí. Je to taková berlička, která funguje stylem - nechci pít tak nepiju - přijde myšlenka se napít - berlička Antabus mi připomene, že pít nemám.
malateeoll
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter