Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Revia, Naltrexone AOP, ....
#22144
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 7 měsíce  
ctela jsem se zeptat jestli nenuze nekdo sehnat antabus pro meho muze na leceni ho nedostanu jen to hrozny ale ja se za chvili zhroutím napiste Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22156
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 7 měsíce  
ahoj,nerozumím dost dobře.Antabus snad zas není jak před pár měsíci?Každopádně musíš mít předpis.Pak by to neměl být problém.A drž se
honzis

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22157
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 7 měsíce  
Anatabus mu předepíše lékař, nejdřív ale musí projít vyšetřením, játra....pak, po domluvě s lékařem bys mu ho mohla dávat sama, doma.Nebo by chodil 2x týdně k lékaři ho vypít.Je to minuta.Určitě nesháněj nic bokem, bez předpisu, vyšetření......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22171
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 7 měsíce  
Co se týká podávání Antabusu.Předchází mu interní vyšetření.Také musí být manžel seznámen s tím,že kombinaci s alkoholem se dostavuje reakce-v léčebnách se dělaly antabusové pokusy za přítomnosti odborného personálu,aby pacienti věděli co je čeká,když se na něj napijí.Nevím,jak je to nyní-samotný Antabus stojí 500Kč.Je upozorněný co všechno mu hrozí za zdravotní rizika,když bude na něj pokračovat v pití.Podává se se souhlasem internisty,ale také pacienta.Recept mu vystaví jeho psychiatr-občas i obvodní lékař.Zdravotní pojišťovny ho nehradí.No a vám doporučuju sehnat si knihu Přestaňte být závislí je o spoluzávislosti,je o tom aby jste se sama vyvarovala onemocnění z jeho závislosti.Pokud jste z Prahy,Brna nebo Ostravy můžete navštívit Al Anon.Případně zavítat mezi členy Anonymních alkoholiků-jejich skupiny jsou prakticky v každém větším městečku.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26533
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 1 měsíc  
Zdravím.A kolik dneska ten antabus na recept stojí?Teda tady v Čechách.Mám kamarádku ze slovenska,která je teď na léčení a ptá se mně na to.U nich stojí 30 euro a to je pro ni dost peněz.Díky za odpověď,jestli o tom někdo něco víte
Erik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26576
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26584
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 1 měsíc  
Bohuzel, antabus stoji 800
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65875
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 měsíce, 2 týdnů  
Antabus bez předpisu - euhealth24.com/cs/drug/antabuse
Tohle funguje jen u lidí, co přestat chtějí. Je to taková berlička, která funguje stylem - nechci pít tak nepiju - přijde myšlenka se napít - berlička Antabus mi připomene, že pít nemám.
mmaeg88
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter