Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: otrava
#21132
Re: otrava Před 9 rok, 8 měsíce  
Co dělá s lidmi,kteří ho dobrovolně pijí se vyser.Co dělá s tebou by mne zajímalo.Jestli se dočkám odpovědi.Můžu tady s vámi být už jenom týden.Na ARMÁDĚ SPÁSY se k IT nedostanu.Uděláš prosím aspon´kvůli tomu vyjímku a zdělíš mi něco upřímného?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21133
Re: otrava Před 9 rok, 8 měsíce  
petrch napsal:
Jsem jeho nepřítel, protože mi je jasné, co s lidma bohužel dokáže

... dokáže iba to, čo každý neurotoxín - otráviť a vytvoriť závislosť.

Pokiaľ ho nechám na pokoji, tak sám do mňa nevsiakne.

Hoci, sú hlupáci, ktorí skúšali už aj resorpciu cez pokožku a vnútrožilnú aplikáciu ale chuťové receptory si pýtajú tiež svoj diel a mozog to pozná - nie je to ono, to pravé - orechové.


A všetko to trápenie kvôli endorfínu šťastia, ktorého účinok časom slabne, znižuje sa -> endogénna adaptabilita a tolerancia. Zlom v tolerancii je už depravačný debakel. Úpadok somatický, emočný, duševný aj duchovný -> delírky, demencia -> exitus.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21136
Re: otrava Před 9 rok, 8 měsíce  
Petře, nebojuj s alkoholem. Je to boj, který nemůžeš vyhrát.
Přijmi ho a nauč se vedle něj a hlavně bez něj, žít.

Lehce se to řekne, hůře udělá, vím;-).
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21141
Re: otrava Před 9 rok, 8 měsíce  
Petře, zkus přestat pít.Tušíš správně, že letíš ke dnu, neměj strach, nekopej kolem sebe, cítím z těch tvých keců zoufalství, tak už konečně začni opravdu a vážně abstinovat, uvidíš, že to zvládneš, najdi pokoru, a šup, jdi na to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21148
Re: otrava Před 9 rok, 8 měsíce  
děkuji za reakci
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21149
Re: otrava Před 9 rok, 8 měsíce  
Neděkuj a potěš mé staré kosti radostnou zprávou, že jdeš do toho.Bojíš se něčeho neznámého, že ti bude bez alkoholu smutno, zle....není to pravda, ten obyčejný život je krásný.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21152
Re: otrava Před 9 rok, 8 měsíce  
Krásný, nádherný, neskutečný za šedým mrakem se skrývá nádherné slunce! Jen je potřeba temnotou projít.

Včera jsem byla na zámku. Procházeli jsme takovými katakombami a přišli do nádherné zahrady. Přišlo mi to jako můj život. Prošla jsem peklem, abych přišla do ráje. Stálo to za to, ničeho nelituji.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21154
Re: otrava Před 9 rok, 8 měsíce  
To jsou zázraky, viď?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter