Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: MMC
#31860
MMC Před 8 rok, 4 měsíce  
Zdravím všechny a chtěl bych se zeptat, má tady někdo z Vás zkušenost s léčebnou v Brandýse n.L. - Minnesota method center? Podle prezentace a referencí to vypadá docela dobře a tak přemýšlím jestli to nevyužít.. Dík za zprávu.
David
david
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31861
Re: MMC Před 8 rok, 4 měsíce  
Neznàm.....ale za ty prachy. Aspoň, kdyby se platilo až za úspěšnou léčbu....ale možnà je to motivace.,.když už jsem to zaplatil, tak to musí fungovat...Nevěřím tomu, vitězství nad chlastem se koupit nedá...
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31863
Re: MMC Před 8 rok, 4 měsíce  
Davide, absolutní NE ! Mám zkušenosti ze tří léčeben, roky jsem bojovala, než jsem dokázala abstinovat, znám spousty příběhů cizích alkoholiků a vím, o co jde. MMCentrum je spolek hyen, jehož členové budou těžit z lidského neštěstí a zoufalství. Něco jako falešní "léčitelé", uzdravující z rakoviny. Když jsem viděla jejich stránky... proboha tebe to neodradilo? Prezentace plná gramatických chyb, sliby jak budeš pomocí jógy, welnes a několika skupinových sezení za 28 (!!!!) dní vyhojený (jejich výraz) z alkoholismu? Za desetitisíce až statisíce, to je hlavní. Jestliže se tak ohánějí principy AA, na áčka můžeš chodit roky a zadarmo (dvanáctibodobý program AA je mmch. dlouhodobá záležitost, na měsíce až roky, určitě ne na měsíc), KBT terapii ti poskytne libovolný psycholog také zadarmo (pokud si najdeš někoho na pojišťovnu, ne psychologa placeného). Sorry, ale to jsou dle mého prostě "šmejdi" - jen neprodávají hrnce, ale naději.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31865
Re: MMC Před 8 rok, 4 měsíce  
Díky za vaše reakce, byť negativní.
Žádnou osobní zkušenost s léčbou alkoholismu nemám, jen jsem se zajímal, jaké jsou možnosti, třeba i placené, o peníze mi zvlášť nejde, jde mi především o jiné věci:
před několika lety jsem totiž byl několik málo dnů v bohnické PL, ne na protialkoholním, ale na "běžném" odd.(těžší poststresová reakce), ale to co jsem tam viděl a zažil,to už nikdy víc. Otřesné prostředí, arogantní přístup personálu na všech úrovních, špína, nebezpeční spolupacienti, prostě hrůza. Místo k zešílení, tak jsem hned po vyšetření (negativní) EEG mazal na reverz a doléčil se v klidu za pomoci medikace od známého psychiatra doma.
Možná, že jsem na některé věci přecitlivělý, ale nic podobného bych opravdu znovu nedal ani den. Tak jsem zjišťoval, jaké by byly eventuelně jiné možnosti, a krom toho MMC jsem zatím nic jiného jinde nenašel...jestli někdo ano, prosím poraďte. Dík.

David
david
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31866
Re: MMC Před 8 rok, 4 měsíce  
To je těžké, já zdrhal svého času taky na revers. Z nejhoršího sem se vysekal sám s placenou odbornicí, jsou to velké prachy, ale naštěstí to bylo k něčemu a kdyby to nepomohlo, šel bych do protialkoholní. Jo a jóga je taky dobrá. Nevím jak je to u tebe s alkoholem vážné, ale zkus navštívit AA a určitě bereš nějaké léky, no tak na to se napít, to jsou masakry.

Prostě bych to vyzkoušel všechno, mně na AA nesedí ten jejich program, můj kolega alkáč zas neudělá bez AA ani krok a abstinuje mraky let, "každej si hledá svý kam sebe vrazit"
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31870
Re: MMC Před 8 rok, 4 měsíce  
Zrušte registraci, jde to tady do kytek!!!
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32040
Re: MMC Před 8 rok, 4 měsíce  
Souhlasim
David
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32052
Re: MMC Před 8 rok, 4 měsíce  
Dee napsal:
Zrušte registraci, jde to tady do kytek!!!

Dee,

...medzi kytičky odišli *drbny, klepny, rypáci a žvanilové
alebo bezprízorní ľudkovia*; bez vlastného názoru!


[Osobne postrádam vecnú Libu.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36469
Re: MMC Před 7 rok, 7 měsíce  
Jsem tu nová a všechny moc zdravím a přeju hodně síly. Já ji měla rok a teď jsem selhala(brala jsem antabus) jsem rouhodnutá a ním znovu začít,ale chci se zeptat,co se stane,když ho vypiju a nedodržela jsem těch 24 hodin abstinence před?
Měla jsem absťák a "vtipně" ho vyřešila 2x12 pivo?
Co teď? Poradíte?
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36471
Re: MMC Před 7 rok, 7 měsíce  
Lenka Ulmanová napsal:
... "chci se zeptat,co se stane,když ho vypiju a nedodržela jsem těch 24 hodin abstinence před?"
Měla jsem absťák a "vtipně" ho vyřešila 2x12 pivo?
Co teď? Poradíte?


Lenka,

"ako s Tebou zacvičili tie dve 12° pivá?"


(Medikujúci lekár by o takomto lapsuse mal vedieť! Dôvera za dôveru! On to nikam nepráskne!... , ale odborne Ti poradí: "čo a ako ďalej"...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter