Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT?
#35073
Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Dobry den,je mne 58 let.24 let jsem mel problem s piti alkoholu.Nikdy ,kdy jsem se sel bavit,jsem neprisel domu strizlivy,byl jsem na srot.
18 let jdu cestou strizlivosti.
Chci zde oslovit lidi,kterym alkohol zpusobuje v zivote problemy.
Chci oslovit i rodine prislusniky,pratele ,kteri ziji se zavislymi a tim jsou vystaveni zoufalstvi a beznadeji.
Jsem presvedcen,ze prvni krok z tohoto pekla je,nebyt na to sam.
Co to znamena?
Setkavat se s lidmi,kteri jsou na stejne lodi.Pochopeni mohu najit hlavne u lidi,kteri maji stejny problem s alkoholem a znaji pocity ,ktere u nich problem s alkoholem prinasi.
Pokud se citim byt probleme zivotne ohrozen,je jiste dulezite oslovit lekarskou odbornou pomoc.Zachranily stovky astovky zivotu.
Je nutne si uvedomit svuj problem a prijmout cestne a odpovedne.
Jen ja sam jsem odpovedny za svoji zavislost,jen ja sam dokazi zmenit vyvoj situace.
Otevrit dvere a vstoupit svobodne a dobrovolne mohu jen ja sam a chtit se zmenit.
Alkohol dokaze zmenit vedomi cloveka natolik,ze nejsem schopen si nekdy uvedomit ,jak moc ublizuji sobe,rodine,detem,pratelum.
Neni problem v alkoholu ,ale ve mne.
I tak jsem schopen milovat ,ale zaroven ublizovat.
Chci se s vami podelit o moje poznani a tom,co mne alkohol vzal a o tom,jak se muj zivot pozitivne zmenil ,kdyz jsem nastoupil novou cestu bez alkoholu.
Jestli je to mozne tak piste na [color=#BF0000upraveno administrátorem[/color]
Cilem je Vam pomoci.Znam cestu a pros si ji vzit sebou do hrobu.Bylo by to neodpovedne a sobecke.
Vitez
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/07/2016 09:59 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35074
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Říkal jsem si od prvního tvého příspěvku co tím sleduješ a je to jasné, to už tady bylo, každý rok se to opakuje, jiné jména, jiné majly, já bych byl lidi hodně opatrný

Howgh!
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35075
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Též se mi tu zdálo něco "fishy" a včera jsem nabyl stejného dojmu jako Ty Perte. V tom světle si tu teď připadám poněkud sám sobě podezřelý, protože styl přístupu máme s tímto týpkem stejný.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35079
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Víťaz,

ten Tvoj zázračný mail je *trójsky kôň*, malvér alebo "iba" spôsob obživy?


(Alebo - možno, aj návod na večný život,
či snáď ako (ne)umrieť opitý a mladý?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35081
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Zdravím,
pro Vítěze:
Je to od Vás pozitivní, že chcete pomoct, můžete tak učinit přímo zde.
Zde je forum alkoholiků, neslouží to k náboru a zveřejňováním kontaktů a pak třeba doporučení na různé léčby, nebo i placené....
Zkuste být zde konkrétnější s Vaši nabídkou pomoct a otevřenější.
Váš příspěvek jsem upravila.

Obdobné příspěvky se zde čas do času opavdu opakují, nesou se ve stejném tónu, nic konkrétního, akorát jiný kontakt (+jiná IP adresa pokaždé).
Jako přes kopírák, proto důvod ke korekci a opatrnosti.

Přeji všem hezký den
Stopka-administrátor
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/07/2016 10:04 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35092
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  

Jo,jo
Vitez
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35093
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Vitez
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35094
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Cim se zivite Vy?Ja jsem z cela svobodny clovek a mam se chovat podle toho,jak Vy piskate?
Mam se chovat podle toho,co chcete slyset?
24 let jsem byl alkoholik,znicil zivot sobe,rodine,detem.
18 let jsem v pohode.Protoze jsem padl na drzku ,jsem za to vdecny.Tenhle pad pro mne znamenal zmenu.
Dokud si clovek,ktery ma problem s alkoholem,nebo drogami,gamblerstvi neprizna svuj problem cestne,bude stale ublizovat sobe,kdyz ma rodinu tak rodine,pratelum.
Dokud clovek chlasta a opiji se dost a dost,bude nicit vse dobre kolem sebe,alkohol tohle dovede,nedovoli cloveku myslet realne a kdyz ano,tak clovek hleda vseljake vymluvy proto aby si mohl dat.
Cim vice jsem se opijel a dele ,behm sveho 24.leteho maratonu s alkoholem,tim vice jsem potreboval alkoholu navozeni opileckeho stavu,slo o ten blazeny pocit.Rani kocoviny,kdy jsem si myslel ,ze to je moje posledni hodina,jsem zvladal velice tezce ,dusoval jsem se ,ze uz nikdy se neopiju,jakmile mne bylo trochu lepe,sel jsem na svoje jedno pivo a opet jsem se opil do nemoty?Jak to,ze jsem to nedokazal sam zastavit?Nebylo to mozne,protoze v mem tele byla droga-alkohol,ktera se mnou delala ,co delala.Zil jsem jako ostatni,chodil do prace,po praci s detmi,penize daval manzelce,ale svoje pivo jsem musel mit a tak to bylo nahoru a dolu.Kolik zoufalstvi a trapeni si musela vytrpet moje manzelka jsem pochopil a kdyz jsem zpusob ,kterym jsem zil,opustil.
Byl jsem dvakrat na leceni a dnes vim,ze bez leceni by jsem dnes uz nezil a nedokazal to co jsem jako strizlivy dokazoval 18 let.
Moje nabidka je pro ty,co uz nevi kudy kam.
Je jasne,ze Vy co pisete ty nesmysly,tak jeste neprisel Vas cas.
Jsou miliony lidi,co alkohol zabil,znicil rodiny,jsou bezdomovci.
Mnoho alkoholiku jsou stale alkoholiky proto,ze maji zazemi rodiny,ktera nema silu to zmenit,tak trpi jak trpi.Ale to jen oddaluje jeste horsi pad a to cele rodiny.Je to nespravedlive,protoze pokud chci nicit zivot sobe,tak proc ho musim nicit cele rodine.
Muze to zmenit kazdy,pokud zacne byt sam k sobe cestny,ke svemu svedomi,pred nim se nelze nikam schovat.
Nebudu zde nikoho setrit,protoze nesetrim ani sam sebe a proto jeste ziji.Mejte se fajn a je zbytecne mrhat Vasi energii nesmyslnymi uvahami.Myslel jsem,ze zde pisi lide ,kteri hledaji pomoc.
Vitez
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35095
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Vitez napsal:
Čím se živíte Vy?Já jsem z cela svobodný člověk a mám se chovat podle toho,jak Vy pískáte?

...Mám se chovat podle toho,co chcete slyšet?

...Myslel jsem,že "zde píší lidé ,kteří hledají pomoc".


Vítězi,
a víš že jo? (Konat, a ne zbytečně přemyšlovati!)

Ono, docela stačí odepřít si ten první doušek...
(Ne jenom myslet, ale i skutečně/opravdu si jej odříct a nenapít se.)


(...a pak i ty ostatní. Lehký a snadný, viď?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35100
Re: Nebyt na to sam-NOVY ZIVOT? Před 7 rok, 9 měsíce  
Pro mne, i pro zdejší většinu, co to forum vyhledali, chtějí zachovat určitou anonymitu, tak toužíte pomoci, dojděte do nějakých AA, a tam se určitě uplatníte,... toto znám z jiného oboru..... jen jak udělat diplomku...napsat placené dotazníky.., omluva pokud jsem se Vás dotkl.
vice se zde nebudu vyjadřovat...
Pepa
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter