Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: První návštěva psychiatra
#46499
První návštěva psychiatra Před 6 rok, 2 měsíce  
Dobrý den lidičky. Čeká mě první setkání s psychiatrem na doporučení praktického lékaře. Prosím prosím, máte zkušenost ? Co mě čeká ?? Žádný průšvih jsem nevyvedl. Jen došlo k recidivě po 5ti letech abstinence jsem zase 3 roky pil. Mám práci, rodinu, vše snad v klidu. Přes 40 dní abstinuji. Od praktika medikace klasika, antidepresivum a něco na zklidnění, jako pojistka antabus. Chci nepít !!! Ale ranní úzkosti, stále při sebemenším stresu třes, nespavost. Chci to řešit pouze ambulantně. Děkuji moc za vaše zkušenosti
Rostinek
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46500
Re: První návštěva psychiatra Před 6 rok, 2 měsíce  
..nepiju od srpna,ruce se mi též ještě občas rozklepou,hlavně když třeba v práci mi pod ně někdo kouká nebo se cítím jinak pod tlakem. Spaní už teď ok,první měsíc abstinence hrůza.Vim,že tak první půlrok by to mohl srovnat,u každého je to jiné.Mas ještě vzpomínky ze svého abstinovani,to bylo vše ok,ne?Psychiatr by ti měl s tím vším pomoct,veškeré medikaci kromě antabusu bych se snažil vyhnout,tedy jestli to fakt NUTNE nepotřebuješ.Ja jsem se cítil hodnekrat psychicky blbě v začátcích abstinence,nespavost,třes,strach jít mezi lidi atd,ale měl jsem štěstí,bylo to vždycky jen z chlastu a nepitim se to spravilo..
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter