Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...678910111213
Dolů
Téma: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry
#56502
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 4 rok, 9 měsíce  
Já vlastně taky piju kvůli depresím, takže transplantace střevního mikrobiomu mě taky dost zaujala. O jejím vlivu na lidskou psychiku v posledních letech mluví stále víc odborníků, hlavně psychiatři se jí začínají vážněji věnovat.
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56503
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 4 rok, 9 měsíce  
Twist Kart napsal:
Já vlastně taky piju kvůli depresím, takže transplantace střevního mikrobiomu mě taky dost zaujala. O jejím vlivu na lidskou psychiku v posledních letech mluví stále víc odborníků, hlavně psychiatři se jí začínají vážněji věnovat.

Mě stačilo si uvědomit důvod těch depresí a odstranit ho. Druhým týdnem jsem na AD a musím říci, že se cítím mnohem lépe. Dokonce se opět směju, mám chut na věci, které mě baví, ráda vstávám a užívám dne. Neuvažoval jsi o AD? Taky mě pomáhá terapie, pro mě užasná věc se vypovídat nestranému člověku
Drž se.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56504
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet1977, jsi šťastná vyjímka, když Ti zabírají antidepresiva. Já zkoušel několik různých antidepresiv a vždy mi to psychiku jen zhoršilo. Neznám nikoho, komu by antidepresiva pomohly. Spíše Ti asi pomohlo, že sis něco důležitého uvědomila, jak píšeš. Mohu se zeptat, co přesně sis uvědomila a jaký je důvod Tvých depresí?
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/07/2019 10:28 Provedl: Smolíček.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56505
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 4 rok, 9 měsíce  
Smolíku, jaká zas šťastná vyjímka? Já znám zas spoustu lidí co jsou na AD a cítí se lépe. Napití na prášky to jen prohlubuje a proto lidi co znám tak si dají jen příležitostně nějakou tu skleničku, ale jasně, jak se propiješ do závislosti a provázejí tě pořád deprese tak je to pak jenom horší a horší, vytvoří se bludný kruh ze kterého není úniku. Potom už je úplně jedno jaká je příčina depresí a můžeš zkusit třeba tu úpravu střevní mikroflóry a věřit, že ti to pomůže. Jak se nezbavíš negativistického myšlení vůči lékům a jiným věcecm tak to pude těžko. Najít v sobě kousíček naděje, pozitiv a ne vidět všechno černě.

Ostatně by mně zajímalo jak pokračuje Lída Závíslá??
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/07/2019 10:54 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56507
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 4 rok, 9 měsíce  
Milane: Já měla důvodů k depresím spoustu...ted naposled mi podsekla kolena ta operace (ženské problémy)....rok jsem na ni čekala a nevěděla co bude, co vše mi vezmou...tím to začalo...s tím se spojilo nic nedělání, nuda, protože jsem byla na neschopence a tím pocit, že jsem k ničemu. Já musím něco dělat....pak do toho problémy s rodiči, v tu dobu šly od sebe, ale stále bydlí spolu a já s nima, takže to mám na talíři každý den...po operaci zase nátlak rychle otěhotnět, ale nešlo to....výčitky proč atd......
Tak tohle byl důvod mých hlubokých depresí a důvod, proč jsem pila, abych na to nemyslela.
Šlo to tak daleko, že jsem přišla o práci, o své blízké, o všechno.
Šáhla jsem si na dno.
O tom důvodu deprese jsem vždy věděla. Ted mě ale pomohlo to, že jsem si opravdu uvědomila, že tak nechci dále. Uvědomila jsem si, co vše mě to vzalo a kolika lidem to ublížilo a řekla jsem si STOP. Takový život nechci a nedovolím nějakému alkoholu mě takto ovládat.
Hlavně když jsem pila, tak jsem to nebyla já.
Prostě už to nechci dovolit.
Nasadila jsem AD, aby jsem ulevila hlavě a lépe se s tím popasovala a nasadila antabus, abych měla alkohol pod kontrolou.
Mám velký pud sebezáchovy. Neriskovala bych se na něj napít a tím riskovat následky.

Tak toto je nějak můj příběh. Uvidíme, jaké bude mít pokračování
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56890
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 4 rok, 8 měsíce  
Pert, děkuji za optání, daří si mi stále velice dobře. Nemám žádné deprese a tudíž nemám žádný důvod pít. Je to snadné.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66119
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 6 měsíce  
Antabus bez předpisu - euhealth24.com/cs/drug/antabuse
Tohle funguje jen u lidí, co přestat chtějí. Je to taková berlička, která funguje stylem - nechci pít tak nepiju - přijde myšlenka se napít - berlička Antabus mi připomene, že pít nemám.
ogorbunkeee
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...678910111213
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter