Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Může nystatin léčit alkoholizmus?
#51766
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 5 měsíce  
Twist Kart napsal:
Tak ode dneška začínám brát nystatin, tak jsem zvědav, jaký to bude mít vliv na můj mozek a jestli mi to pomůže vydržet abstinovat.

Držím palce, ať to pomůže. Abstinence je úžasná věc a všechno, co k ní může pomoci, se vyplatí zkusit.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51771
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 5 měsíce  
Twist Kart, já mám v plánu zkusit podobnou léčbu založenou na stejném principu. Jedná o transplantaci střevní mikroflóry, která by mělo zlepšením mikroflóry zlepšit i psychiku, protože jak už tady zaznělo, střeva jsou náš druhý mozek.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51783
Nystatin jako antidepresivum Před 5 rok, 5 měsíce  
Nystatin už beru dva dny a funguje na mě jako antidepresivum, cítím se spokojený a uvolněný, chuť na alkohol není žádná. V angličtině jsem vygooglil, že v Americe se nystatin opravdu používá často jako antidepresivum, protože plísně ve střevech způsobují zastavení tvorby serotoninu a dopaminu a tím pádem má pak člověk úzkost a depresi. Jakmile se plíseň nystatinem začne odstraňovat, rychle se pak zlepšuje i psychika.
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51788
Re: Nystatin jako antidepresivum Před 5 rok, 5 měsíce  
Twist Kart napsal:
Nystatin už beru dva dny a funguje na mě jako antidepresivum, cítím se spokojený a uvolněný, chuť na alkohol není žádná. V angličtině jsem vygooglil, že v Americe se nystatin opravdu používá často jako antidepresivum, protože plísně ve střevech způsobují zastavení tvorby serotoninu a dopaminu a tím pádem má pak člověk úzkost a depresi. Jakmile se plíseň nystatinem začne odstraňovat, rychle se pak zlepšuje i psychika.

Vypadá té, že opravdu patří k těm lidem, kteří jsou zaplíšnění a tím pádem nystatin o Tebe odstraňuje deprese a úzkosti.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57249
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 4 rok, 5 měsíce  
Fakt celkom by ma zaujimalo, ako to dopadlo s tou liecbou Twista Karta Nystatinom.

Myslim, ze mam tento problem.
Ak zjem nieco sladsie, alebo obilniny, mam biely jazyk, taktiez uzkosti, depresie, a cravingy.

Dnes som od rana sa snazim zdravo, ale to sa neda, dostavi sa craving, ktory mi zahmlieva az vymazava myslenie preco abstinovat.
Abstinoval som v PL 3 mesiace, z toho 2 mesiace bez nikotinu, a kvoli ich bielomucnej strave som sa citil 2x tak zle, ako na zaciatku.

Takze ak je to sanca, skusim to.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61656
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 3 rok  
prezeram svoje starsie prispevky,
tak uz viem status, ze Nystatin ma nevylecil
az mi je smiesno zo seba, ako clovek skusa sa aj prefarbit na zeleno a byt martan, ako by si/jeho hlava priznal/a, ze je alkoholik a ked nevide martan tak zacat skusat byt plameniak ...
Ved clovek co nema problem s alkoholom sa ho nemoze takto drzat zubami nechtami, to dokaze asi len zavisly, laska az za hrob, aka posetilost
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61660
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 3 rok  
Vetsinou lzeme sami sobe, zlehcujeme, omlouvame, preslapujeme na miste, roky nic nedelame a to nemusi jit o alkoholismus. Ale napr. o : "zita zacnu chodit pesky do prace, zitra zacnu cist knihu, zitra zacnu behat ..".
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter