Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: léčba a zaměstnání
#28884
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Anna - Jane,

víš moc dobře, že žádné prášky na alkoholismus nejsou

------------------

Co se AA týká souhlasím s ostatními kritiky. Ostatně v angličtině se daji dohledat články o AA, že nejsou vhodné pro všechny. I o tom, že úspěšnost léčby není až tak vysoká, jak AA prezentují.

AA nejsou vhodné pro samotáře
AA jsou výměnou závislosti na alkoholu za závislost na společenství
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28885
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Poslední zprávy od Petra N a vlastně od Vás všech mně přesvědčily, že první kroky nepovedou do AA. Jsem samotářský tip, který je většinu své pracovní doby sám. Představa toho, že mi někdo volá, jestli jsem se napil nebo ne, je pro mně dost divná. Rád se pobavím, to ano, ale nepotřebuji k tomu x lidí.
A ted, jestli se můžu zeptat ještě na jednu věc? Nemůžu spát a mám šílený sny. Spim jen tolik, co tělo nezbytně potřebuje a pak nic. cca 4 hodiny denně. Včera jsem se málem napil, ale ustál jsem to, protože chci kuli rodině atd. Ale jak dlouho to trvá, jak dlouho se to dá vydržet. Podvou dnech abstinence mi pořád teče z nosu a z očí. Co s tím? Víte někdo?
mmj jsem nasadil Ostropestřec, vitamin B, zinek a další jen přírodní věci.

Moc díky za Vaše reakce
E396

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28886
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Nechci tím říct, že abstinuji 2 dny, ale mám úplně odřenej nos a okolí mi říká, že jsem alergik na to a pak zase na tohle atd. Nevím, jestli to má nějakou souvislost s detoxem.
E396

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28887
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Pro Janne, Annu... Prosím vás vyberte si jednu přezdívku a pod tou se přihlašujte do diskuse. Je to potom nepřehledné a musel bych vaši IP adresu nechat zablokovat. Také upozornění pro Renatu - výrazy jako "ludra" zde opravdu nechceme, příspěvek bude smazán a při příštím napadání a urážení druhých, bude IP adresa zablokována. Díky správci stránek bylo několik adres zablokováno a stránky vyčištěny, tak doufám, že se diskuse vrátí na takovou úroveň jak si ji pamatuji před cca 3 lety. Nebojte se upozornit na nevhodný obsah příspěvků.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28888
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Tělo se čistí, detoxikuje, vydrž, upraví se vše, i spánek.Mozek žádá alkohol.AA bys měl posoudit sám, nechovat se jako ovce, poslouchat dav.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28889
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Díky Kájo, souhlasím, bývalo to bezva diskuze, fungovala.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28890
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Takže to byla Anna,kdo tady za mě psal? To je tedy hustý:-). To je dobra podelavka. Díky Karle
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28891
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Karle,

výraz "ludra" jistě není vhodný, nicméně Líba je jako buldozer, který se nedá zastavit. Píše svoje je stále stejné odpovědi všem a často aniž by si přečetla, na co reaguje.
Renatě se vůbec nedivím, osobně takové výrazy nepoužívám proto, že jsem docela flegmatik.
Ale nedivím se tomu. Líba nerespektuje to, že každý člověk je osobnost a neplatí na něj stejná pravidla.
Také každý je v jiném stádiu alkoholismu, nebo sem píší i pijani, kteří to chtějí omezit.

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28892
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
E936 mne sa ten spanok zlepsil circa po 2 tyzdnoch abstinencie, ale stale to nebolo ono, az tak po mesiaci sa upravil a teraz po vyse roku abstinencie spavam naozaj vyborne. Co sa tyka toho tecenia z nosu, moze to byt alergia, ale aj detox. Ja som sa napr. povyhadzovala ako pubertacka. Telo sa cistilo a nejako potrebovalo tie svnistva dostat von. Mozno tebe to ide nosom

Co sa tyka AA, osobnu skusenost nemam. Ale podla toho co som si prestudovala a aj pocitala rozne recenzie, pre mna by tiez nebolo. Ja som dost silny individualista a nemam rada, ked sa niekto do mna stara, aj ked to mysli dobre...Ja ked uz idem do spolocnosti, som rada medzi ludmi, ktorych si ako priatelov vyberiem ja a to, ze mame spolocnu zavislot mi pride na caste stretavanie sa a telefonovanie si, prilis malo..Ono niektorym AA sadli a potom si ich vacsinou fanaticky brania, ale vacsina ludi tam zasla raz alebo zopar razy a boli skor znechuteni ako nadseni..
V Prahe mas velmi vela moznosti, tak vyskusaj toho viac a ty najlepsie budes vediet posudit, co ti vyhovuje a kde sa citis komfortne. Hlavne sa nauc ovladat to bazenie po alkohole, to bude stale, aj po dlhsej dobe. Drzim ti palce.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28893
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Jeětě jednu poznámku si neodpustím, důrrazně doporučuji všem se REGISTROVAT.

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter