Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: léčba a zaměstnání
#28904
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Každý, kdo si vědomě mění jména, chce diskuzi narušit.Píše zlé věci, chce vyvolat hádky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28905
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Myslim, že jsme tady všichni ze stejného důvodu. A já jsem moc vděčný, že se snažíte mi poradit a pomoct.Už mi dávno není 20let, abych šel slepě se stádem (tím nechci nikoho urazit). Všechny rady pečlivě zkoumám a zvažuji, co by bylo pro mně asi tak to nejlepší. Zatím se mi jeví opravdu nejlíp individuální a anonymní přístup. Určitě se půjdu podívat i do nějaké skupiny AA, ale rozhodně jim nedám svoje číslo. Spíše jsem zvědavý na Vaše osobní poznatky. Když jsem se na něco zeptal, jako že se mi děje to a to, tak jsem dostal super odpověď. Neváhal jsem a šel si pro lék proti alergii, abych zjistil jestli to tak je. A to je prostě SUPER.
A proto si myslím, že sem jakékoliv urážení, osočování a nadávání prostě nepatří. Protože by jsme si měli spíše jeden druhého vážit, že se snažíme bojovat.
E396

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28910
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28911
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Svoje číslo nikomu dávat nemusíš, proč?Na AA to chodí tak, že časem začneš mít chuť dělat Kroky, to pak už budeš lidi na skupině znát, někdo Tě jistě zaujme, najdeš k němu důvěru, to pak Ti dělá ochránce, sponzora a pomáhá Ti s programem, Krokama.Ale není to nutné.Mně kdyby někdo volal, obtěžoval, tak mu to řeknu, přestal by.Každopádně se na AA dozvíš o dobrých lékařích, terapeutech,v Tvém bydlišti, co rozumí alkoholismu.Také to, co vlastně alkoholismus je za nemoc.Najdeš motivaci přestat pít, poznáš lidi, co nepiji léta, a žijí hezky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65114
Re: léčba a zaměstnání Před 1 rok, 2 měsíce  
To opravdu někdo, kdo pije denně 3-4 piva uvažuje o léčbě??? To snad ne.. Večer jich vypiju víc, proste se mi to líbí. Bez tvrdého a ráno je v pohodě.
Ale tak kdo chce kam (do lecebny), tak...
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65117
Re: léčba a zaměstnání Před 1 rok, 2 měsíce  
A kolik jich tak denně vypiješ? Já se snažím nepít víc než 4-5 denně, nebo lahvinku vína.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65138
Re: léčba a zaměstnání Před 1 rok, 2 měsíce  
Něco kolem 5-7. Pila jsem víc, ale ten druhý den... Každopádně se to teď snažím hlídat kvůli váze, ale piju takhle asi 2 roky, předtím víc (hlavně jsem pila tvrdý, po tom je ale kocovina ještě horší). A nepribrala jsem, až teď poslední dobou,ale to bude tím, že se v zaměstnání nehybu.
Jo a nevidím v tom problém, přítel pije taky takhle, prostě večer na pohodu.
Do léčebny jsem byla před lety donucena a byla to ošklivá zkušenost, jako pobyt jsem si snažila co nejvíce usnadnit (chodila jsem na koně, všechny možné aktivity,jen vypadnout). Ty blbiny co nám cpali do hlavy.. Nedoporučuji! Když člověk má problém a chce, jde to. Já nemám problém, tak není co řešit.
Sem jsem zavítala z nudy po dlouhé době.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65139
Re: léčba a zaměstnání Před 1 rok, 2 měsíce  
Jo a k množství, pila jsem dřív denně 0,5 tvrdého, nebo 2 litry vína, případně to kombinovala. Teď jen to pivko. A taky už o volnu nepiju přes den, kocovina pak byla strašlivá, to nešlo.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66118
Re: léčba a zaměstnání Před 5 měsíce, 4 týdnů  
Antabus bez předpisu - euhealth24.com/cs/drug/antabuse
Tohle funguje jen u lidí, co přestat chtějí. Je to taková berlička, která funguje stylem - nechci pít tak nepiju - přijde myšlenka se napít - berlička Antabus mi připomene, že pít nemám.
ogorbunkeee
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter