Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Antabus ANO či NE?
#13616
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 11 měsíce  
Antabus opravdu není lék.Nelze čekat zázrak, že se ztratí chu´t pít.....To musí zvládnout alkoholik sám, s vůlí, pomocí lékařů, AA.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13846
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 11 měsíce  
Renato, ty nechápeš toto a většina lidí vůbec to, že má někdo problém s alkoholem a přesto pije. Zkušenost je zkrátka nepřenosná .
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17123
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 2 měsíce  
Kudzu beru už asi měsíc a chuť na skleničku mám stále stejnou. Koupila jsem si ho spíš z toho důvodu, že mi vyčistí játra od toho bordelu. Někde ale píší, že jeho účinky přijdou až po delším užívání, uvidím, rozhodně si koupím další balení.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17124
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 2 měsíce  
Na očistu jater je nejlepší ostropestřec mariánský, je i levnější.Jinak na alkoholismus léky neexistují.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17125
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 2 měsíce  
Na alkoholismus přímo ne,ale pokud někdo pije na deprese, uzkosti a tím si způsobil alkoholismus, je nutné řešit i toto...
Co si budeme nalhávat, zná někdo tak rychle učinkující "lék" na depresivní stavy jako je chlast? Medicína je hodně pozadu (vlastně v tomto ohledu k ničemu), když neni schopna vymyslet nic účinějšího, než jsou drogy
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17127
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 2 měsíce  
Líba má pravdu, na alkoholismus léky neexistují-na nemocná játra ze své zkušnosti s hroznými jaterními testy souhlasím, že nejlepší je ostropestřec mariánský,od doktorky jsem měla předepsaný sylimarin,jehož je ostropestřec nedílnou součástí.Spolu s tím, že játra bez alkoholu mají přirozenou schopnost se regenerovat, je tento lék úžasný-sama jsem byla překvapená.Kudzu neroste u nás a náš organismus není na něj přizpůsobený-znám spoustu lidí, kterým nejen-že nepomohl, ale ani jim nebylo z něj dobře-o ceně už ani nemluvím.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17128
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 2 měsíce  
Jen pro upřesnění,silymarin je extrakt ze semen Ostropestřce marianského, tedy složka s léčivou funkcí pro játra
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17129
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 2 měsíce  
Ano,plus k tomu extraktu ze základního ostropestřce další extraky,podle toho, co si koupíte-s přídavkem céčka, déčka,jojoby a atd-ale ten ostropestřec je základ
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17130
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 2 měsíce  
Kudzu u nás k dostání je na nic, prášek obsahuje všechno možné, jen toho kudzu minimum.A takových "zázračných" hnusů je tu hodně a jdou na dračku.Není vše kvalitní, co je drahé.Ostropestřec roste u nás, je výborný.Na deprese doporučuji vyrazit do ticha, přírody, vidět tu sílu, krásu, unavit tělo procházkou a pomáhá to.Má zkušenost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17131
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 2 měsíce  
Ano,i moje zkušenost.
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter