Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Antabus ANO či NE?
#17132
Re: Antabus ANO či NE? Před 10 rok, 1 měsíc  
Ano, taky mám doma Silymarin Forte a doplnuji B-komplexem a vitaminem C 500mg každé ráno k čaji
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23414
Re: Antabus ANO či NE? Před 9 rok, 3 měsíce  
No to su teda prispevky...
Já sem ho nebral. Dá se přepít. - neprepije ho kazdy. Ja si dal raz vino a skoncil som v strasnom stave v nemocnici.
Bolel mě po něm žaludek, což neznamená, že ho nedoporučuji - to este neznamena, ze kazdeho boli zaludek. ja ho nikdy nemam na lacny zaludok.

Ja antabus rozhodne doporucujem. Nepijem a cim dlhsie ho mam, tak nemam problem s tym, ze ked som s kamaratmi a oni chlastaju tak zizam na ich sklenicky vina ci panaka. Mam proste kapucino, alebo dzus a som spokojny aj preto, ze pit nechcem.
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23429
Re: Antabus ANO či NE? Před 9 rok, 3 měsíce  
dikha
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54091
Re: Antabus ANO či NE? Před 5 rok  
Zdarvím, ráda bych se zeptala, jestli někomu antabus pomohl. Nemyslím v léčbě, vím že to není lék. Ale pomohlo to někomu přehodnotit svůj postoj? K zahnání chutě na alkohol a potlačení těch našeptávacích hlasů v hlavě, že pití je fajn? Jsem teď objednaná na nasazení antabusu, ale mám strach, protože do ted jsem s přestávkami pít přestat nedokázala. Nechci ho přepíjet, vím, co to s lidmi může udělat, ale nevím, jestli se z toho nutkání nezblázním, když budu chtít pít a nebudu smět.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/03/2019 15:26 Provedl: Jitra.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54120
Re: Antabus ANO či NE? Před 5 rok  
Ešte tu a so všade. Dobre mi dnes hrabe To sú tie vedľajšie účinky nepitia
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65823
Re: Antabus ANO či NE? Před 9 měsíce, 1 týden  
Antabus bez předpisu - euhealth24.com/cs/drug/antabuse Tohle funguje jen u lidí, co přestat chtějí. Je to taková berlička, která funguje stylem - nechci pít tak nepiju - přijde myšlenka se napít - berlička Antabus mi připomene, že pít nemám.
anmihterrreee
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter