Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Léčebna Opava.
#16562
Re: Léčebna Opava. Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj, opavské ženské oddělení je po rekonstrukci a personál je velice příjemný. Sice co se týče některých lékařů, je to katastrofa, ale jinak O.K
Vladisek25

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16592
Re: Léčebna Opava. Před 10 rok, 3 měsíce  
A ktere doktory myslis Vladisku? Me v Opave na trojce vylozene nesedel akorat Sedlacek. I kdyz stanicni byla dost prisna, tak stejne fajn zenska. Vetsina sestricek uzasnych, hlavne sestra Katka, na tu mam nejlepsi vzpominky. Personal vetsinou fakt uzasny, hlavne pan Vavrik nebo i Iveta...
Kat

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16630
Re: Léčebna Opava. Před 10 rok, 3 měsíce  
Dobrý den,mužete mě prosim,napsat vic oOpavě-je tam nějaké sportovní vyžití.Děkuji.Bony
bony

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16633
Re: Léčebna Opava. Před 10 rok, 3 měsíce  
V léčebně jde o úplně něco jiného, než o sportovní vyžití.Nikde ale sportu nebrání.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20947
Re: Léčebna Opava. Před 9 rok, 8 měsíce  
Dobrý den,příští týden nastupuji do Opavy na protialkoholní léčbu. Chci se zeptat zda tu není nějaká mladá maminka,která to má za sebou.Mám doma 2 leté dítě a mám z toho strašné obavy.Děkuji
alizee

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20950
Re: Léčebna Opava. Před 9 rok, 8 měsíce  
Neměj strach, jdeš se léčit,dítě potřebuje zdravou fungující mamku, tak vydrž, a pak bude dobře.Poznáš i AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20952
Re: Léčebna Opava. Před 9 rok, 8 měsíce  
Znám mladé maminy,které aby mohly vůbec nastoupit do léčebny musely využít pomoc Klokánku.Neměly nikoho z rodiny,kdo by se o jejich dítě postaral.Vyhověli jim tak,že jejich děti umístili do jejich nejbližšího zařízení léčebny,kde byly umístěny.Tak aby měly s dítětem osobní kontakt.Pokud máš,kdo by se postaral,kdo je ochotný?Bud´vděčná.Hladové a špinavé nebude.O základní potřeby bude postaráno a možná mnohem lépe,než bys toho byla schopna kdyby jsi nenastoupila do léčebny.To chce klid a žádnou paniku.Ty si potřebuješ především udělat pořádek sama v sobě.Navíc návštěvy v Opavě jsou povoleny i pro tak malé děti.No a v polovině léčby za splnění předpokladů budeš moci každý druhý víkend domů.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20955
Re: Léčebna Opava. Před 9 rok, 8 měsíce  
Strašně moc děkuju,tohle jsem asi v tuto chvíli potřebovala slyšet. postavila se za mě celá rodina vč.manžela,takže malý bude v dobrých rukou,jen menší čast rodiny mě odrazuje skrz to,že to odnese malý po citové stránce...ale jak říkáte,chci být dobrou mámou a manželkou takže necouvnu. Nepiju denně,piju nárazově,ale pak to táhnu i 3 dny,o malého se dokážu postarat ale né na 100%, a ničí mi to od začátku manželství,zkoušela jsem různé způsoby,ale vydržela jsem abstinovat max 42dní,pak po troškách a pak zas hrůza... Takže snad to tam vydržím,je to dlouhá doba ..ale musím
alizee

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20956
Re: Léčebna Opava. Před 9 rok, 8 měsíce  
Vůbec to není dlouhá doba, když ti to tam pomůže, a pak budeš žít bezva život.Kdyby jsi se upila, je hůř.Jsi kvartální alkoholička, intervaly se budou zkracovat, pila bys častěji, nakonec bys o dítě přišla úplně.Na ty, co tě odsuzují , se nezlob, nerozumí naší nemoci.Jen věř, že ti tam chtějí pomoc, vydrž tam, zachraň si rodinu, važ si příbuzných, kteří ti pomáhají.Nestyď se za svou nemoc, je normální se léčit.Už se těším, až za 3 měsíce napíšeš, že jsi se bála zbytečně a už jsi zdárně absolvovala pobyt.Upřímně ti přeji sílu abstinovat, žít a smát s dítětem, s manželem, nepřežívat s chlastem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20958
Re: Léčebna Opava. Před 9 rok, 8 měsíce  
Moc děkuju za povzbuzení!!
alizee

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter