Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Bílá Voda
#32886
Re: Bílá Voda Před 8 rok  
Mám dotaz - můj brácha nastoupil dobrovolně před týdnem protialkohol. léčbu v Bílé Vodě. Po týdenním přijímači, kde byl naprosto spokojen s přístupem personálu, psychoterapetů šok po nástupu do skup. Harmonie. Chápe, že musí dodržovat určitá pravidla, nevadí mu úklid pokojů, chodeb, atd., ale mytí záchodů pacienty mu připadá ponižující a přiznám se, že i mě. Po úklidu prý nesmí být na zemi ani vlas. Je toto normální postup? Může si někde stěžovat? Léčit se chce a byla by škoda, když se k tomu po několika letech odhodlal, aby odešel kvůli takovým nesmyslům. Poradí někdo? Děkuji všem za případnou reakci.
Pavla
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32887
Re: Bílá Voda Před 8 rok  
Ahoj.Je to o discipline.V liečebny som bol 2x.Nesmie to brat osobne a citlivo.Umyval som aj hazliky..no a?Je to terapia.Život alkoholika prinaša aj horšie situacie...Ano,je to prakticky vojenska disciplina,ten režim v liečebny.Teraz zase pijem..
..Asi ma čaka detox.Bože zmiluj sa nado mnou.Ta zavislost je niečo STRAŠNE.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32888
Re: Bílá Voda Před 8 rok  
Milá Pavlo,

Jo spravedlnost … existuje v životě ? , Čistota na protialkoholním oddělení je z důvodu hygieny nutná a v rukou pacientů. Stěžování a nesouhlas nebude mít žádný význam na chod oddělení. Jen na sebe stěžovatel upozorní. Podepsal režimový řád. Má dvě možnosti
1. podřídit se řádu
2. ukončit léčbu

Ladislav abstinující alkoholik
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32892
Re: Bílá Voda Před 8 rok  
Zdeno, píšeš:
..."Je to o disciplíne." V liečebni som bol 2x.

..."Teraz zase pijem..."

..."Asi ma čaká detox."
Bože zmiluj sa nado mnou.


Zdeno,

"začni detoxom vo vlastnej hlave a Boha pri tom pokojne vynechaj!"


(Liečebný ústav nie je interhotel a aj doma si WC upratuje každý sám po sebe. Iba rovnejší z rovných mávajú sluhov a pucflekov, lebo sami TO nestíhajú, pretože MUSIA PIŤ!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter