Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: PL Lnáře
#18964
Re: triezvy priestor Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj, reaguji na stránky triezvy priestor. Je to něco internetová skupina AA. Po registraci ti začnou chodit maily od dalších lidí. Můžeš si je přečíst, pokud chceš i odpovědět nebo napsat, co trápí tebe a o co se chceš podělit Také dostaneš pozvánku na Skype mítink AA. To je super když nemáš možnost navštěvovat nějakou skupinu osobně nebo zrovna ten den neprobíhá. Já osobně moc doporučuji, mě to pomáhá zůstat střízlivá.
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18968
Re: triezvy priestor Před 9 rok, 11 měsíce  
Je to výborné pro lidi, kteří nemají možnost navštěvovat AA, jsou třeba nemocní, áčka mají daleko od svého bydliště, jsou v práci.........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20061
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Lnáře, nejlepší léčebna, jakou znám, moje (už doufám tajně) poslední léčba ohled alkoholu, a to v roce 2012
moc příjemný personál, dostatek volného času, který lze trávit všelijak kreativně, chce li člověk, může vyrábět si sám různé koberčíky, nebo se zapůjčenými barvami si ve volnu i malovat, nebo si zajít do posilovny, pustit si filmík v klubovně, a šmajdat po celé léčebny, nějak po měsíci jsou i vycházky snad každý den, i do okolí, je to velice dobré
protože člověk se učí hodně postupně a brzy taky vycházet do okolí a přemáhat strach,apod...
je tam moc príma arteterapeutka, a psychologové též dobří, tam si člověk skutečně odpočine, i má čas myslet sám nad sebou, a pro znavenou a zničenou duši, je to to nejlepší
já jsem měla šíleně oslabenou i imunitu a psychiku, dala jsem se tam úžasně dohromady
Janis30
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20062
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
lnáře = prostě úplně v pohodě režim, žádný fašistický léčebenský lágr....pro aspoň trochu přemýšlející a svéprávné jedince nedoporučuji v žádném případě apolináře!!! člověku, co to ještě myslí.....ho tam dostanou úplně dolů...a ponížení je ještě větší než v nechanicích (zlaté nechanice oproti tomu), neustále se tam všichni hodnotí a soudí (fujtajbl, hnus), to nemá s léčbou nic společného...ale pomalu s násilnou převýchovou v nemyslně pochodující vojáky-alkoholiky
Janis30
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20063
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
tak si skoč do apolináře nebo do havlíčkova, a budeš mít pocit, že jsi vyšel přímo z koncetráku...oproti zlatým a dobrým lnářům
Janis30
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20064
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Jako alkoholička jsem se stala urážlivá, umíněná,vzdorovitá,egoistická jsem byla ještě předtím a pyšná také.Vadilo mi opravdu všechno,na všem jsem viděla chyby,se vším jsem byla nespokojená.Od jakýchkoliv problémů jsem utíkala k pití,což značí zbabělost,strach a neschopnost cokoliv začít,natož být důsledná,trpělivá a dotáhnout do konce.Takto fungoval a tlačil se na mne alkohol-potřeba se napít.Právě léčebna s přísným režimem mi může pomoct objevit své hlavní negace.odstranit je-abych mohla být přístupná.Což teprve poté může nastoupit léčebný efekt.Co se týká alkoholu a mého pití je to ten nejzákeřnější,nejtrvrdší a nemilosrdný nepřítel,který si nárokuje můj život.Nemůžu k němu být milosrdná ani já,ani léčebny,jejichž jediným úkolem je pomoct.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20070
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Janka,

je rozdiel:
- zlomiť človeka(v NVÚ/vo väzení)
,alebo - naučiť ho rozhodovať sa a myslieť doporučeným postupom!(sám za a na seba/na vlastnú úzdravu).

Niektorí *ošetrovatelia/zriadenci* si mýlia PL s *lágrom* a nemocných považujú za zvieratá bez Duše.

Smutné(!) ... [v 21.st. A.D.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20072
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Z mé zkušenosti. Tam, kde OPRAVDU CHCEŠ A POTŘEBUJEŠ POMOC?Přestala jsem kritizovat a remcat a byla vděčná,že se mi jí dostalo.Změnila jsem svůj úhel pohledu,zůstala otevřená-A??? ZÁZRAKY V PODOBĚ PŘÍSTUPU PERSONÁLU SE ZAČALY DÍT SAMY.NESTAČILA JSEM SE DIVIT,JAK JE TO MOŽNÉ?JE TO JEDNODUCHÉ A FUNGUJE TO Jednoduše tam,kde se předem přepokládal odpor a vzdor,tak, jak bylo obvyklé.Tak ,jak převážná většina alkoholů funguje? Byla z mé strany ochota,zvědavost a můj klid.Toto stačilo k tomu,aby podobné typy zmátlo tak,že podobné taktiky už nikdo na mne nezkoušel.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20074
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Jurajko,zapomněla jsem k tomu dodat že jsem tímto způsobem ovšem díky mé upřímnosti a díky paní primářky ze Šternberka,která viděla moji upřímnou snahu během jediného dne,kdy jsem vyčerpala veškeré minusové body,umožnila mi léčbu dokončit v Kroměříži.Tam bylo leháro oproti ŠTERNBERKU,KDE NAPOMENUTÍ LÍTALO VE VZDUCHU STÁLE A HROZILO V KAŽDÉ CHVÍLI A TO KAŽDÉMU.Nic méně i když jsem potom měla Havaj,bylo mi to líto.Víš proč?Protože jsem věděla kolik moc mi právě tato léčba dávala a mohla dát.Musela jsem to dohnat v reálu,už mimo zdi ústavu.Jsem vděčná,že jsem to dokázala-ovšem zásluhu na tom má NĚKDO jiný.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20075
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani,
mal som šťastie, že ma v liečebni umiestnili medzi kripľov a tuberákov.
A tam to šlo aj bez bodovania(štvrtiniek, či osminiek!).
Režim bol voľnejší a výsledok rovnaký.

A hľa,
"TU SOM - aj BEZ DRILL-u, a vitálne si TRIEZVIEM... "

(Dokonca prosperujem, hoci... psychiatrička ma vopred odsúdila na recidívu.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 08/07/2014 14:04 Provedl: Ja.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter