Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: léčebna
#23300
léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
Ahoj,potřebovala bych radu...Bratr je alkoholik a rozhodnul s ejít léčit.Taak jsem to s nim osobně začala zařizovat...ale máme velký problém..Nikde nás nevezmou..Všude je plno a čekačka je 2 měsíce...to tak dlouho už nevydrží..Nemáte někdo nějakou radu jak to zrychlit a nebo co udělat ještě více,??
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23302
Re: léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
Zkoušeli jste volat všude?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23303
Re: léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
Jana napsal:
Ahoj,potřebovala bych radu...Bratr je alkoholik a rozhodnul s ejít léčit.Taak jsem to s nim osobně začala zařizovat...ale máme velký problém..Nikde nás nevezmou..Všude je plno a čekačka je 2 měsíce...to tak dlouho už nevydrží..Nemáte někdo nějakou radu jak to zrychlit a nebo co udělat ještě více,??


Prosím o radu...už jsem zoufalá.-(
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23304
Re: léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
ano,zkoušela...a na detox do nemálu nás taky nevzali....dneska Havl Brod nástup až 29.12. jinde zas třeba po novém roce..Ještě má volat zítra do Bohnic tam ještě nevíme...Volali jsme jen tam,kde to hradí pojištovna tedy..

Pardubicích na detox do nemálu nejde...jelikož odělení je zavřené..a každý druhý dne nám řeknou,aby jsme zavolali za dva dny a optali se...to už čekáme s balenou taškou 14 dní...Zítra ještě šance praktický lékař..ale už moc nespoléháme..
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23309
Re: léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
548 123 319 tel na protialkoholní oddělení č 19 Brno Černovice pokud to nemáte daleko zkuste, třeba budou mít dříve místo nebo třeba poradí. Hodně štěstí Michal
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23320
Re: léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
Jano,zkuste Jemnici.Menší léčebna u Moravských Budějovic.
a

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23346
Re: léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
Moc děkuji...brácha v pátek nastoupil na deto už do nemocnice..a snad nám lékař pomůže sehnat léčebnu..tak,aby mohl nastoupit hned po detoxu..Zatím se drží statečně...Chut na alkohol nemá...má jaterní dietu...a už se mu malinko ulevilo.Nejvíce si protrpěl první dva dny bez alkoholu a to byl doma..
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23348
Re: léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
To je bezva, z nemocnice tam jde přednostně.A držím mu palce, ať se nebojí, zvládne to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23357
Re: léčebna Před 9 rok, 4 měsíce  
Trpí tam jak zvíře..a taky mě ho je líto..ale to nedávám na jevo..Vím,že si to aspoň bude pamatovat..A že se vyléčit musí..To jsme mu taky říkala,že jsou lidi nemocný a vědí,že se neuzdraví...a on tu možnost má..Že záleží jen na něm...Tak řekl,že mám pravdu...a že to źvládne..ale bojím se,aby se mu neulevilo a on neucuknul z léčebny.Snad ne...Uvidíme co nám řekne lékař v nemocnici...Chtělo by léčebnu co nejdřív..Moc to neprodlužovat...
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23493
Re: léčebna Před 9 rok, 3 měsíce  
Já to přidam do tématu "léčebna". Co se tam konkrétně děje? Jasně, drží vás od chlastu, ale co dál? Povídáte si, nebo co s váma udělaj? V jinym tématu si pán stěžuje, že manželka pije 0,5l tvrdýho/den a nechce přestat, no a já po přepočtu(na čistej etanol) piju ještě víc (hladinkuju), a ona je prej už alkoholička. Ty absťáky už nejdou vydržet, vim, že bych to už mněl řešit, tak kdyžtak řekněte jak to tam vypadá. No jo, ale jsem zas nalitej a zkoušim myslet konstruktivně, zejtra přijde absťák jak prase a flaška bude jediná záchrana před tou hrůzou...
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter