Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: LNN Nechanice
#24364
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 2 měsíce  
Jenže, těžký alkoholik už zapomněl žít normální život, tak režim v léčebně je pro něj složitý, nepochopitelný, -ze začátku.Někdo zvládne léčbu, někdo uteče, někdo se tam vrací, rád, zneužívá léčebnu k relaxu, dá se dohromady zdravotně, pít stejně nepřestane, vrací se tam znovu, další tam jde z donucení rodiny..
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24426
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 2 měsíce  
Alkoholici v důchodu nebo na ZTP ti se maj fajn...Zaměřujou se na abstinenci což jim chválím ale k ničemu jinýmu už nejsou..
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27557
Re: LNN Nechanice Před 8 rok, 11 měsíce  
Dobré odpoledne za RHB - Stejskalová... sem tam řádně dokončil léčbu - skupina není špatná / teď je pracovní skupina PR - paní Nováková tam pořád ještě pracuje
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28312
Re: LNN Nechanice Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28319
Re: LNN Nechanice Před 8 rok, 10 měsíce  
Jé, já zase píšu jako někdo jiný. Andreo, moc se omlouvám, opět neberu léky. Jsem vážně nemocná, promiňte mi všichni!!!
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28336
Re: LNN Nechanice Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31301
... Před 8 rok, 6 měsíce  
ahoj,sice mám zkušenost jen s Nechanicema,žádnou další léčbu nemám v úmyslu,ale můžu říct,že ta pakárna stala za to...,sklizim plody abstinence,děkuji za pozornost
Slipon

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31302
Re: ... Před 8 rok, 6 měsíce  
Ze začátku se zdá každému, že v léčebnách je plno zákazů, buzerace , nesmyslných věcí.Časem člověk pochopí, zvykne si, a doma s dojetím vzpomíná, rád se vrací jako host, ne jako pacient.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31321
Re: ... Před 8 rok, 6 měsíce  
No já na léčebnu rád nevzpomínám.....mįsto doktora či psychologa tam vládlo sesterstvo.....místy to hraničilo s opovrhováním... až ponižováním pacientů
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31982
Re: LNN Nechanice Před 8 rok, 3 měsíce  
Ahoj,
je to 2 měsíce co jsem u Svozilů řádně dokončil léčbu.
Jsem alkoholik a "kuřák marihuany".
Na Nechanice rád vzpomínám, "buzerace" mi nevadila, protože jsem si žádné nevšiml resp. mi to tak nepřišlo, protože je to jen o nás, do jaké míry si uvědomíme, že máme problém(nemoc) a celý tým je tam o toho aby nám pomohl. Musíme ale sami chtít.
Největší problém vidím v tom, že jsem se tam tak trochu zabydlel, v tom malém chráněném mikrosvětě (i pře moje mírné sociální fóbie) a život venku je o něčem jiném, je to težký boj - hlavně sám se sebou. Protože je to celé o nás, o tom jak j životu přistoupíme a jak se zachováme. Já s iodnesl, že nechci sobě ani okolí ničit život tím, že budu pít, či jinak si ovlivňovat vědomí, že čistý pohled je nejlepší (ale také nejtěžší).
Nováková alias Lady Karneval mě spíše bavila. A jako zahradník jsem PT a arte měl v oblibě.
Jan Pařízek
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter