Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#31451
Léčebna Kroměříž Před 8 rok, 6 měsíce  
máte prosím někdo zkušenosti s touto léčebnou? díky
Jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31455
Re: Léčebna Kroměříž Před 8 rok, 6 měsíce  
Je to známá, velká léčebna, dobrá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31456
Re: Léčebna Kroměříž Před 8 rok, 6 měsíce  
Dle zprostředkované zkušenosti se jedná o pionýrský tábor.....což nemusí být nutně na škodu..
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31462
Re: Léčebna Kroměříž Před 8 rok, 6 měsíce  
Ed napsal:
Dle zprostředkované zkušenosti se jedná o pionýrský tábor.....což nemusí být nutně na škodu..

Pioneer = priekopník/průkopník, objaviteľ. A to snáď každý alkoholik bytostne je! ...Takže, je to -> TO správne miesto!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31463
Re: Léčebna Kroměříž Před 8 rok, 6 měsíce  
Kroměříž je paráda
Hned bych si ho zase cvičně dal znovu.. ale už bez recidivy..
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37802
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Zdravím všechny. Manželka se vrátila předevčírem z téměř čtyřměsíčního pobytu v této léčebně a musím říci, že po psychické stránce je na tom snad hůře než když nastoupila. Pila již někollik let a to vesměs tajně. Nebudu popisovat skrýše s alkoholem v bytě. To jistě všichni znáte. Dříve pila pouze po práci, v pozdější době už i během dne, čímž zanedbávala nejen práci, ale i rodinu. Taky to dopadlo tak, že společník, který s ní měl firmu se s ní rozešel s tím, že nechala půl milionové dluhy. Kam většina těch peněz šla, dodnes nevíme. To co jsem já a náš nyní pětiletý synek Kubík prožívali, bylo hotové peklo. Veškerou starost o domácnost i o něj jsem převzal já. Později si našla práci v trafice, kde ji majitelka po měsíci vyhodila. Po tomto vyhazovu si demonstrativně řezala žíly na rukou. Takže policie, záchranka. Prvně ji chtěli odvézt na interní oddělení nemocnice, avšak po nadýchání 3,29 promile a následném zjištění, že si sebou bere jako osobní věci falšku vodky, okamžitá přeprava na záchytku do Kroměříže, kde již zústala na léčení. Po celou dobu léčby s námi téměř nekomunikovala, návštěvy byly sporadické - věčně neměla čas, ani jednou nebyla doma "na opušťáku" a jelikož mi to bylo divné, kontaktoval jsem paní primářku, která mi sdělila, že manželka zakázala veškeré podávání informací o jejím stavu. O víkendech věčně jezdila dle jejich slov, na nějaké terapie se psy do Prostějova, což nevím zda je pravdou. Člověka napadají různé myšlenky, zvláště když jsem asi půl roku před jejím odvozem zjistil, že mi několikrát zahnula.
Takže jsem pro ni v pátek přijel, čekala na domluveném místě. Podle propouštěcí zprávy byla odeslána do domácího léčení však o dva dny dříve. Kde byla - tuším, ale nevím jistě. Seděli jsme i s Kubíčkem na lavičce a zeptal jsem se jí co bude dál, jestli má vyhlédnutou nějakou práci. Na to se osočila, že ona doma nebude a odejte z našeho města kvůli mě a její matce. Zústal jsem jako opařený, jelikož jsem chtěl znovu žít jako spořádaná rodina. A od té doby opět peklo! nejsem jí dobrý ani za jedno slušné slovo. Výhrůžky, napadání, že ke mě nic necítí a vezme mi i Kubíčka. Nedokázala ani zavolat mým rodičům, kteří nás drželi při jejím pobytu v léčebně. Taky tchýně za ní jejímu bývalému společníkovi zaplatila nemalou částku z dluhu, aby nedával věc kriminálce. Je z ní monstrum, které nemá svědomí a žádnou hrdost! Nevím co o nás musela ošetřujícím lékařům a sestrám napovídat. Prý oni jí dopručili odchod.... Věčně někomu smskuje, volá... Takhle jsem si její léčbu tedy nepředstavoval a vůbec nevím co bude dál (((((
Mirek
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38054
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Ahoj Míro,
tak co? Nějaká změna k lepšímu? Držím Ti palce...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38058
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Ahoj, včera po příjezdu se zdála ok. Dnes, jsem přes den doma, mám noční, takže jsme spolu, zase do mne šije. ale je to periodicky. Chvíli klid a pak začne. Reaguje nemístně téměř na každou mou otázku, poznámku.... Stále dokola má na mysli, jak odejde a samozřejmě Kubíčka si vezme. Já se stále snažím vysvětlovat princip rodiny....marné. Prý žila 25 let pod drábem! Tak jí pomohli v léčebně....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38063
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Miroslav, píšeš:
Ahoj, včera po příjezdu se zdála ok.

..."Tak jí pomohli v léčebně"...


Miro,
"neobviňuj nemocnicu ani lekárov a terapeutov!"

"Má svoju hlavu, v ktorej sa to liahne!"
(...a ešte mobil a sms-ky. "Kto jej asi píše?")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38070
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Neobviňuju, ale prostě je na tom psychicky hůře. Asi tam ještě měla zůstat.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter