Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2324252627282930
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#41829
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Absťák je reakce organismu na nedostatek drogy, kocovina je reakce na její nadbytek.

A nechte Angie její názor, jste tu jak sekta s guru JA. Má hodně pravdy, i s tou léčenou, ať si to rozhodne sama, když bude třeba, ne že ji tatík naloží do auta a odveze.
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41830
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Angii ahoj, zaujala ma tvoja odpoved co si napisala Miroslavovi. Myslim si,ze nemas pravdu. Podla mna je Miroslavova zena zavisla a mozno pije aj nadalej to nikto nevie jedine ze by nam to Miroslav napisal. Podla mna by ho opustila aj maleho bez ohladu na to ci isla do tej liecebne alebo nesla. Moja mama nebola v liecebni a aj tak z jedneho dna na druhy opustila svoje deti a poznam viac takych pripadov. nikto nevie co sa v nasich mozgoch odohrava.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41831
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Dee, ja píšem len svoj názor. Čo píše Ja, je jeho vec.

Možno aj vďaka tatíkovy, že ju tam naložil, teraz pije len tak ako pije. Bohvie, kde už by bola, keby to tatík neudělal. Sama písala, ako sa hanbila, koľko pila. Je to jej vec, ja jej to neberiem. Nikoho nenútim nepiť. Sme tu všetci dospelý. Ona sa rozhodla popíjať.

Podobne, ak píšem Zdenovi, že musí na liečenie, tak preto, že on sám stále vypisuje, že nechce piť. Že tam nejde, je opäť jeho rozhodnutie, jeho voľba, čo spraví. Ak sa rozhodne chlastať, bude to opäť jeho voľba a ja s tým nič nespravím. Len vyjadrujem svoj názor.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41832
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Ano, manželka asi pije dále. Poznám to dle jejího vyjadřování v telefonu. Za dvacet pět let už ji znám... Potvrzují se slova velké většiny z Vás a to, velká pravděpodobnost recidívy, jelikož žije se stejně postiženým. Kdybych ji přistihl pod vlivem přitom když má Kubíka, ihned bych to řešil a má útrum. Jinak její odchod od pětiletého dítěte, po kterém tak toužila, je prostě neomluvitelný. Mj. má v místě svého (zatím) trvalého bydliště byt, tak klidně mohl bydlet v něm i s přítelem. Ale dala přednost člověku, který bydlí 100 km daleko, bez zázemí. Udělala to taky ze strachu z lidí. byla podnikatelkou a díky chlastu spadla tak hluboko, že dělá prodavačku za 13500,-brutto. Zato nám se mooooooc ulevilo a konečně ŽIJEME (i když samozřejmě nám hodná mamina chybí a letošní vánoce budou jiné...).
Mj.před týdnem měla u nás ve městě pohřeb 50-ti letá žena, která se opakovaně v KM léčila....nepomohlo nic
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41833
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
A ještě dodatek - Krtek a Ja mají výborné názory, z kterými se jako nealkoholik ztotožňuji. Žádná sekta! Říkají prostě pravdu a myslí reálně, nemažou med kolem huby.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41834
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Vďaka Miro. Ono je to stále o tom(viem, že sa opakujem), či človek chce a hlavne či je pre to ochotný aj niečo spraviť. Napríklad Katka aj G. píšu, že chodia do fitka. Ono sa do zdá ako blbosť, veď vlastne robia niečo, čo s alkoholom vôbec nesúvisí. Ale práve to sú také tie maličkosti, ktoré si nezainteresovaný človek ani neuvedomí, ale pomáha to. Napríklad Včelař má svoje včeličky, medík. A tiež to na prvý pohľad s alkoholom nemá nič spoločné. Ale zmení to život.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41835
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Miroslav napsal:
...Říkají prostě pravdu a myslí reálně, nemažou med kolem huby.
Na liečení na PH sa s nami primárka Martinove vôbec nemaznala. Vravela veci na rovinu tak ako sú. Celý život robí s alkoholikmi, pozna nás. Ja bol na Prednej Hore, tak vie o kom píšem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41836
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Víš, já jsem do jisté chvíle taky věřil, že vše zase bude jednou ok. Když jsem popisoval co se u nás děje, jak se žena chová, tak mě tady na fóru, ale v jiné sekci, lidé doporučovali, ať se co nejdříve rozvedu a s prckem odejdu. Nedal jsem na ně. A, bohužel, měli pravdu. Prostě ty vaše zkušenosti a úpřímnost, s jakou většina uvádíte věci na pravou míru, neobhajujete se, jsou poučné.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41837
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Krtku, já se na ty včely nevrhl až po chlastu. Já včelařil i při chlastání.

Angie, ty uvažuješ jestli si někdo zaslouží odpustit za to, že se Tě pokusil zachránit? Zajímavý úhel pohledu na věc. Pokud považuješ léčebnu za křivdu tak ještě nejsi zralá na nepití. Až si budeš přát nepít pak teprve uvidíš smysl v léčení.

Mirku. Problém alkoholiků mnohdy možná začíná v tom, že jim blbě po chlastu není. Zatímco Tobě je po opici zle, tak třebas mě nebylo nic. Jo bývalo. Když jsem k tomu chlastání kouřil. Pak jsem si ujasnil priority a soustředil se jen na chlast. Když mi bylo psychicky ouvej, tak jsem dost přemýšlel. Furt si člověk klade takový ty různý otázky. Jenou z nich byla i ta, proč mi nemůže s chlastu bejt blbě tak jako ostatním. Vyloženě jsem jim záviděl.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41838
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 3 měsíce  
Do vzťahov si napríklad ja nedovolím nejako extra zasahovať. Občas napíšem, čo si o tom myslím, ale to je tak všetko. Je to príliš citlivá téma. Koľko je tu takých čo sú vďační partnerom, že sa na nich nevykašľali keď pili a teraz abstinujú a sú obaja šťastný. A je na druhej strane veľa prípadov, keď sa rodina môže aj roztrhať a nič z toho. Nikto z nás nevie kedy a či vôbec sa to v alkoholikovi zmení.
Predstav si, že by som ti napísal aby si to vydržal s manželkou. Že raz sa to zmení. Nič by sa nezmenilo a ty by si len stratil pár rokov života a mňa obviňoval, ako som ti poradil. Alebo opačná možnosť. Zbav sa jej a ona by z nejakého dôvodu prestala piť. Bolo by to o tom, že dobre že som neposlúchol.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2324252627282930
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter