Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: praktické dotazy ohledně pobytu v PL
#34128
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Včelaři, měla jsem se těch dotazů radši zdržet, vím. Jenže když s organismem a výsledky už nic neudělám, řešit někdy "blbosti" mě pomáhá. Věř, že jsem uzlíček nervů tak, jak jsem to nikdy nezažila. Když mě na chviličku napadne nějaká takováhle prkotina, můžu se párkrát volně nadechnout, kdežto když řeším játra, ledviny, slinivku a všechno to další jak dopadne, permanentně mě z toho svírá na hrudi. A už to ani nechci řešit tady ty moje vážné obavy. Rodiče i přítel už mi zakazují o těch strachách o život/zdraví mluvit, protože to je permanentně, za chvíle byste mě poslali do háje i všichni tady.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34129
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Angie, ja si myslim, ze se Ti tam ulevi, protoze Ti NIC zavazneho nenajdou, pouze problemy z chlastu, ktere Ti pomuzou odstranut a vratis se v klidu a " zdrava"
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34132
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Angie, ten Tvůj strach o život se může ukázat jako Tvůj nejlepší pomocník v boji s drakem. Ty sama víš kolik jsi toho vypila. To, že Ti ten chlast nepřidal to je Ti jasný. To, že máš strach má svůj důvod. Poslouchej tělo. Chápu, že je z tebe teď oukropeček, ale seber se a začni myslet pozitivně.
Mě, když bylo jako Tobě, tak jsem si řekl, že prostě budu bojovat. Já ten strach o život měl taky. Holka zlatá. Já, když to loni v tom lese hrotil, tak jsem neměl v očích slzy, ale hnis. Oči mi to slepilo a musel jsem si víčka od sebe odtrhávat, abych na ty hvězdy o bezesných nocích viděl. Jakmile jsem něco snědl, vypil, zabublalo to vemě a normálně to mnou proteklo a do dvou minut to bylo venku druhým koncem. To byl strach panečku. Dyď já v sobě nebyl schopnej udržet vůbec nic. Když jsem se pak nějak dostal domů, tak jsem tejden seděl na hajzlu. To po zkušenosti, když jsem v noci usnul asi po týdnu bdění. Zdálo se mi, že jsem chcípl. Zesral, zechcal jsem se jak malej kluk. Okamžitě jsem se vzbudil a znechucenej sám sebou jsem všechno strhnul z postele, vzal to a zbytek noci jsem spal na kompostu s tím, že jsem si myslel, že to je fakt už konec a že si nic víc nezasloužim, než chrápat na hnojišti. Když jsem se pak ráno zase doškrábal domů, byl jsem hodinu ve sprše. Pak jsem do sebe ve velkým rval zelí a med. Med mi zastavil tu úplavici+sračku. Já ho za den sežral kilo. Zelí jsem žral kvůli minerálům a s doměním, že potřebuju nahodit střeva. Tenkrát jsem věřil, že mi pajšl prostě zkolaboval. Trvalo to týden. Ani si nedokážeš představit ten strach. Byl jsem úplně hotovej. Když se to zlepšilo, chodil jsem na hajzl co čtvrt hodiny - preventivně. Furt jsem ležel, čuměl na strop, kde lítali čerti. Opravdu mi po stropě a stěnách lítali čerti. Když jsem zavřel oči, doslova a do písmene jsem furt viděl kundy - tísíce. Mozek frčel v neuvěřitelných obrátkách. Do toho slyšiny a všelijaký různý masakry. Tenkrát jsem fakt byl přesvědčenej, že je konec.

Pak jsem prostě najednou vstal a řekl si, že když vydržím dva měsíce čistej, že třeba budu mít štěstí a transplantujou mi játra. Dal jsem si tedy dva měsíce. Vyloženě jsem si řekl, že seru na plakání nad sebou samým a začal jsem se snažit koukat na to pozitivně. Trvalo to měsíc, než jsem se dal jakž takž do kupy. Zlom prostě nastal až, když jsem začal bojovat sám o sebe.

Takže se prosímtě postav před zrcadlo, chvíli se na sebe koukej a pak si slib, že už se kurvit alkoholem nebudeš. Věř mi, že měsíc bez chlastu Ti pomůže víc než kilo šminek.

Btw. celej život jsem se řídil svým pravidlem, že ženským na podpatku a s dlouhýma nehtama nevěř!
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34136
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Ó, Včelař se rozjel, to je počteníčko na noc No ale co si budem povidat, i ja mam "čertovský" příhody... Zrovna dneska jsem si udělala nehty
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34144
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Včelaři, k tomu snad ani nejde nic pořádně komentovat, takhle drsný zážitky (a být tak drsnej na sebe, jako spát na hnojišti a tak - to tu asi nikdo nemá).
Vím, kolik jsem vypila, ale nevím jak se to podepsalo. Když jsem se minule bála, taky jsem myslela, že už budu mít nějaký problémy (4 roky zpět) protože jsem věděla kolik toho vypiju a jak často, a byly jen zvýšený jaterní hodnoty, a to nijak moc, neřešili to.
Momentálně se cítím fyzicky už úplně v cajku. Ale asi takhle: bude to rozhodně lepší než kdybych šla hned druhý den po tý šílený pijatice. To bych stejně musela asi na detox napřed. Bylo mi tak zle, že jsem nad tím uvažovala, naštěstí jsem to zvládla sama. Já teda nikdy žádný delirko neměla (s halucinacemi a tak), ale příště by možná přišlo a to prostě NE.

(btw: podpatky nenosím, protože si na ně přijdu příliš vysoká, a nehty taky moc dlouhý nemám, mám je hlavně proto, že se o ně člověk nemusí absolutně starat. No a marnivá ženská jsem, to prostě uznávám . Ale vážně - když se kvůli pití zanedbávám, už vím, že to není dobrý).
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34148
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Myslím, že ten pobyt na hnoji celkem vystihuje vztah, jaký jsem sám k sobě měl. Nenáviděl jsem se. Ženu jsem zaúkoloval, že až chcípnu ať mě nechaj spálit a popel nasype slepicím do zakryté bedny/ kterou jsem jim před lety sbouchal, aby se v ní mohly popelit/abych byl aspon jednou drobet užitečnej.

Fakt hrozný stavy.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34165
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Včelaři, mě ten tvůj vztah k sobě z toho tak nějak vyplynul. Doufám, že to už je lepší (spíš než doufám by se hodilo říct, že ti to moc přeju). Neumím si představit, aby člověk sám sebe takhle neměl rád.
Nemusíš odpovídat, ale stejně, zajímalo by mě, jak vypadáš - evokuješ mi jednoho známého našich kdysi: obrovskej, zarostlej, drsnej "lesní muž" .
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34169
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Angie, střední postava, střední výšky, na venek vystupující kultivovaně jak vystupováním, tak vzezřením.

Nejraději však jsem v monterkách dumající o svém snu. Nesnášející přetvářku, a chytré řečičky.

Ale bavilo a dá se říct, že i baví to samé co Sochaře. V jednu chvíli hrozný hovado a v jiný okamžik intelektuál.

A lidi mi obojí žerou... Ve vnitř jsem úplně jiný a tak mě zná strašně málo lidí. Troufnu si tvrdit, že ani vlastní máma neví jaký ve skutečnosti jsem.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34172
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
Predstavuju si kultivovane vystupujiciho intelektuala na hnoji S pokorou samozrejme...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34174
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 10 měsíce  
To jsem byl zrovna to hovado...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter