Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: praktické dotazy ohledně pobytu v PL
#34803
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 9 měsíce  
Angie, ja ti v tomhle rozumim. Ztratila by se i ta anonymita. To nepotrebujrm asi nikdo. Jak psal Sochař, je to neprijemny pak.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34951
Re: praktické dotazy ohledně pobytu v PL Před 7 rok, 8 měsíce  
Byl jsem na leceni 2x.
Lecebna mne zachranila zivot.
Nikdo jiny mne nemohl pomoci,nez lecebna.Mluvim jen o sobe,kazdy to muze mit jinak.
Zacatek byl pro mne krokem do neznama,ale vedel jsem,ze jsem psychicky zcela na dne,nechtelo se mne zit,neumel jsem se neopit,dat si jen dve.
Pred lecbou jsem mel stavy ,kdy jsem mel ruzne fyzicke bolesti,krece ve svalech,busilo mne v noci srdce jako o zavod.Alkohol mne uz neprinasel dobry pocit,ale naopak,musel jsem pit vice a vice alkoholu,aby jsem se citil super.Zname ty kocoviny,kdy jsem si myslel ,ze moje telo umira.Brrrrrrrrr.Stale bez penez,rodina zoufala a ja nevedel jak to zastavit.Alkohol byl mym pruvodcem zivota 24 let.Vzal mne rodinu a malem i zivot.
Pritom jsem stale fungoval pracovne,trpel v praci pri kocovinach.
V lecebne jsem poznal lidi se stejnym problemem jako mam ja,co se tyce alkoholu.Poznal jsem doktory,zdr.sestry,ktere se ke mne chovali uprimne a pomahali mne najit odpoved ,proc JA?Prijal jsem jejich pomoc a chtel najit odpoved.Odpoved jsem hledal velice dlouho.Prvni co se mne zalibilo,bylo byt strizlivy,tyden,dva,mesic,tri mesice.Nikdy pred tim jsem ani ve snu neveril,ze bez alkoholu mohu zit.Zjistil jsem ,ze zlo neni v alkoholu ,ale ve mne samem,v moji mysli.Byl jsem nemocny a jsem nemocny stale,protoze jsem nikdy nedokazal pit alkohol s mirou.NIKDY za celych 24 let.Po vypiti dvou piv jsem se dostal do pocitu blaha a stesti a musel jsem jit dal.Po vypiti dalsich piv jsem uz nedokazal strizlivy odejit.
V lecebne jsem zjistil,ze mohu zit bez alkoholu,citil jsem se lepe,fyzicky a psychicky.
Jak zit ale dal?Co bude nahrazovat super pocity z opijeni se?
Prace,rodina,laska,konicky,hledani smyslu zivota?
Prvni krok jsem udelal.Zjistil jsem jak to mam s alkoholem,tak stejne to muze byt s drogami,gamblerstvi,navykovymi leky.
Zacal jsem se ucit zit NOVY zivot,bez alkoholu.
Ziji timto zpusobem uz 18 let.
Ziji lepe?
Urcite ano co se tyce zdravotni stranky,lekare jsem nenavstivil po celou dobu me strizlivosti.
Co se tyce psychicke stranky,tak resim uspesne vsechny problemy,prekazky,radosti uspesne.Nyni hledam cestu,jak zit prospesne,byt sam se sebou spokojeny,delat radost sobe,druhym.Jsem 58.rocnik .
Umrit a odejit jen tak?Uz nechci delat radost svemu zamestnavateli,chci delat konecne radost sam sobe.
Pomahat tem,kdo si o pomoc reknou a tem,kteri ji skutecne potrebuji.
Mejte se krasne.
Vitez
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter