Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: denní stacionář
#9110
denní stacionář Před 11 rok, 10 měsíce  
Máte někdo, prosím, zkušenost s tímto typem léčby? Konkrétně uvažuji o denním sanatoriu Ondřejov v Praze-Hodkovičkách. Je to na 6-8 týdnů, ale bojím se toho, když bude třeba víkend, neuhlídám to a napiju se.
alenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9116
Re: denní stacionář Před 11 rok, 10 měsíce  
Ali, bojíš se dopředu, proč?Jistě Ti stacík bude jen k dobru,tam Ti řeknou, co a jak.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9185
Re: denní stacionář Před 11 rok, 10 měsíce  
ahoj. tak v pondělí nastupuju do stacionáře! a zřejmě v pravý čas, protože mi tamější psycholožka objasnila, že to, co prožívám druhý den po flámu není obyčejná kocovina, ale absťák. bude to teda náročný, ale jdu do toho a uvidím, co to přinese.
zápasím s tím, že bych to měla říct rodičům, které vůbec nevídám a nemáme spolu blízké vztahy. myslím, že by tomu nerozuměli a odsoudili by mě. taky že mě nikdy v ničem nechápali, nepodpořili. nemůžu je za to vinit, ale bolí to.
alenka alias paramanu

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9187
Re: denní stacionář Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj, držím palce! Já jdu v pátek do Ondřejova na vstupní pohovor a jsem zvědav, co se dozvím! Těším se, že konečně někdo pomůže... také bych rád do stacíku.
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9270
Re: denní stacionář Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj, moc vám držím palce. Do Ondřejova jsem chodila asi před dvěma roky, byla to pro mě taková celkem fajn dovča, ale asi jsem to v té době nebrala absolutně vážně, takže jsem později zvolila stejně léčbu ústavní a bylo to pro mě jediné správné a fungující řešení. Určitě denní stacionář neschazuji,každému vyhovuje něco jiného!...Abstinenci zdar!!!
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25486
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj Alenko,všichni uvnitř máme z něčeho strach a někdy opravdu veliký.Jak to udělat aby mě úplně neovládl?Musíš to říci nahlas ostatním,poslechnout si, jak oni ho překonávají a zkusit to třeba jako oni.Pak si sama najdeš způsob,jak ho překonat a zmenšit na minimum.Držím ti palce a neboj se mluvit o všem, o čem sama pochybuješ.Jdi do toho a bojuj.A
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25773
Re: denní stacionář Před 9 rok  
Ali, rodičům nic nemusíš říkat, nemůžou tě chápat, nemají problém s alkoholem.Ty se léčíš, chceš se léčit, což je výborné, najdeš partu lidí, doufejme, že ti pomůžou, přeji ti to upřímně, bude dobře!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25774
Re: denní stacionář Před 9 rok  
Paní Libo potřebovala bych poradit? nejsem plnoletá a mám problém s alkoholem.Mám zajít k lékaři nebo mám počkat až mi bude 18 náct a nevím jestli by o tom museli informovali rodiče?
Děkuji a z toho mám strach,ale je mi moc zle.
Zorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25775
Re: denní stacionář Před 9 rok  
Zorka píše:
... je mi moc zle.

Zorka,
...čím skôr pitie zastavíš, tým lepšie.
Neobzeraj sa na nič a mazaj k psychiatrovi!
... otvor mu dušičku a uľaví sa Ti.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25777
Re: denní stacionář Před 9 rok  
Zorko, já na tvém místě bych šla na AA, tam máš jistotu, že budeš anonymní, chodí tam i mlaďasové, jinak by lékař měl nahlásit tvou návštěvu u psychiatra rodičům, mohla bys mít problém s Vašima.Je výborné, že si svůj problém uvědomuješ,chceš s ním něco dělat,jsi dobrá.Kdyby ti náhodou AA nepomohli, pak máš možnost jít k lékaři, ale už budeš vědět od áčkařů, který je odborník ve vašem okolí.Nemusíš se bát.Chceš mně zavolat, probereme to!!!724978049
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter