Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: pomoooc
#1076
pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Piji každý týden v pátek a někdy se to protáhne i do soboty, piju jen pivo,ale když si dám jedno tak pak piju jak prokoplá a dokud neodpanu tak piju. Chodím do práce, která mě moc baví a v tom je ten problém, někdy mě chut na alkohol přepadne např. ve čtvrtek, jako např. minulý týden jdu na pivo a zaspím do práce popř. tam vůbec nedojdu, už s tím začínám mít problémy, ted jsem to ještě uhrála na nemocenskou- že jsem do práce nepřišla. Ale už jsem neměla alkoho 5 dní a cítím se nervozní a nejradši bych ted šla do obchodu a koupila si pivo.V obchodě jsem sice byla,ale koupila jsem si kofolu, ale necítím se vůbec dobře a nevím co mám ted v takové situaci dělat Jak chut na alkohol zahnat????Stavy přicházejí návalově chvíli jsem OK,ale pak jsem zas nervozní a motá se mi hlava. ted je to docela kritické tak nevím co dělat??? Předem moc děkuji za vaši radu s pozdravem petra
petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1077
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Milá Petro,v žádném případě si alkohol/ani pivo/nekupuj!Nejsem odborník,tak jen ze své zkušenosti:může se jednat o počáteční abstáky,nutkání se napít je silnější než zdravý rozum,myslím že bys toměla ustát,vydržet,než se stane malér.Zažen chutě aktivitou a hodně pij,samozdřejmě nealko,kup si čokoládu a snaž se vydržet.pokud nevydržíš,v nejbližší době vyhledej AT poradnu nebo jinýho ODBORNIKA přes alkohol a problém začni řešit.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1078
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Dobrý den , četla jsem Váš příspěvek a musím říct , že jsem měla ten samý problém . Taky piju jen pivo občas nějakou pulku a když začnu tak piju dokud to jde . Tak jako vám se mi začal alkohol motat do života . Dostávala jsem chuť na pivo i přes den tím , že dělám v hospodě nebyl problém si ho dát kdykoliv i když v pracovní době jsem nikdy nepila ale jen co mi skončila šichta šla jsem na pivo . Řekla jsem si , že to není mžné takhle pít a rozhodla jsem se to omezit . Ze začátku jsem měla stejné pocity jako vy chvilkové stavy , že je mi fajn a pak nejdnou přišla zase myšlenka že bych si dala pivo ?? Ale nedala dneska je to přesně měsíc co nepiju vůbec žádný alkohol a je mi čím dál lépe. Chuť na pivo jsem řešila pitím Birellu nealka piva je pravda že v prvních dvou týdnech jsem byla schopna vypít za den i 3 až 4 birellly ale je to lepší než normální pivo , protože neobsahuje alkohol .... myslela jsem že když pujdu se znamyma do hospody že to nezvládnu a budu opět pít ale nestalo se ... dala jsem si birell nebo nějaký džus . A pokud jsem opravdu měla obavy , že bych to nezvládla a dala bych si tak jsem jela autem takže jsem měla důvod nepít protože jsem velký odpurce alkoholu za volantem . Nevím jestli jsem Vám nějak pomohla jen ať víte, že nejste sama . Přeju hodně štěstí a síly jde to ....
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1079
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
děkuji moc, že jste mi napsali Nakonec jsem to zahnala uklidem, vyguntovala jsem celý byt a snažila se pít tu kofolu.Ted je to trochu lepší.Navíc je velké štěstí, že jsem si to pivo nedala, nebot mi po poledni přišla kontrola z prace jestli jsem doma.kdybych si to pivo popř. piva dala, tak nevím jak bych to vysvětlovala, že ze mně táhne...no bylo to štěstí!!!! Budu se snažit dál!!Snad to nějak zvládnu!!! Ještě jednou moc děkuju za podporu!!!
petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1080
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Petro,počítej s tím,že se ti chutě budou vracet a nepřekonatelný chtíč si něco dát se snaž zvládnout.Ta kontrola taky možná nebyla náhodná.Ale čím dýl to vydržíš tím to bude slabší a lehčeji zvládnutelné.VYDRŽ!A já držím tobě palce.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1081
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
No ještě , že tak ... pokud nebude kofola stačit tak kze svych zkušenosti doporučuju nealko pivo mi to moc pomohlo ...sladkosti taky dřív jsem nejdela sladke skoro vubec a ted neni den bez tatranky možná člověk přibere ale já mám nové motto : Raději tlustý absitent než hubený alkoholik ted jsem začala i cvičit takže už jdou kila dolu a člověk když nepije tak se i lepe hubne ... přeju hodně sil a pevné vůle zas napište jak to pokračuje musíme se navzájem podporovat !!!!
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1082
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Jo tatranky, těch mám taky obrovskou spotřebu a pak taky občas, když na mne přijdou hříšné myšlenky, koupím si něco v ceně půllitru, co bych si jinak nekoupil. Dnes zrovna jsem si koupil dva drahé časopisy a při listování a lebedění u kávy s tatrankou jsem si řekl "vidíš a dříve by jsi to prochlastal" Je tolik nádherných "hříšků", které člověku neničí život jako alkohol.
airwalk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1083
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Je to pravda ...když jdu sice posedět s přáteli tak utratím více než oni protože to nealko je dražší ale raději zaplatím víc a budu mít čistou hlavu dobrý pocit a na druhy den mi hlavně není špatně a nemám výčitky ... a čím víc těch dní je a odcházím z hospody uplně čistá tak tím víc jsem na sebe pyšná pokud se to dá tak nazvat ..... at žijou tatranky !!!!
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1084
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Ahooj lidi, jsem moc ráda, že píšete, je to povzbuzující!! Jen nevím jak to dneska zvládnu...koupila jsem si jedno pivo, ještě jsem si ho nedala....tak nevím snad to nějak vydržím...zatím jsem na kofole....
petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1085
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Kašli na pivo! Začneš jedním, dostaneš chuť na další... raději si tady popovídej...
airwalk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter