Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: prokletej alkohol
#16342
prokletej alkohol Před 10 rok, 4 měsíce  
Byl jsem před 9 lety na protialkoholní léčení v bohnicích. Myslel jsem si že mám vahráno po této zkučenosti. Omil. stále myslím an alkohol. Vydržím třeba měsíc bez alkoholu bez nějakejch potíží ale stejně si musím dát kdykoliv sem mezi lidma. Je t možná fobie nebo stud co jsem dělal nebo dělám. Mám už takový víčytky že ničím mé rodiče u kterých momentálně bydlím v 38 letech že jsem myslel na to nejhorší abych je stále nebtěžoval jak finančně tak psichicky.
Jsem v koncích. Může si semnou o tom někdo dopisovat. Prosím
Nevim jestli sem můžu napsat svůj mail. Je to ryzyko?????
Oldřich Binar
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 12/25
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16345
Re: prokletej alkohol Před 10 rok, 4 měsíce  
Oldo, zkus znovu léčení.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16363
Re: prokletej alkohol Před 10 rok, 4 měsíce  
zkoušim zatim se dostat na sezení aa na anděla. doufám že to bude pro mne stačit. (doufám)
oldovka007

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16365
Re: prokletej alkohol Před 10 rok, 4 měsíce  
Presne, prekliaty alkohol. Už tu chodím dlhší čas a až dnes mám odvahu sa vyspovedať. Snáď to tu môžem napísať. Keďže cítim, že je fakt to posledné štádium. Tiež mám problém. Mám 30 rokov o mesiac a zajtra sa to zrejme radikálne vyrieši. Kolegyňa ma nahlásila k psychiatrovi a som jej za to vďačný, pretože mi dohovára, že ten problem je a on fakt je. Začalo to v 18tich, začala robota a samozrejme "snáď si jedno pivečko po práci môžem dať". Avšak denne z jednoho sa stali dve, tri, štyri a potom polkovaním pri pulte. A skončilo to skutočným peklom. V poslednej dobe sa to zmenilo, že som schopný nepiť dva tri týždne, ale ak z ničoho nič začnem, zmení sa to na deštrukciu. Seba i okolia. Nie že by som rozbial všetko naokolo, rozbijam rečami. A tiež to nie je extra reklama,keď sa tackate na obed po hlavnej ceste. Tiež si myslím, že to je zrejme v 90% v hlave. Ak si ju dáte dokopy, ide to prestať. Z dňa na deň, ale nulová tolerancia. Avšak treba nájsť odvahu a povedať si, chalan je tu problém. Naposledy som dokázal asi pred mesiacom nepiť bez akýchkoľvek problémov 7 týždnov, bez jedinej kvapky. Potom niečo v robote, prvá krčma a týždňové peklo, kde si v podstate nič nepamätám. Rešpekt pred každým, kto nad tým diablom vyhrá.

Ešte by ma zaujímalo, či nevie niekto poradiť. AA okolie Čadce? Lebo ani v Žiline nemôžem nič nájsť a ďalšie sú dosť ďaleko. Do Čiech asi zo Slovenska sa nedá ísť?
Pišta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16366
Re: prokletej alkohol Před 10 rok, 4 měsíce  
Slovenští áčkaři mají také své internetové stránky, kde jsou všechny skupiny, kdy, kde se scházejí, znám jich hodně, jsou to bezva lidi.Je tam i hodně mladých lidí, najdeš kamoše. Mívají i víkendové akce.A na AA můžeš jet, jít, kdekoliv ve světě, jako domů.A kéž by ti vydrželo tvé rozhodnutí nepít tak dlouho, až poznáš krásu abstinence a už nebudeš chtít pít nikdy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16367
Re: prokletej alkohol Před 10 rok, 4 měsíce  
Ďakujem za info. Škoda, že to nie je bližšie, kedže úprimne prvý týždeň bude strach sa vybrať niekde sám. Ale kontakty tam majú. Uvidím zajtra, čo mi povedia. Ale jedno je isté, triezvosť nadovšetko. Keď som nepil tých 7 týždnov v oktobri a novembri som zistil, triezvosť je niečo prekrásne. Žijete skutočný život, vidíte jeho krásy a užívate si krásne drobnosti a tešíte sa z maličkostí. Vtedy som v pohode chodil na kofolu a videl som na vlastné oči, čo to robí s ľuďmi a je to mor. A zasa ma to posadlo. Podvedomem som myslel, že dám si troška a v pohode. Zmenilo sa to zasa na totálne peklo. Inak vďaka za výborné stránky. Pretože aj tie mi ukázali, že problém tu je a treba ho riešiť. Normálne nie je piť, normálne je nepiť
Pišta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16368
Re: prokletej alkohol Před 10 rok, 4 měsíce  
Normální je nepít, normální je léčit se!Uvidíš, že se ti tam bude líbit, asi mně tam někdo bude znát, řekni jim, že jsem tě navedla já, česká Liba.Mám tam spousta dobrých přátel.Nyní kolem Vánoc, Silvestra, je vlastně dost kritické období, proto vůbec neváhej, jdi tam.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49414
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 9 měsíce  
Dobrý den. Oldřich .
abstinuji nebo spíše abstinoval jsem 3 roky 10 měsíců. před 3 dny jsem dal zase alkohol do pusy. v práci mám trochu stres, k jídlu se dostanu v práci třeba až po 6-7 hodinách práce. nechci o tu práci přijít. mám ji rád , i lidi jsou fajn, i to že dojíždím kolem hodiny překousnu. není to samozřejmě jen práce o kterou nechci přijít, je to vše co jsem za ty 3 roky se snažil napravit co jsem dříve neměl. ( důvěra rodičů i lidí okolo co mám.) co jsem řekl tak jsem udělal, možná i navíc. nechci o nic s toho přijít. Mám na sebe obrovskou zlost a ani nevím jestli mám věřit sám sobě jestli to myslím vážně
Oldřich Binar
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 12/25
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49415
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 9 měsíce  
Neviem, čo bol dôvod, ale netráp sa tým. Nemá to význam. Proste začneš opäť nepiť. Buď rád za tie 3 roky. Pokračuj tam, kde si skončil. Ber to ako skúsenosť. Ja som mal predtým recidívu po 2 rokoch. Mal som tiež vyčitky, bol som zlý na seba. Trvalo mi chvíľ kým som pochopil som, že to k ničomu nevedie. A spravil som chybu, že som v tych výčitkách hneď to nezastavil. Pil som pol roka. Bol to hnus. Najväčšiu hlúposť, ktorú by si teraz spravil, že v tom sebatýraní sa výčitkami z recidívy, by si pokračoval v pití. Pokračuj ďalej v tých 3 rokoch, ale múdrejší o jednu skúsenosť. Nech sa darí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49416
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 9 měsíce  
Já tě chápu. Je to nuda bez toho chlastu, tak sis zase zakalil... Ty tři roky bez pití nepřeceňuj. Teď ti příjde, jak sis žil super a teď žiješ špatně, ale to je jen sebelitující se lež.. Určitě byly nudný a stali za prd. Teď je to jen o něco horší. Uvidíš co dál. Sám to asi nezvládneš. Bude to chtít i jiné lidi.Držím ti palce, ať máš zas ten nudnej hroznej střízlivej život
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter