Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: prokletej alkohol
#49417
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
. jenže nejhorší je to,že mně se to po delší abstinenci a následném napití se v hlavě nějak přeplo.A to z úplného abstinenta na, řekněme kvartála.Taky jsem měl výčitky,velký, přece jenom to bylo šest let,ale udělal jsem tu strašlivou chybu, že jsem ten stav přijal,mávl nad tím rukou a nechal svou mysl pohybovat v tom,že někdy můžu.Nejvetsi chyba a totální průšvih.Nechodil jsem nikam na doléčování v tu dobu, žádný kontakt na střízlivé alkoholiky jsem neměl a navíc jsem se opět těšil až si dám.Prvni dva tři roky kvartalovani jakžtakž,celkem nic se nedělo,pak už jo,zničený vztah,autonehoda,ale nic z toho mě nedonutilo nepít.Donutilo mě přestat a jít se znova léčit další recidiva loni v srpnu,kdy jsem se jedno odpoledne rozhodl si dát pár piv,po asi čtyřech měsících,a probral jsem se se za jedenáct dní,a z uplynulé doby totální okno.Udelej maximum pro to,aby jsi byl opět znova absolutní abstinent.mit to zase nastaveno na to, že prostě a jednoduše vůbec nepiju a nechci.Je to těžké, mě kdyby někdo tohle před šesti lety kdy jsem znovu začal,radil,myslím si své, protože já to mám přece jinak.A pamatuju si,že jsem nechtěl už nepít,chtěl jsem si občas dát.Dovedlo mě to málem do kriminálu, přišel jsem definitivně už o druhou rodinu,ale teď a nakonec jsem rád, že jsem to ve zdraví přežil a už nikdy to nehodlám zkoušet.. Ať se daří, něco rozhodně dělej,antabus,ačka,práskni to doktorce,uvidíš.. Hodně sil, ať se ti to podaří
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49418
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
Oldřich Binar napsal:
..."Mám na sebe obrovskou zlost a ani nevím jestli mám věřit sám sobě jestli to myslím vážně"...
Oldo,

"opráš sa, zdvihni hlavu, vstaň a opäť kráčaj ďalej do triezva!"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49419
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
Oldřich Binar napsal:
a ani nevím jestli mám věřit sám sobě jestli to myslím vážně

Samozrejme ze si muzes verit, presneji, musis si verit! Vydrzel jsi to skoro 4 roky. To je strasne dlouha doba - spousta alkoholiku tohle nikdy nedokaze. Vis jak na to a vis jak fajn je zivot bez chlastu. Tak jsi ulitnul - to se stava a je dost dobre mozny ze to nebylo naposledy. Nedeptej se a netrap se, co se stalo nejde vzit zpet, a zacni znovu. A neboj se - selhani vubec nemusi znamenat ze o neco prijdes nebo neco ztratis - dulezity je dostat to co nejrychleji zpet pod kontrolu.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49420
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
Oldo, hlavně už nepokračuj... Já také po půl roce zhřešila, a .. místo okamžitém nasazení totální abstinence, jsem rozjela další kolečko pití, tentokrát na ještě rychlejší spirále. A dnes den osmý, po abstacích stojím opět na začátku
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49431
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
dnes jsem s oopět napil. ze třema lidma jsem se dnes popral. dost ošklivý. je mi pomoc možná??????
Oldřich Binar
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 12/25
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49432
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
A co myslíš Ty!!???
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49434
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
To je normálka.. Rvačky k tomu patří. Bude hůř.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49438
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
Oldřich Binar napsal:
dnes jsem s oopět napil. ze třema lidma jsem se dnes popral. dost ošklivý. "je mi pomoc možná??????"
"Každému je možné pomôcť, ak si to skutočne aj praje"...

Ak to však má byť iba: "veľkohubé" a prázdne gesto, tak potom "asi ťažko"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49440
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
Takmer 4 roky si nepil. Čo na tom bolo špatne? Čo ti chýbalo? Vypiť si po takej dobe, na to si mal aký dôvod? Nekritizujem, len sa pýtam. Ja som kedysi nepil 2 roky. Kdesi v tej mojej blbej, prepitej hlave som si začal hodnotiť tie dva roky. A zistil som, že som tam, kde pred dvoma rokmi, len triezvy. Zdalo sa mi to málo. Veď som mal také plány, čo všetko bude až nebudem takú dobu piť. Tak som sa napil. Veď čo už. Ťahal som to pol roka. Teraz nepijem 2 roky a osem mesiacov. V podstate ťažím aj zo skúseností z tých 2 rokov. Len sa mi to nejako prehodilo v hlave za ten čas. Došlo mi, že triezvosť je to najcennejšie, čo mám po toľkých rokoch trápenia s chlastom(4 liečenia, xx pobytov na psychiatrii, šialené absťaky atd.). A plány? Tie mám v podstate rovnaké ako kedysi. Len viem, že bez čistej hlavy to môžem rovno všetko zabaliť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 16/07/2018 23:25 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49442
Re: prokletej alkohol Před 5 rok, 8 měsíce  
Uz rok se snažime prijis s moji dr. Na to proc hubnu a straci se mi svalova hmota. Vazil jsem pred 3 lery 85/kilo pri 180cm. Tet mam 65/kilo. V ikem jsem evidovan. Je strach co mne k tomu dohnalo
Oldřich Binar
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 12/25
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter