Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: váha a pití zhubnutí při abstinenci
#55284
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Karolino, na to se vyprdni. I kdyby ti to fungovalo, tak k cemu to je? Kontrolovane piti. Pijeme alkohol pro jeho ucinek. Udela ti neco jedna, dve sklenicky? Neudela, protoze mas miru uz nekde jinde. Jedine, co to zpusobi je chut na dalsi a dalsi sklenicku nez dosahnes te hranice/miry alkoholu v krvi.
Takze se ani nedivim, ze se u toho trapis.
Hele je xy lidi, co nepiji alkohol dluhodobe a ne proto, ze by byli abstinentni z donuceni, ale protoze jim alkohol nic nedava, jen meni vnimani a chovani a to tem lidem nevyhovuje. Tak si to v te hlave prehod na stejnou vyhybku a raduj se ze zivota.
Vis, proc je vsechno tak krasny?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55288
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Emo8 buď v klidu a snaž se dál, stávají se horší věci, jen je těžké se o tom někomu svěřit a pak ty reakce, s tím se musí počítat. Napiš

Co se týče váhy mně to lítalo horem dolem, každý to máme jinak, životospráva, cukr, stres, nervy, všežravost, nenažranost, průjmy, zácpy, snad všecko. Už ani nevím, kdy se to pak uklidnilo.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55475
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak to já to mám teda jinak. Já když mám to svoje picí období, tak vždy zhubnu.Ráno totiž zvracím a pak je mi tak zle, že se do jídla nutím anebo nejím vůbec. A když abstinuji, tak se mi chut vrátí a přiberu zpět na normální váhu. Na mě jde pití poznat právě tak, že jsem vychrtlá na kost.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55600
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj a zdravím všechny. Alkohol byl v poslední době takřka každodenní kamarád ve velkém.. Podepsalo se to na zdraví trochu a musím říct, že je to asi individuální. U mě osobně po 2 měsíční apstinenci s tím, že jednou každý měsíc sem podlehl, nějaká oslava.. Váha jde hezky dolů. Hlavně u častého pití je to tělo jako by nateklé.. zadržování vody. Chce to vydržet. Dřív jsem hodně cvičil a věnoval fitness, než jsem si začal dávat každý den do nosanku. A jen v počtech.. muž denní kcl příjem by měl mít cca 2'200 +- Je to víc faktorů k tomu. Řekněme, že oběd svíčková má 600 kcl +-. Láhev vodky má 1000 kcl a to velice špatně vstřebatelné a pomalé cukry takže pomalu 2x horší.. Ničí tělo a játra se první pustí do toxinu jako je alkohol.. Znám alkoholiky co jsou hubení, ale to berou alkohol pomalu místo stravy. Sorry za sloh, můj názor..snad někoho neurazim.
Adam
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55601
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj Adame, sloh OK. Ono na kalorie staci i moje oblibene vino. Tam jich je taky dost.
A oslavy jsou moje nocni mure. Ted o vikendu jedna probehna a u nas doma, tak se nemuzu ani skryt za to, ze bych byla ridic.
No, sama jsem opravdu zvedava, jak se mi to podari ustat. Snad se cti
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55602
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak budu držet pěsti, aby se povedlo.. Řekl bych sklenka dvě neuškodí, ale není to dobrá rada. Sám vím u mě, že by to nezůstalo u dvou a hurá na chlebíčky s pařížským salátem a chuťovky..???? Nejvíc mě štve, že člověk se snaží, drží se, cvičí a pak je něco takového jako oslava, svatba a to je teprve ten pravý výkon se držet. Na tyto situace jsem bohužel někdy krátký a jsem i rád pokud dělám řidiče..
Adam
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55603
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Eriko, taky jsem měla v počátcích abstinence obavy z oslav atd.
Mysli na to, jak Ti bude skvěle, když to ustojíš. Jak dobrý pocit ze sebe budeš mít, když se ráno po oslavě probudíš střízlivá, plná dojmů ze setkání se známými, jako střízlivá taky budeš výborná hostitelka.
Když budeš pít, bude Ti ráno zle, morálně i fyzicky. A to Ti za to nestojí. Budeš zklamaná sama ze sebe.
Ale když to ustojíš, posílí Tě to.

Já jsem se naučila si oslavy užívat. Spousta dobrého jídla, které si člověk za střízliva daleko víc vychutná, setkání s příbuznými nebo známými, které si člověk pamatuje A ráno je Ti fajn...
Co víc si přát.

Jen jsem se naučila rozlišovat mezi dobrou společností a pijanama.
V dobré společnosti se cítím dobře i jako abstinent, je zábava, sranda, úžasné.
Mezi pijany nechodím, tam je prvoplán- - ožrat se. A to je o ničem.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55604
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Allie moc dekuju, budu si to zitra na posileni predcitat. Ono to u nas bude asi mixovana spolecnost. Pribuzny si clovek nevybira .
Slibila jsem nejaky rozvoz, ale to bude jen asi navecer. Vecer si zalepim pusu.
Ale urcite napisu. Bud ze zoufalstvi a nebo z radosti
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55605
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Erika napsal:
tak se nemuzu ani skryt za to, ze bych byla ridic.

Tohle jsem resil vymluvou s tim ze jsem byl u doktora, nelibily se mu nejake vysledky testu a pozadal me abych nepil. Nebo mam bohuzel *zase* problemy se zlatym stafylokokem (neskodny, neprenosny, ma to v sobe kazdy druhy nebo treti clovek) a doktor mi z opatrnosti nasadil antibiotika. Po nejake dobe si na to okoli zvykne. Nebo normalne tvrdim ze nepiju protoze uz prece jen nejsem nejmladsi a nedela mi to dobre .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55606
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
No nejakou berlicku potrebuju
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter