Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: váha a pití zhubnutí při abstinenci
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 6 dnů, 8 hodin  
Karolino, na to se vyprdni. I kdyby ti to fungovalo, tak k cemu to je? Kontrolovane piti. Pijeme alkohol pro jeho ucinek. Udela ti neco jedna, dve sklenicky? Neudela, protoze mas miru uz nekde jinde. Jedine, co to zpusobi je chut na dalsi a dalsi sklenicku nez dosahnes te hranice/miry alkoholu v krvi.
Takze se ani nedivim, ze se u toho trapis.
Hele je xy lidi, co nepiji alkohol dluhodobe a ne proto, ze by byli abstinentni z donuceni, ale protoze jim alkohol nic nedava, jen meni vnimani a chovani a to tem lidem nevyhovuje. Tak si to v te hlave prehod na stejnou vyhybku a raduj se ze zivota.
Vis, proc je vsechno tak krasny?
MichalB
Platinum Boarder
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 6 dnů, 7 hodin  
Emo8 buď v klidu a snaž se dál, stávají se horší věci, jen je těžké se o tom někomu svěřit a pak ty reakce, s tím se musí počítat. Napiš

Co se týče váhy mně to lítalo horem dolem, každý to máme jinak, životospráva, cukr, stres, nervy, všežravost, nenažranost, průjmy, zácpy, snad všecko. Už ani nevím, kdy se to pak uklidnilo.
pert
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele

Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 6 hodin, 9 minut  
Tak to já to mám teda jinak. Já když mám to svoje picí období, tak vždy zhubnu.Ráno totiž zvracím a pak je mi tak zle, že se do jídla nutím anebo nejím vůbec. A když abstinuji, tak se mi chut vrátí a přiberu zpět na normální váhu. Na mě jde pití poznat právě tak, že jsem vychrtlá na kost.
Ivet1977
Junior Boarder
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele

Stránka: 1234
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Žena alkoholik
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter