Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: váha a pití zhubnutí při abstinenci
#55642
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet1977 napsal:
Ja: detajlisto :-D Samozřejmě myslím klapku.....
..."tak potom popíjaj miernejšie, lebo sa zo dna ani kladkostrojom už nevytiahneš medzi tuctových pijanov."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55643
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ja:U mě to mírnější popíjení nefunguje, musím přestat úplně. Dneska ten absták je v pohodě, ale každý den je jiný.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55646
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet1977 napsal:
Ja:U mě to mírnější popíjení nefunguje, musím přestat úplně. Dneska ten absták je v pohodě, ale každý den je jiný.
..."tiež som sa dokázal "zrušiť/zošrotovať" - prežiť (si) nový zrod, aj hlavybôľ, aj dávenie/(napínanie na zvracanie=nauzea) aj obavy a strachy aj tremory/(trasenia zvonka i zvnútra) a prepotené plachty a uteráky.

Priznávam (otvorene):
"Už mi TO vôbec nechýba"...
(...ale uvedomil som si TO až keď som úplne vytriezvel!)
"Zorientoval som sa v sebe, aj vo svojich pocitoch."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55648
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Doufám že to taky brzy zvládnu.Prostě ty první nejhorší dny musím dát a ne zase dva dny a pak zase začít.Je pravda, že se musím změstnat, jak tělo, tak hlavu, ale když mě právě nic nebaví.Ale doufám, že ta radost do života znovu příjde.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55652
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Mozku chybí dávka, má z toho šok. Udělá všechno proto, aby se k té dávce dostal. Těch impulsů vytáhnout paty z domu pro pití, do večera daleko a tak se to vleče. A co pak teprve noc, ráno a další den. Vytvoř si plán co budeš zítra dělat, ikdyž tě nic nebaví přinuť se. Nějakou činnost, jakoukoliv, a to je teprve všecko začátek, přijdou horší chvíle. Sebekontrola, sebedisciplína, suchý dům, pořádně se nadlábni, jez furt něco a hlavně vyhoď z hlavy ty blbé nápady jakože pivkem to spláchneš. Tak akorát zpátky do sraček. Vydrž, změň zvyky, práce se ti už rýsuje a ikdyž nevyjde tak se najde druhá. Napřed se stabilizuj a po nějaké době uvidíš co dál, chlap nebo nějaký koníček co tě chytne, sport, běhej, když to na tebe přijde tak obleť třeba barák... jen nezůstavej stát na místě, čti si, fejsbukuj, převeď myšlenky jinam. Vypiš se, rozmlouvej sama se sebou, poohlídni se po nějaké skupince alkáčů v okolí nebo si najdi mazlíčka, psa, fackovacího panáka apod. Zatni se
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55654
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Pert: No tak to at mozek dostane brzy rozum Já večery abstáky nemívám, to už mě příjde škoda ten den takto zkazit, už to člověk vydržel.Pro mě jsou nejhorší rána a pak tak do čtvrté hodiny a pak to přejde.
Jen jsem to nepochopila s tím najít si nějakou skupinku alkáčů. Jako myslíš skupinku co taky přestávají?
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55657
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ano, přesně, slyšelas třeba o AA, tady fóru je spousta informací.
Nebo když ti nesednou tak jsou i jiné kluby, taková podpůrná skupina, nemusíš mluvit o sobě, stačí jen poslouchat, hodně lidem to pomáhá.
Je dobré o svoji abstinenci pečovat, hýčkat ji, připomínat si, abys snížila riziko recidivy
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55658
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 4 rok, 11 měsíce  
Ano, ty stránky jsem koukala, ale á hlavně hledala takovýto způsob chatu.A našla jen tento. Ted jsem hledala na netu nějakou skupinu, kam bych chodila, ale nic nenašla. To slovo recidiva zní hrozně.Já na sobě dneska pozoruji jen to vnitřní chvění a samozřejmě na to člověk myslí. Ale je supr mít čistou hlavu.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter