Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně .....
#24341
Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Je to už teď 80 dní co abstinuji, bez zatím jakékoliv pomoci , za tu dobu asi 5 diazepamů když bylo fakt nejhůře ,k psychiatrovy du až za měsíc , ale i po takové době se pořád necítím ve své kůži , první dva měsíce po absťáku byly fajn, užíval sem si to, jedl sem s radostí všechno bylo my fajn, a teď posledních 14 dní jako by to zase začínalo úzkosti, strach neklid,z ničeho nic panické ataky (jakoby sem se oběvil v realitě z ničeho nic)nejstrašnější pocit , jako bych celej den byl mimo (od ráno do večera zamyšlenej),pořád na to myslím a mám strach , co mám dělat máte s tím někdo zkušenost co na to pomůže, srovná se někdy ta psychika a bude konečně klid , někdy ty ataky byly tak silný že sem myslel že se zblázdním, ani nevím jak takovej strašnej stav popsat jako bych nebyl ve vlastním těle a vůbec se nesoustředil
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24342
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
dokud budeš s alkoholem bojovat, nepřejde to nikdy...
A poze 3 měsíční ustavní léčba je pořád ještě delší než 80 dní...

říká se, že 1. rok je pouze základ
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24344
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Alf to není dobré a pořád se cítíš mizerně. Já asi na tvém mistě,bych to přeháněla a šla bych s tím akutně na psychiatrii. Tím myslím že bych tvrdila víc ten stav zhoršila aby tě vzali hned,nebo záchranou. Dají ti něco na zklidnění a uleví se ti.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24345
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Na sklidnění si může dát flašku a jít do hospody na 10 pivek...je to stejné, jako žrát návykový léky
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24346
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Citím se jak kdy , čím víc na to myslím tím mám větší strach ze strachu, je to ted takový na vlnách , ale jinak su v klidu, přinejhorším mám ještě diazepamy ale ted netřeba zatím byl horší neklid když sem měl asi absťák a skončil sem v nemocnici vysokej tlak tlukot srdce, třepání a tak dále však to znáte, no byla to hrůza ale tohle je jiný a byl bych rád aby to přešlo ty psycho stavy nebo se fakt zblázdním jako bych to nebyl ani já
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24348
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj Alfe, tyto stavy znam.Jako bys to nebyl ty,jsi v cizi kuzi,myslenky jsou pouze na sebepozorovani,jak to pokracuje.Uzkost,strach, panika.Tohle jsem mela take.Pokud si nepomuzes sam, i kdyz se snazis,je treba hned navstivit psychiatra.Uz z navstevy se ti ulevi,ze ti nekdo pomuze,ale hlavne potrebujes neco na zklidneni, mne pomohla tiapra.Neni moc silna, pocity depersonalizace ale odeznely, mam lepsi naladu. Netrpim panikou,ze dcera zase prodela epil.zachvat.Vychutnavam si zivot.Pokud jsem stastna, je mi vcelku jedno, jestli za cenu AD a nenavykovych leku.Hlavne, ze ta vnitrni bolest je pryc.Pozor na vysazeni diazepamu.Hlavne pomalu.Nervy jsou pekny potvory.Drz se a napis.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24366
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Alfe, jak dlouho jsi pil?Každý by chtěl mít hned klid, zapomenout na pití, nejde to.Ale už ti to trvá dlouho, jdi k lékaři, choď hodně ven, unav tělo něčím jiným, než alkoholem, něčím se potěš, směj se, bav se.Nebojuj s alkoholem, uč se žít vedle něj.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24412
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Pil sem asi 5 let cca, ale jak kdy , někdy víc někdy míň , začalo to každým víkendem disko atd.. , postupem času každej den ale až večer po práci a tak ale hlavně víkendy a v poslední době jenom tahy, celej víkend až do neděle v lihu od rána , pak v pondělí do práce střašný zle, po práci něco na spravení víno nebo tak ,a bylo den ode dne líp když sem se takhle spravoval, pil sem vždy večer po práci a v klidu sem usínal, rána byly teda horší, většinou sem pil kvůly stresu a problémům a uklidnovalo mě to hodně, musel sem pit všude , ale co ted , s tím že nebudu pit se asi vyrovnám , ale nechcu už ty panické ataky strachu a derealizace A TAK DÁLE to mě Štve nejvíc jinak chuť na alkohol ani nemám , dneska od rána sem byl uplně v klidu v pohodě veselej to to všechno, dobře my bylo fajn , ale večer se to zas nák začlo rovíjet a trošku tam ta panika a ataka ůzkosti a strachu nastala na chvilku že to bylo fakt něco strašnýho a neuvěřitelnýho vždy to nastává jak se blížím domů nebo začíná večer , čo mám robyt lidi ,kromě psychiatra a prášků sou ňáké metody odezní to vůbec někdy ? ale k psychiatrovy stejně pudu su tam obědnanej ale až příští měsíc, do tý doby nevím jak bojovat , asi kdybych se napil bylo by lépe ale to neudělám protože by to bylo pak asi ještě horší,doufám žeto zvládnu i když to není vůbec jednoduchý
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24413
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Psychiatr ti pomůže. Tyto paniky jsou z nedostatku serotoninu, který máš z abstinování (podle toho co popisuješ). Mozek byl zvyklý na svou dávku dopaminu, který ti alkohol asi dával.
Předepisujou se na to klasické antidepresiva třetí generace, který ti je doplní. Bohužel antidepresiva začnou působit až po dvou, až třech týdnech. A až ti začnou působit, nebudeš se cítit nijak oblblý, pouze normálně. Ze zkušenosti bych se těm práškům nijak nebránila, protože a bohužel, deprese se vůlí
ovlivnit nedá.
Hlavně bych vynechala např. Diazepamy, Neuroli apod. svinstvo, které je silně návykové. Maximálně užívat ze začátku, než ti začnou zabírat antiepresiva, co ovlivňují hladinu serotoninu, ale to bych se poradila s psychiatrem.
Mě ty prášky maximálně pomohly a jako jediný mi pomohli vrátit se do "normálního" života.
Le

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24414
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Alfe,

Le má pravdu v tom, že AD pomohou. Dneska mohou antidepresiva předepisovat i obvoďáci. Šel bych tam, za sebe beru Sertraline na OCD. Jsou to běžná AD typu SSRI.
Jinak alkohol působí tak, že serotonin a dopaminy vyplavuje (uvolňuje) proto euforické stavy. AD naopak serotonin zadržuje a vyrovnává jeho hladinu. To znamená, že alkohol a AD mají protichůdný účinek.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter