Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně .....
#25222
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Souhlasim s Libou. Muj nazor je ten, ze odmitnuti antabusu je o egu. Clovek si rika, ze ho to urazi,vzdyt to zvladne i bez toho. U me to bylo v pohode.Ale pak jsem mela jet na seminar na 3 dny a ma chut napit se byla obrovska. Nastesti jsem mela po ruce kamarada jmenem antabus. Od te doby na piti nemyslim. Ale nebyt jeho, verim,ze bych to udelala. Myslim,ze vetsina lekaru vi, co dela.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25228
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Podle toho co Alf píše, abstinuje zhruba 3 měsíce. Osobně nevidím důvod brát antabus. Na jeho místě bych si na krizové situace nechal napsat spíše něco na potlačování chuti. (Nechce se mi hledat jestli to je Selincro, Nalmafen nebo cosi dalšího)
Dle mého názoru je zbytečné zasírat organismus čímkoliv co není nezbytně nutné.

------------
Alfe, ty AD mohou zabrat až po několika týdnech (do čtyřech týdnů), tak od toho raději neočekávej okamžitý výsledek. Když nezaberou, nech si napsat jiný druh - stávase to poměrně často.
Také mi první AD nesedla.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25244
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Tiez nechapem, preco by si mal Alf po 3 mesiacoch nasadzovat antabus. Co to ma s egom spolocne, ze nechce do seba pchat viac svinstva nez je nevyhnutne. On je presvedceny o tom, ze pit nechce a ak by chcel, tak mu nepomoze ani Antabus.

Okrem toho ani lekari nie su ako Boh. Clovek by sa mal riadit aj vlastnou intuiciou a rozumom. Oni idu podla nastudovanych pouciek a individualny pristup vo vacsine pripadov nulovy. Preto mu ponukli antabus, lebo takto maju napisane v poucke pre alkoholikov v CR.
Antabus je uz vo vacsine vyspelych krajinach zakazany a asi na to je dovod, inak by sa nezakazoval. Ved to nieje liek, ale strasiak. To ako keby niekto chcel schudnut, tak mu predpiseme tabletky po ktorych ked sa naje, tak mu moze roztrhnut creva. To co je za liecbu?

Takze som si ista, ze do par rokov sa zakaze aj v CR a potom budu doktori hovorit zas uplne inak - podla toho, co budu mat napisane zas v novych pouckach.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25252
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Kiro, absolutní souhlas.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25255
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25256
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25282
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
No, Antabus prostě nechcu protože si myslím, že je to zbytečný , bojím se aji tak napit bez antabusu, aji na ty AD by to nebylo asi dobrý pit , a hlavně ty psycho stavy co sem zažil už nechcu zažít, a když sem to vydržel do teď bez pomoci s vlastní vůlí, tak antabus my přijde jako zbytečná věc a hlavně už se bojím napít , samozřejmě chutě na alkohol mám a budu mít pořád s tím sem se smířil a počítám s tím že nikdy nepřejdou , miluju alkohol a mám ho rád(přece jenom něco sem s ním zažil i v dobrým ) ,a každej den s ním pracuju mám ho na očich celej den , a doma taky mám spoustu flašek vystavených je to takovej můj archiv lahví mám hodně druhů doma ale chcu vedle toho žít a né se před tím schovávat a utíkat před chlastem prostě budu dělat uplně stejný věci se stejnýma lidma jako když sem pil, akorát prostě u toho nebudu pit a ani nechcu , člověk si to prostě musí uvědomit sám jenom tak podle mě dokáže přestat až přizná chybu, a to že je alkoholik, a má s tím problém jinak nikdy nepřestane , problém je ten že mám teď psychický poruchy a problémy s psychikou a to už nemá s tím chlastem nic společnýho ten mě jenom pomáhal to tlumit a cítit se dobře utápěl sem ním problémy jenom že to zašlo do stavu že su na alkoholu závislej a zřejmě to i zhoršilo tyto stavy a ted v abstinenci tyto problémy vyplouvají pomalu napovrch a ještě horší , tím pádem chci už jen abych se cítil dobře i za cenu AD(furt lepší asi jak chlastat) a hlavně v realitě a sám sebou, a věřím že časem bude snad lépe zatím si myslím že sem na dobré cestě, ale zatím jenom na začátku,a mám velkej kus před sebou ale věřím že to bude stát za to , protože neřeším jenom závislost na alkoholu a také psychycké poruchy o to je to horší sám alkoholismus bych zládal asi s přehledem tak se držte čao
PS:114 dní abstinence a čekám na lepší časy držím palce všem co bojujou s něčím podobným
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25284
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Alfe, představuj si, že alkohol je něco, jako jed na krysy, také si ho nevezmeš, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25286
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
no to bych si určitě nevzal
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25302
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 2 měsíce  
Liba napsal:
Alfe, představuj si, že alkohol je něco, jako jed na krysy, také si ho nevezmeš, ne?

bohužel jed na krysy ti nedá pocit absolutního štěstí..to je jako by si řekla fetakovi proč bere herák, když ho to zabíjí...Líbo, proč si brala Ty jed na krysi 30 let?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter