Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně .....
#25320
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 1 měsíc  
Koho nás...ty si dvakrát nebo víckrát?Ego je něco co ty máš značně poškozené..Už jen proto, že tvá přezdívka zní Ja (si vlastně poškozené Ego samo o sobě)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25321
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 1 měsíc  
Pro petrch- zbytecne silna slova,jako bys byl na nej uz alergicky. Priznavam,ze jsem v nejtezsim obdobi po poziti alkoholu taky prozivala pocit absolutniho stesti. Dokonce jsem nekdy u skrine rikala' Tak pojd,kamarade...a pak Mnam... Je to hrozny,ale nema cenu zapirat. Horsi byl druhy den. Ale ty pocity zna kazdy. Takze radeji hned rict znovu a znovu- Pojd sem a Mnam, abych realitu zahnala. Ted ta sama slova rikam prenesene kazdemu dalsimu dni. Nepotrebuju mit v hlave jed na krysy. Mam tam ulozeny silnejsi pocity absolutniho stesti, nez mi daval treba rum nebo vino. A to je muj duvod, proc nepit.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25322
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 1 měsíc  
ty si totiž egoista jako prase...proto si z největší pravděpodobností na čas přestal chlastat...a jestli mi nevěříš, zeptej se při nejbližší návštěvě svého psychiatra
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25323
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 1 měsíc  
petrch napsal:
Jinak soudruhu kde je ta paní Jana Mertosová, že sem už dlouho nepíše?Blábolil si tu něco, že se doléčuje...už docela dlouho (asi půl roku)...to se pořád doléčuje vševěde?

"DOLIEČUJE SA, TY NEVEDKO!"

Písala, že na pol roka... (viem kde)

Ale prečo to nenapísala práve Tebe, Ty *exorcista a neveriaci Tomáš?*

(Zrejme nepožívaš jej dôveru, však?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25324
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 1 měsíc  
nikola1 napsal:
Pro petrch- zbytecne silna slova,jako bys byl na nej uz alergicky. Priznavam,ze jsem v nejtezsim obdobi po poziti alkoholu taky prozivala pocit absolutniho stesti. Dokonce jsem nekdy u skrine rikala' Tak pojd,kamarade...a pak Mnam... Je to hrozny,ale nema cenu zapirat. Horsi byl druhy den. Ale ty pocity zna kazdy. Takze radeji hned rict znovu a znovu- Pojd sem a Mnam, abych realitu zahnala. Ted ta sama slova rikam prenesene kazdemu dalsimu dni. Nepotrebuju mit v hlave jed na krysy. Mam tam ulozeny silnejsi pocity absolutniho stesti, nez mi daval treba rum nebo vino. A to je muj duvod, proc nepit.

silná slova?Nikolo1 to si nemyslim..Pouze jsem např. ani na setkáních AA nezažil člověka, co např. 30 let abstinuje a opovrhoval by někým, kdo ještě pije
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25325
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 1 měsíc  
petrch napsal:
ty si totiž egoista jako prase...proto si z největší pravděpodobností na čas přestal chlastat...a jestli mi nevěříš, zeptej se při nejbližší návštěvě svého psychiatra

"Mám sa dostatočne rád na TO, aby som bezbolestne triezvel!"

Ak Ty chceš dobrovoľne šprintovať smrti oproti - ja Ti v takom počínaní vôbec brániť nebudem...

"Staň a naplň sa vôľa Tvoja, Peťuľko!!! Amen!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25326
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 9 rok, 1 měsíc  
petrch napsal:
Koho nás...ty si dvakrát nebo víckrát?Ego je něco co ty máš značně poškozené..Už jen proto, že tvá přezdívka zní Ja (si vlastně poškozené Ego samo o sobě)

Peťuľko,
zrejme tomu ešte stále nerozumieš, a pretože nechceš, ani nikdy neporozumieš! Je to Tvoj prístup - užívaj si ho!

"Pakáreň je pre ľudí Tvojho razenia a liečebne sú pre ostatných!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52785
Re: Kdy to přejde ? Budu se někdy cítit normálně ..... Před 5 rok, 3 měsíce  
Alf napsal:
Je to už teď 80 dní co abstinuji, bez zatím jakékoliv pomoci , za tu dobu asi 5 diazepamů když bylo fakt nejhůře ,k psychiatrovy du až za měsíc , ale i po takové době se pořád necítím ve své kůži , první dva měsíce po absťáku byly fajn, užíval sem si to, jedl sem s radostí všechno bylo my fajn, a teď posledních 14 dní jako by to zase začínalo úzkosti, strach neklid,z ničeho nic panické ataky (jakoby sem se oběvil v realitě z ničeho nic)nejstrašnější pocit , jako bych celej den byl mimo (od ráno do večera zamyšlenej),pořád na to myslím a mám strach , co mám dělat máte s tím někdo zkušenost co na to pomůže, srovná se někdy ta psychika a bude konečně klid , někdy ty ataky byly tak silný že sem myslel že se zblázdním, ani nevím jak takovej strašnej stav popsat jako bych nebyl ve vlastním těle a vůbec se nesoustředil

Tohle znám, zhuba 60. den abstinence mě začaly ničit brutální deprese a 79. jsem začal zase pít. to prostě nešlo vydržet.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter