Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56575859606162...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#48108
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
"myslím, že se to pomalu, ale jistě lepší..." .....první těžkej alkoholik, kterému se vrací stav do normálu..blahopřeji
léčitel1981
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48112
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
Táda napsal:
Nemůžu se zbavit myšlenky, že je ztráta sebekontroly a následný pití je něco jako trest boží . ...Znám tu nekonečnou účinnost karmy... Recidivu beru vždycky jako signál, že nežiju v harmonii s vlastním svědomím.... Závislost na alkoholu beru jako součást duchovního osvícení. A to je asi divný a tak myslím, že AA mi pomůžou právě v té sebereflexi a treba se dozvím něco jako: "Kamaráde, vždyť Ty seš úplně mimo mísu"

Tádo, nebrala bych závislost jako "trest boží", spíš jako signál, že moje životní cesta se neubírá tím správným směrem, že něco v mém životě je špatně. (I když karma v tom taky může hrát roli - třeba jsi byl v minulém životě alkoholik, který to nezvládl Já na tyhle věci docela věřím) No ale každopádně jsi teď ve stavu, který bys měl řešit, protože se trápíš a to je špatně. Nemyslím si, že "léčebna je pro tebe naprosto nevhodná", ale chápu, že tam nechceš. OK. Nerozumím ale vůbec tvému tvrzení "já nemám strach, že bych nepřestal pít... já nemám strach, že bych se znovu napil" - to jako že ti případná abstinence nedělá problém nebo že ti ty recidivy nevadí? Možná přestaň tak mudrovat a filozofovat a postav se k tomu jako chlap Máš problém a chceš ho řešit, tak hurá do toho. Napiš jak bylo na áčkách.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48115
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
Já nemám strach, že bych nepřestal pít. A nemám strach, že bych se znovu napil...

Zhrnutie toho roka. Stále si neprestal a stále si sa znovu napil.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48116
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtek napsal:
Já nemám strach, že bych nepřestal pít. A nemám strach, že bych se znovu napil...

"Zhrnutie toho roka. Stále si neprestal a stále si sa znovu napil."

Krtko,
"výborne si zhrnul fakty."

(...vypije si iba keď ho premôže závislosť, inak majú problém len "tí ostatní"... /smoliari/.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48128
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Ja, jsem ráda, že jsi zpátky. Měla jsem výčitky, jestli ses nestáhnul proto, že jsem na tebe byla nepříjemná. Já mám ty svoje nálady, tak promiň. Tvé příspěvky jsou pro mě dost nesrozumitelné, ale to je můj problém Tak vítej zpátky.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48129
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
Reminiscence, píšeš:
Ahoj Ja, jsem ráda, že jsi zpátky. "Měla jsem výčitky, jestli ses nestáhnul proto, že jsem na tebe byla nepříjemná." Já mám ty svoje nálady, tak promiň. Tvé příspěvky jsou pro mě dost nesrozumitelné, ale to je můj problém Tak vítej zpátky.
Remi,
"všetko najlepšie k MDŽ!"

Abstinoval som (od editovania príspevkov), pretože ešte stále ležím na JIP-ke...
(...infúzie mi tečú a diabetes pokračuje.) (inzulínový kolaps)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48131
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
Já, no já si říkala že tady něco nehraje . Tak ať jsi brzy ok, hezky se kuryruj a drž se...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48136
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
Milý Ja, jednak ti děkuji za gratulaci k MDŽ a taktéž za pochvalu k abstinenci.
Myslím, že všem, kdo tady zachytil tvou nepřítomnost, proběhly hlavou obavy o tvém zdraví. Dobře, že už je lépe a zase jsi tu s námi.
Jak už psala Šantalka, přejeme Ti hodně sil k uzdravování, pěkně odpočívej a kurýruj se
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48148
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok, 1 měsíc  
..přesně tak..žádný flakani po spitalech se sestrickama
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48616
Re: Končím s alkoholem Před 6 rok  
katy napsal:
Zdravím všechny, jmenuji se Katka a jsem alkoholička.
Léčila jsem se před 4 lety - bohužel přišla recidiva, ale z toho, jak piji, vím že jsem kvartální alkoholik.
Dělám fitness, učím ve škole, mám přítele, nicméně přijde nějaká oslava a já prostě nejsem schopná přestat pít několik dnů poté.

Naposledy to vyvrcholilo tento víkend v pátek a já pila až do úterního večera. Samozřejmě jsem musela zrušit cvičení a práci, což si již nemohu dovolit. Stejně tak, abych kvůli tomu trápila rodinu a známé. Zjistila jsem, že prostě nemám pud sebezáchovy a huntuju si tím tělo.

Rozhodla jsem se proto, že se Vám tady svěřím, už jsem se svěřila i příteli a vyhledám pomoc známé terapeutky nebo AA. Samozřejmě, že než půjdu du AA, bude to hodně o studu sama za sebe.


Není třeba žádné AA ani nic podobného. Pokud již máte 4 letou zkušenost s abstinencí, prostě teď dál pokračujte a tím to hasne. Berte to sklouznutí pozitivně Kateřino, protože nyní máte vlastní zkušenost s následky a tak víte, že žádné příště již nechcete opakovat.
Hodně štěstí a radosti z dalších střízlivých dnů Vám přeji !!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56575859606162...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter