Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...58596061626364...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#49029
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
hlásím další čistý den, je fajn moct bez obav vzít i večer klíčky od auta a zajet kam je potřeba nakoupila jsem si čaje, dám si nějaký džusík, chce to holt tak nějak celkově přeprogramovat způsob trávení večerů po práci... leje, tak na pivo není chuť.. v horku asi budu s chutí bojovat - co už, no..
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49061
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Zdravím všechny. Předem díky za podporu. Rozhodla jsem se také prozatím navštěvovat místní "skupinu" a pak se uvidí, co mi MUDr. poradí dál. Už se těším, zítra musím zjistit přesné informace a dle toho se přizpůsobím. Musí to jít prostě. Ten poslední úlet mne neskutečně mrzí, hlavně straší, jakej to byl šrumec .
Budu zde informovat, jak to proběhne a co bude dál. Dík všem
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49062
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahoj Šantal, tak držím palce. Prvním krokem je uvědomit si, že jsi alkoholička, teprve tím druhým, z toho vyplývajícím je to, že nesmíš (ne nechceš pít).
Tak co, jak jsi na tom, hmmm?

Jinak piš a držím palce, moc.

Pa
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49063
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantal,

každopádne sa príjmi; presne taká - aká si. Ideu trvalej triezvosti si umiestni na piedestál vlastných hodnôt.

Ostatné ambície → až po nej.

Detaily - to je už dennodenné dolaďovanie, oprašovanie aj leštenie.

Klenot samotný, nech žiari z vrcholu pyramídy hodnôt ako maják... (a osvetľuje!)...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49064
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Jojo. Dle MUDr. Nešpora a jeho internetoveho deníčku jsem se dneska "omluvila" vsem, kterým jsem úmyslně či neúmyslně ublížila slovem či skutkem, včetně sebe. Tím jsem se snažila oprostit od toho víkendu a jedu dál prostě. Příští týden zapracuju na budoucnosti.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49065
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantal, to je až pozdější krok, začni tím prvním
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49066
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Jakým? Já četla včerejší jeho příspěvek víš a tam to je, bez souvislostí. Ale vím že je to součást v AA
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49067
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
No. Tak po týdenních vycitkach a úvahách jsem dospěla k závěru, že se manželovi omluvim (nevím sice ta co, ale určitě ne zbytečně). Napsala jsem mu SMS s tím, že se omlouvám, že mě mrzí, že jsem opět neukocirovala alkohol, že jsem pak blbla a neměla dost. Že mě to mrzí a že proto se snažím alkohol už že života odstranit a aby mě v tom už opravdu podpořil. Do očí bych to asi nezvládla, na tohle jsem si troufla. Tak mi držte palce
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49068
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Juchu, po dlouhé pauze odepsal "dobrá" a smajlík s polibkem. Ulevilo se mi dvojitě, hlavně asi z toho, že už by ní opravdu neměl nabízet pivo atd a poňoukat mě. (Akce kde se chlasta atd)
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49071
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantal, to je fajn, že to manžel vzal já po suchém týdnu včera po dlouhé práci na slunku na zahradě měla poprvé chuť na pivo.... ale tak příšernooouuuu... že jsem sedla do auta pod záminkou koupě zrmzliny klukům a ještě před obchodem exla Birel botanicus - zelený čaj.... nevěřila bych, jak je luxusní :-DD na večer jsem se vybavila broskvovým čajem a vydržela dnes už je to OK, v práci myšlenky ani chuť nejsou, ale ty letní svody teda.. naštěstí mé odhodlání drží hlavně zdravotní problémy a vzpomínky na příšerná rána.. jinak co jsem komu kdy napsala pod vlivem, to by vydalo na román - nic moc pěkného ke čtení... katalyzovaná upřímnost nejhrubšího zrna.. tuhle etapu jsem také ráda ukončila... tak zdar všem, krásný den
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...58596061626364...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter