Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: pozitivní a negativní motivace
#49723
Re: pozitivní a negativní motivace Před 5 rok, 8 měsíce  
Jednim z obrovskych plusů abstinence je to, že můžete fungovat pro své blizke.
Třeba když vám o pul desate vecer volají policajti, že si mate zajet pro dítě, protože vyrobilo pruser.
Tak jasný, vytočená jsem na max, není to nic extra vazneho, princezna bude mít zaracha až zčerná.
Ale! Stát se to předloni, tak nevím... jela bych tam nalitá nebo bych tam vůbec nejela a musela shánět někoho. No byl by to mazec. V deset večer už jsem bývala dávno v komatu. ... Takže jsem ráda, že mužu jako matka fungovat. V těžkem obdobi puberty své dcery
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49724
Re: pozitivní a negativní motivace Před 5 rok, 8 měsíce  
Prosimtě ty toho naděláš, dneska se dá jet Uberem za pár korun.. Navíc kdyby přechrápala na policii, tak by si příště dala větší pozor..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/07/2018 08:52 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49728
Re: pozitivní a negativní motivace Před 5 rok, 8 měsíce  
Teda Pijaku, tak tohle bylo motivující fakt hodně
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49729
Re: pozitivní a negativní motivace Před 5 rok, 8 měsíce  
agi naprosto souhlasim. Když mi večer zavolaj že něco potřebujou nebo i vyzvednout z kina nemusim vymejšlet jak to udělat, abych nemusela řídit.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49730
Re: pozitivní a negativní motivace Před 5 rok, 8 měsíce  
Jsem si dělal srandu, samozřejmě . Jet pro dceru, když je v maléru, to bych ještě pochopil.Ze mě si pár lidí krátce po tom, co jsem přestal pít, dělalo až otroka... Byl jsem taxík zdarma, nosič nákupů a nebudu psát co dál.. Takže 24h nejsem k dispozici na zavolání.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/07/2018 10:27 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49731
Re: pozitivní a negativní motivace Před 5 rok, 8 měsíce  
Jasný, já to po pochopila.. : . A Ráchel, někde nahoře tu pisi,jak děkuji Bohu, že se v době mého pravidelného popíjení nic dětem nestalo, protože s chlastem bych je neodvezla a napita vysvětlovat zachránce, proč je s rozbitou hlavou volám a že nikdo jiný doma s ridicakem nebyl... No hrůza, jak já fakt zodpovědná osoba díky chlastu naprosto nezodpovědná
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63671
Re: pozitivní a negativní motivace Před 2 rok  
Cituji a ztotožňuji se, jsou to opravdu pozitivní přínosy, které by už abstinující alkoholik opravdu nerad opuštěl :
-jasné a nezakalené vnímání lidí
-přesné odezírání emocí z jejich obličeje
-posilující prvek intuice (vnímání pravdy za slovy)
-klidnější spánek
-vyostřené smysly (wow – sluch, čich, hmat atd.)
-větší sebejistotu a napojení na svůj “střed”
-umění říkat ne, jdi, nechci atd.
zdroj citace
zakonybohatstvi.cz/zmena-paradigmatu/
Autor tam pokračuje dále ve svém osobním příběhu:..K tomuto bodu chci doplnit, že absolutní abstinenci držím dodnes. Slíbil jsem si, že vydržím tuto výzvu do března 2022. A již nyní vím, že jsem rozhodnutý pokračovat dál.

Ani na Silvestra jsem si nedal kapku alkoholu.
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63672
pozitivní motivace Před 2 rok  
nerad opustil, ztratil-oprava.
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 02/03/2022 15:31 Provedl: Stopka ॐ. Důvod: .
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63676
Re: pozitivní a negativní motivace Před 2 rok  
Zdravím všechny abstinující. No pro mne je teď momentálně největší pozitivum prostě normální fungování, ráno vstát - jet na stacionář, pak třeba jet za neteřemi, pokec s kamarády. doma uvařit a uklidit. Normální spánek. V konečné fázi jsem totiž opravdu nedělala nic jiného než pila, zavřená doma. ráno hned do krámu pro flašky, v noci na benzinku, odmítala jsem se s kýmkoliv vidět.
Taky beru fakt jako pozitivní, že jsem teď pomoc pro ségru, jejíž manžel je kvůli práci doma 14 dní a 14 dní v zahraničí, takže můžu pohlídat, pohrát si s neteřemi, bez toho aniž bych řešila, že se musím potajmu napít aby nepřišel absťák.
Hrozně velká motivace jsou i finance, protože jednak pití není levná záležitost a taky když vzpomenu na blbosti co jsem dělala v opilosti spojené s mánií bych si nafackovala - půjčka (člověk ani nemusí do banky, něco nakliká do aplikace a hned má peníze na účtě), pak neuvážené nákupy. No teď to mám všechno poměrně pod kontrolou i když se to docela horko těžko zachraňuje.
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter