Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali?
#50440
Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Tohle by mě zajímalo. Hodně z nás, mě nevyjímaje mnohokrát zrecla, co se vám honilo při tom v hlavě a proč myslíte, že to bylo?
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50442
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Pijak napsal:
Tohle by mě zajímalo. Hodně z nás, mě nevyjímaje mnohokrát zrecla, co se vám honilo při tom v hlavě a proč myslíte, že to bylo?
Pijak,

isté je "len", že:
pred napitím a nasledujúcim opitím sa, bol spravidla každý ešte triezvy...

"Alebo???"
(..."opäť je niečo dôležité inak?")

Skús odfiltrovať z napísaného TU:

www.klubabstinentovzilina.sk/52/recidiva-a-jej-signaly/
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/08/2018 13:28 Provedl: Ja. Důvod: Grafika+doplnok/(link/adresa) ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50443
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
No to je jasné najednou cvak a jeto.Máme to tak v mozku nastavené ,že když mozek chce alkohol tak potlačí vzpomínky na to jak nám bylo blbě nebo jaké následky to bude mít.Takto mi to vysvětlil psychiatr a opravdu to tak funguje.Aspon u mě to tak bylo,Krásný den,rozplánované samé dobré věci,a najednou bum temno zapomění a myšlenka však to bude jen jedno pivko,jen na chut.Kdepak to je sekunda co rozhodne a nic Tě nezastaví.Někdy to je hádka a někdy nepříjemná zpráva.Ale většínou je to blesk z čistého nebe.Díky bohu už tyto stavy nemám.Ato jsem teď řešila velmi nepříjemné věci.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50444
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Hm. No já třeba po hodně dlouhý době (přes rok), byl namachrovanej, že nepiju, připraven bojovat s celým světem, bránit se nabídkám k pití, ale furt trošku ustrašenej, jak to říct, jako každý bojovník. Objevil jsem kámoš z picích dob a po pár hodinách povídání mi bylo blbý jakej jsem chudák, že si nemůžu vypít ani jedno blbý pivko a vypil jsem pivo. Věděl jsem, že dělám něco špatnýho, ale lil jsem to.. Pak jsem se rozpil..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50445
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
No to je to ,v téhle společnosti je normální pít a ne nepít nebo nedej bože,že se léčíš z alkoholismu.Hned jsi pro výsměch ne pro obdiv.Ale podle mě se smějou hlupáci,kteří sami mají problém a tiše si ho uvědomujou a nechcou přiznat ,že jsou v tom až po uši.Ti kteří si mohou vypít bez potíží,to taky moc nechápou.Myslím ,že nejlepší je říct nepiju,nedělalo mi to dobře a vzal jsem to jako svůj nový životní styl. ať si každý myslí co chce.to je jejich věc jak si to přeberou.Hlavní je co chceš a myslíš si ty co je pro Tebe nejlepší cesta.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50446
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Já už na to mám sofistikovanější odmítnutí. A hlavně si nesednu s někým takovým do hospody. Co bych tam taky dělal? A je mi téměř jedno jestli ho to zklame.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50447
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
U mě to po těch 9 letech bylo po rozchodu s partnerem, kvůli kterému jsem přestala a sla se léčit - najednou pusti prázdno, které jsem začala zaplňovat scuzkami s kamarádkami a u toho nějaké to pivecko, vinecko... v hlavě mi jelo - 9 let, to už se přece nemůže “zvrtnout” mám to dávno pod kontrolou, jsem vyléčená - jo chyba lávky, nezodpovědně a zcela naivně jsem zapomela na fakt, ze tahle nemoc je doživotně ...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50448
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Zase vztahy muž-žena. To slýchám často jako bod zlomu.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50449
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Ja spätne vidím, ako som sa pred recidívami cítil ako majster sveta, lepší vo všetkom ako ostatní, a mám predsa nárok na odmenu a dnes večer sa ožrať, nepamätám si ako to skončilo minule a teraz sa to nestane.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50450
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
No predtim nez jsem mel recidivu jsem uvazoval zda se pundu ozrat nebo ne a ted vazne u me zpravidla jsem se nudil-mel nejaky pocit prszdnoty smutku stereotypu, ktery jsem sel zalit orosenym at tak prazdnej nejsem....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter