Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...42434445464748...58
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#55335
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Erika napsal:
Spatne jsem to napsala - kolika procentni sance je, ze se uz nenapije?

To zalezi na strasne moc faktorech - na tom jak hluboko do zavislosti clovek propadl, na prostredi ve kterem funguje i na vrozenych dispozicich. Pokud se ale bavime o alkoholicich kteri se propili k abstakum nebo az k deliriu tak urcite nebudes daleko od pravdy kdyz budes operovat s jednotkami %. Napriklad spickove (a velice, velice drahe) americke centrum Caron se chlubi dlouhodobou uspesnosti az 15%. Ale musis brat take v uvahu to ze kdyz takovy alkoholik selze a zrecividuje neznamena nutne ze bude dal pit a upije se. Ja sam to beru jako dozivotni snazeni ve kterem jsou uspechy a radost ale take nutne zklamani a pady a recidivy a je pouze na me jak si s temi neuspechy poradim.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55336
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Jo Geno, mas pravdu. Jen jsem tim chtela napsat, ze uspesnost neni velka.
Ja se uz odhodlala a rekla jsem to doma. Takze manzel to uz vi. Vedel sice, ze piju, ze piju dost, ale ze je to takovy prusek, nemel potuchy.
Slibil podporu, az se dozvi do ceho jde, snad to nevzda. On si vzdycky vsechno poctive nastuduje
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55337
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
A Maky, dvere s tebou urcite nevyrazi. Proc by to delali?
Budu zvedava, jak ti terapeutka sedla
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55341
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Eriko, mám strach aby mě třeba neřekli, že mám jít k psychiatrovi, že to není na psychologa... a tam nechci. Jinak sem zvědavá jestli mě psych sedne. Dnes sem pročítala spoustu diskuzí a dost lidí psalo, že vystřídali 2-3 doktory než jim někdo sedl. Tak já doufám, že to bude v pohodě, protože na malém městě si člověk moc vybírat nemůže.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55342
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
No ja budu dojizdet do krajskyho, ale na netu jsem nasla jen tuhle jednu poradnu. Tak uvidim
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55343
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
To bude dobrý, jseš statečná, první krok jsi udělala, přiznala jsi sobě i rodině, že máš problém. A rodina ti pomůže, mě v tom bývalý manžel nechal samotnou.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55346
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Jj tak v krajské je u nás toho víc,ale já bych tam kvůli práci nezvládla dojíždět. Tak budem obě doufat, že to bude dobré a nějak si stěma našima psych padnem do oka
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55349
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Mak: a nemas jen mylne predstavy o psychiatrech? Jaky vlastne vidis rozdil mezi psychiatr, psycholog a terapuet?

ad navsteva pscyhologa
> Představa, že tam sedím a co mám teď ze sebe vymáčknout...

No a prave proto a proto, aby to nebyla ztrata casu na obou stranach, tak je potreba to mit dopredu nejak rozmyslene. S cim tam jdu, proc tam jdu a jaky je cil te terapie. Cil nemuze byt jen nechlastat.
Hlavne nelhat sobe a ani terapeutovi.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55355
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Michale, matka chodila k psychiatrovi, víceméně 10min návštěvy a nasazení léků. To právě nechci a proto sem hledala psychologa/terapeuta. Vím, že s někým potřebuju probrat svoje problémy a vím, že mu musím říct aspoň něco ať se je od čeho odpíchnout. Jde o to, že já se většinu života pořád o někoho starala, řešila něčí problémy a starosti, takže na ty moje nebyl nikdy čas.
Já zhruba vím co psych říct, jen mám strach, že když tam budu sedět a mít začít povídat o sobě, že se nevymáčknu. Nikdy sem se nikomu nesvěřovala, nechtěla sem nikoho zatěžovat.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55358
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Erika napsal:
Ja se uz odhodlala a rekla jsem to doma. Takze manzel to uz vi. Vedel sice, ze piju, ze piju dost, ale ze je to takovy prusek, nemel potuchy.

To je skvele a jsi moc dobra ze jsi se odhodlala to udelat! Ono pokud clovek s nekym trvale zije tak je ten chlast nakonec problem obou a s porozumenim a podporou od partnera to budes mit urcite lehci.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...42434445464748...58
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter